Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
ito
Zna gdje su sva slova

Re: Prelazni rok

Post Postao/la ito » 26 lip 2010, 20:00

mumi je napisao/la:
ito je napisao/la:Filip Zelić potpisuje za Zadar!
Provjereno.
Znaći da Zadar odustaje od borbe za naslov kad je uzeo Zelića,moje mišljenje je da on nemože biti ni deveti igrač Zadra.Gledo Sam ga ove godine kad je igro za Medveščak I mogu samo reć da se čudim luliću kaj ga je uzeo.
Tad je imao povredu pa nije odigrao kako može.Mislim da može odigrati u rangu Milanovićevih rezultata.Samo Zadra ne smijete potcijeniti,vidite da ih nitko ne može skiniti s vrha već godinama.Pozz.

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic » 26 lip 2010, 22:36

Tad je imao povredu pa nije odigrao kako može.Mislim da može odigrati u rangu Milanovićevih rezultata.Samo Zadra ne smijete potcijeniti,vidite da ih nitko ne može skiniti s vrha već godinama.Pozz.
koliko dana, tjedana ili mjeseci na Pašmanu je zaslužio ovaj post?

mumi
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la mumi » 26 lip 2010, 23:19

ito je napisao/la:
mumi je napisao/la:
ito je napisao/la:Filip Zelić potpisuje za Zadar!
Provjereno.
Znaći da Zadar odustaje od borbe za naslov kad je uzeo Zelića,moje mišljenje je da on nemože biti ni deveti igrač Zadra.Gledo Sam ga ove godine kad je igro za Medveščak I mogu samo reć da se čudim luliću kaj ga je uzeo.
Gle ja poznam zelića još dok je kuglo treću Zagrebačku ligu prije petnaestak godina i svi mi malo stariji u kuglanju znamo kak Zelić kugla,i ak Zelić bude među šest igrača u Zadru ja tvrdim da Zadar nema šanse biti prvak.njima treba vrhunski igrać a ne Zelić ili neki drugi slabi igrač.

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox » 27 lip 2010, 11:22

82. Filip Zelić ------- 9,50 nastupa----prosjek 552,63

čudan transfer! možda ga nisu uzeli za igrača več ekonoma ili nešto takvog.

no offense Filipe

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 27 lip 2010, 14:35

u četvrtak bude ziher forum svako malo padal i zblokiran od preopterećenja...
sve bude se dimilo kak budu se iznosili i checkirali ostvareni transferi...  :lol:  :lol:  :lol:
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

ČAMANGOS
Nevini

Post Postao/la ČAMANGOS » 27 lip 2010, 14:51

SLAVONAC je napisao/la:Boc, boc, boc. Njegova primanja za prošlu godinu, gotovo sam siguran, premašuju kompletna primanja tvoga kluba za cijelu sezonu, tako da si je nogu duboko betonirao na Pampasu. To što nije klub prvi puta u Evropi od kad klupska Evropa postoji, moralno, čovjeku ne bi trebalo dati nogu, već bi sam otišao, ali ljudi smo zar ne Luka.

SREĆA PA JE NAŠ SLAVONAC TOLIKA MORALNA VERTIKALA DA JE RADIO VOLONTERSKI NA TOM MJESTU JER GA JE BILA SRAMOTA NAPLATITI SVOJU NESTRUČNOST I LIJENOST...navodno je slavoncu prvi uvjet za trenerski rad da kuglana ima kompjuter sa instaliranim najnovijim solitaireom!!! :lol:

kako bilo, nećemo se baviti opančarima, mislim da je zadru sada prioritet dovesti benedika inaće će im biti jako teško obraniti naslov...sve u svemu jedino je medveščak zanimljiv u ovom prijelaznom roku i radnik je iznenadio...ili možda nije?

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 27 lip 2010, 18:37

Tišina nema nikakave bombe još.... ;)

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 27 lip 2010, 19:34

Advokatiću ! Svi tvoji odgovori su precizni osim : Klub sa daleko manje plačenih ljudi igrao je Evropu, nije se ispadalo od Austrijanaca već se pobijeđivalo i u Podbrezovi. Plasman u ligi, ako nije bio bolji onda je makar bio isti. Među juniorima i kadetima nije bila jedna pričuva već malo više mladića, gotovo večina. Školu kuglanja je pohađalo stotinjak dječaka i djevojčica i ova garnitura mladića koji nešto predstavljaju, trenutno, većinom su iz te generacije. Da radio je volonterski posao koji sada rade tri plačena čovjeka a da ti ne bi ispadao smiješan provjeri ove navode i javi se ponovo ali samostalno nemoj biti nečiji piunčić. Usput da znaš igrao se na kompjuteru ali znao je i pomoći očistiti kuglanu ili mijenjati daske položnice, otići u subotu sa prvom ekipom u Split, a u nedelju ujutro sa klincima igrati ligu onako kako ti kažeš, moralno, opančarski.

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 27 lip 2010, 21:29

među trenerima u Slavoniji je napeto, evo ekipe za iduću sezonu Grmoščice...

Mance, Bolanča, Fridl, Juričević, Mrkonjić, Šebalj i Milanović

Svaka promjena ovog sastava je iznenađenje i za mene.

ČAMANGOS
Nevini

Post Postao/la ČAMANGOS » 28 lip 2010, 00:02

ma nisam ja ni trener ni advokat...luka onda više niste najmlađa ekipa u hrvatskoj 8-) ...nećete valjda ostati na 7 igrača?

Odgovorite