Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Re: Prelazni rok

Post Postao/la Krunoslav »

zeko je napisao/la:za gox-a sam čuo, ali za bodiša nikada...
Moj prijedlog Bodišu: stavi sliku na forum pa neka te svi vide 8-) ;)

LZN
Tek protipkao

Post Postao/la LZN »

Do kada prelazni rok traje na sjeveru i zapadu,na jugu se zna da je malo duže radi vrućina i što je predsjednik iz te regije pa imaju malo povlašteni status.Moramo dovući Mamića u kuglanje i neka kupi dva igrača i riješi HKS jer već 12 godina Zagreb nema prvaka države.Kaj mislite jeli to moguće.

ČAMANGOS
Nevini

Post Postao/la ČAMANGOS »

sasa je napisao/la:bodiš bodiš? jel to onaj što stalno baca bose? :?

ne, to ti je onaj što u zaletu nosi kuglu na dupetu... :lol:

ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER »

čovječe kolko strke oko Bodiša?? tko je taj bodiš? pa da je Zavarko potpisal za želju nebi bilo tolko strke.. a i opet bi bilo onih koji bi pitali zavarko ? tko je taj nikad čul... GOX UOZBILJI SE MALO...

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

ŠALABAJZER je napisao/la:čovječe kolko strke oko Bodiša?? tko je taj bodiš? pa da je Zavarko potpisal za želju nebi bilo tolko strke.. a i opet bi bilo onih koji bi pitali zavarko ? tko je taj nikad čul... GOX UOZBILJI SE MALO...
Jadni gox :lol: 8-)

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

LZN je napisao/la:Do kada prelazni rok traje na sjeveru i zapadu,na jugu se zna da je malo duže radi vrućina i što je predsjednik iz te regije pa imaju malo povlašteni status.Moramo dovući Mamića u kuglanje i neka kupi dva igrača i riješi HKS jer već 12 godina Zagreb nema prvaka države.Kaj mislite jeli to moguće.
Mamić pobere sve pare...progura program da veliki dobe ekstra novac (dinamo, cibona, croatia osiguranje) od grada, te da se manjima oduzme taj novac koji je namjenjen za npr. izlaske u Europu malim klubovima. Mali savezi (nenogometni) to podupru (kuglači nisu), i onda sa istim parama koje su trebali dobit npr. odbojkaši Mladosti, "veliki" Mamić ih spašava sa dijelom novca koji bi ionako dobili da su glasali protiv programa sa početka rečenice. Mamića možeš dobiti na bilo koji sport ako se počnu vrtit pare kao u nogometu, u tom slučaju bit će predsjednik i najjačeg kluba u pljuvanju u dalj.
E sad.. pitanje je kako je uspio dobiti tolike saveze da podupru plan koji ih financijski oslabljuje...a nije težak odgovor, sve je po PS-u i nitko ne trza....welcome to Balcan

rambata
Tek protipkao

Post Postao/la rambata »

Da se obratim ovim likovima što spominju moje ime toliko! Očito ste toliko gay nastrojeni kad me toliko spominjete!! I za kraj samo jedan osvrt na sve ovo, ja sam inaće na forumu jako malo vremena upravo zbog kojekakvih kretena koji očito nikada nisu kuglali i samo pričaju totalne gluposti, a kao što sam i rekao pustite vi mene Bodiša na miru i gledajte svoja posla, a to što sam ja najbolji kuglač neka nikoga ne brine, doći će i vaše vrijeme... jednom... valjda!! hahahah! Pozdrav!!

rambata
Tek protipkao

Post Postao/la rambata »

Ko je taj gox??

rambata
Tek protipkao

Post Postao/la rambata »

Jebote sad sam malo prolistao po stranicama unatrag na par dana na forumu i vidim da sam jako poznat... Hvala svima što me promiću u tako lijepom svijetlu, mislim na one koji su to stvarno napisali, a oni koji me znaju, a ima ih jako puno u guglačkom svijetu znaju kakva sam osoba, a to mi je bitno, a to da je bilo uspona i padova naravno da je normalno, a koji ih vrhunski sportaš nema??!! A taj Gox ako mi je stvarno suigrač neka se ne brine, dozvolit ću mu da mi briše kugle!!
Ami šta ima, di mi je buco??!!

ČAMANGOS
Nevini

Post Postao/la ČAMANGOS »

rambata je napisao/la:Jebote sad sam malo prolistao po stranicama unatrag na par dana na forumu i vidim da sam jako poznat... Hvala svima što me promiću u tako lijepom svijetlu, mislim na one koji su to stvarno napisali, a oni koji me znaju, a ima ih jako puno u GUGLAČKOM??? svijetu znaju kakva sam osoba, a to mi je bitno, a to da je bilo uspona i padova naravno da je normalno, a koji ih vrhunski sportaš nema??!! A taj Gox ako mi je stvarno suigrač neka se ne brine, dozvolit ću mu da mi briše kugle!!
Ami šta ima, di mi je buco??!!

U GOOGLEU IMA SVIJET? TAMO ŽIVE LJUDI? ILI VANZEMALJCI? GUGLIĆI MOŽDA? A JEL SE VI TAMO KUGLATE ILI GUGLATE? jebate ja mislio to tražilica...baš ću upisati Bodiš da vidim šta će izbaciti kad si tako poznat tamo...sorry, malo zeka peka, ništa zlonamjerno... :P

Odgovorite