Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Prelazni rok

PostPostao/la otrov » 21 lip 2018

Hmmm gospodin Blažek teško koliko sam čuo njega zove Obrtnik, i mislim da je to za njega pun pogodak jer dečki iz Obrtnika jedva čekaju da on dođe.Ipak je sa njima osvojio ljetnu ligu.
A kapetan treba biti netko sa stažom u klubu! Bit će teško izabrati,ali vjerujem u struku da će odlučiti što je najbolje za ekipu.
otrov
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 21 lip 2018

otrov je napisao/la:Hmmm gospodin Blažek teško koliko sam čuo njega zove Obrtnik, i mislim da je to za njega pun pogodak jer dečki iz Obrtnika jedva čekaju da on dođe.Ipak je sa njima osvojio ljetnu ligu.
A kapetan treba biti netko sa stažom u klubu! Bit će teško izabrati,ali vjerujem u struku da će odlučiti što je najbolje za ekipu.

Znači ni Messi ne dolazi u obzir? :?: :?: :?:
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la pjetao » 22 lip 2018

Sto je Grmoscica jedini klub o kom treba komentirati.....
pjetao
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 22 lip 2018

pjetao je napisao/la:Sto je Grmoscica jedini klub o kom treba komentirati.....

Ne, al je baš simpatična... :(
A ko ti brani komentirati bilo koga?
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la otrov » 22 lip 2018

newform1 je napisao/la:
otrov je napisao/la:Hmmm gospodin Blažek teško koliko sam čuo njega zove Obrtnik, i mislim da je to za njega pun pogodak jer dečki iz Obrtnika jedva čekaju da on dođe.Ipak je sa njima osvojio ljetnu ligu.

Znači ni Messi ne dolazi u obzir? :?: :?: :?:

Pošto se messi nije vidio na terenu nećemo njega :D :lol:
otrov
Tek protipkao

PostPostao/la otrov » 22 lip 2018

[quote="pjetao"]Sto je Grmoscica jedini klub o kom treba komentirati.....
Jedan veliki klub kao što je Grmoščica svakakako treba komentirati...i bez ti ljubomornih ispada ;)
otrov
Tek protipkao

PostPostao/la Neron » 01 srp 2018

Prema sada viđenom. Zapresic i Mertojak se pojacali kvalitetno i bit ce prava borba za prvaka. Medvescak i Velebit putnici za nizi rang. A ostali borba za sredinu.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la pedro » 01 srp 2018

Dobra analiza,samo mislim da je u odnosu na Mertojak,Zaprešić prejak,uz vrlo kvalitetnu kuglanu. Velike su šanse za osvajanje Svjetskog kupa 2018. u Zaprešiću,samo bi neka nespretnost to spriječila!
Inače nije jasno da sedam osam dana nije bilo niti jedne reakcije na Forumu,da li je to zasićenje,ili svi na godišnjem ili nema se šta za komentirati?? Čudno....
Forum gubi smisao.....
pedro
Tek protipkao

PostPostao/la kulen » 03 srp 2018

Neron je napisao/la:Prema sada viđenom. Zapresic i Mertojak se pojacali kvalitetno i bit ce prava borba za prvaka. Medvescak i Velebit putnici za nizi rang. A ostali borba za sredinu.

Svi najbolji pobjegli iz Medveščaka, sramota :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , Velebitu došli Šebalj i zadnji čas Perić, jači nego lani :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
kulen
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Krunoslav » 04 srp 2018

kulen je napisao/la:
Neron je napisao/la:Prema sada viđenom. Zapresic i Mertojak se pojacali kvalitetno i bit ce prava borba za prvaka. Medvescak i Velebit putnici za nizi rang. A ostali borba za sredinu.

Svi najbolji pobjegli iz Medveščaka, sramota :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , Velebitu došli Šebalj i zadnji čas Perić, jači nego lani :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Ali otišao Bore
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.