Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Prelazni rok

Post Postao/la newform1 » 04 sij 2019, 17:20

kuglackias je napisao/la:Još se uvijek stigne napisati prigovor ali Kolar se boji Pavlica, da ga se ne boje napisali bi odmah prigovor. Neće se zamjeriti dečkima, loš izgovor i slažem se sa Newformom, ako se ikada desi neka pizdarija sa Pavlicem morate shvatiti da ste i vi iz Plitvica kao i HKS i NBC odgovorni za to jer niste reagirali kada ste trebali.
Ne trpaj mi riječi u usta po siste mu: "ako se..."
Moj je stav da ako se dogodi tijekom utakmice kakva nepravilnost, to je potrebno napisati u Izvješću s utakmice ili naknadno, drugi dan od zainteresiranih strana. Dakle, ako sam ja zasrao kao sudac, prijavite me, ako sam zasrao kao predstavnik ekipe, prijavite me, ako sam zasrao kao trener, prijavite me, ako sam zasrao kao igrač, prijavite me, ako sam zasrao kao gledatelj, zovite policiju.
Ne vidim razloga za bilo kakav strah od strane Kolara, ja samo mislim da je to politika njegovog kluba (on zna zašto). Da li je to dobro? Ne znam. Meni se to ne sviđa. Ni kad pobjeđujem ni kad gubim. Ako netko nešto radi namjerno protiv mene ili mog kluba, mene to vrijeđa kao osobu i kao člana tog kluba. Razumijem da u trenutku kad su pobijedili nisu htjeli raditi problem oko toga. I ponavljam: ako je to politika kluba - poštujem.
Jedino mi još uvijek nije jasno što je dotični radio za kompjutorom tijekom trajanja igre.

okrugljak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la okrugljak » 04 sij 2019, 17:28

Miro, ne bi 4 sata skidao tekmu za bzvz.... niti se tamo na kuglani uzmaklo njemu, dapace....
Mi iz kluba i neki ljudi iz saveza i komisija znamo sto se napravilo i sto ce se napraviti.... sigurno ne spustamo gace pred ikim... da kamera ne snima samo staze i da snimaju zvuk, vidjelo bi se i to....
Toliko o mene. Na forumu sigurno necu pisati o tome.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 04 sij 2019, 22:44

okrugljak je napisao/la:Miro, ne bi 4 sata skidao tekmu za bzvz.... niti se tamo na kuglani uzmaklo njemu, dapace....
Mi iz kluba i neki ljudi iz saveza i komisija znamo sto se napravilo i sto ce se napraviti.... sigurno ne spustamo gace pred ikim... da kamera ne snima samo staze i da snimaju zvuk, vidjelo bi se i to....
Toliko o mene. Na forumu sigurno necu pisati o tome.
Pišem na osnovu napisa sa foruma: javno, snimke nema, dakle sve što mogu sa sigurnošću reći (pitati) je: što je dovraga igrač domaće momčadi tijekom igre radio za kompjutorom? Prema dostupnim informacijama, izgleda da je igrao igrice... :evil:

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 05 sij 2019, 10:12

Prije bih rekao da je to rađeno s pulta gdje domaći igrač sjedi, ali je tu negdje i sudac pa je sada pitanje u kakvoj su sprezi akteri te utakmice. Vrtuljak, da, postoji usmena prijava, ali rješenje mora biti javno. Ja nemam dovoljno veza u HKS i komisijama pa bih ipak napisao prijavu ;) , zbog higijene prvenstva. Reče netko: i onaj što drži lojtru je ....
Zadnja izmjena: krcko, dana/u 05 sij 2019, 10:18, ukupno mijenjano 1 put.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 05 sij 2019, 10:18

krcko je napisao/la:Prije bih rekao da je to rađeno s pulta gdje domaći igrač sjedi, ali je tu negdje i sudac pa je sada pitanje u kakvoj su sprezi akteri te utakmice.
Zašto domaći igrač sjedi za pultom tijekom utakmice???

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 05 sij 2019, 10:20

S lijeve i desne strane obično sekundira, a gdje je uzak prostor, vrlo je blizu tipkama, pogotovo ako zna ;)

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 07 sij 2019, 19:59

Sjediš pokraj pulta kao sekundant i "čvrkneš" karton protivniku na automatu kada sudac ne gleda... :roll: :idea:
Pa ti sad dokazuj da nisi prestupio. U ovom slučaju moram priznati da je dobro što imamo video stream pa se onda možda i vidi nešto ...
Stvarno moraš imati poseban sklop u glavi da tako nešto izvedeš. Da se mene pita takve bih doživotno izbacio iz sporta i sudski im zabranio da priđu na 300 m kuglani. Naravno, treba to uredno i dokazati ... ovako još uvijek sve ostaje na rekla kazala na forumu...
Luko Del Ponte

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 08 sij 2019, 08:09

pavlicu je odavno trebalo zabraniti pristup kuglanama i to ne samo u hrvatskoj nego i šire ali postoje tu baričevići , mikci i razni slični tipovi kojima je bitnije da se kuglana ne maže na prvenstvu svijeta i kupovima dok im u pozadini ovakvi tipovi od sporta rade sprdačinu uz sve relevantne video dokaze

okrugljak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la okrugljak » 09 sij 2019, 00:15

Nitko nije sjedio na automatima nego za racunalom

Pozitivac
Tek protipkao

Post Postao/la Pozitivac » 09 sij 2019, 08:49

okrugljak je napisao/la:Nitko nije sjedio na automatima nego za racunalom
Čovjek tipka prestupe, sudac ne reagira. Ne da ne reagira nego on "slijepo" prihvaća tipkanje po računalu i još službeno daje nekoliko puta karton. Ako postoji snimka, Okrugljak podigni je na youtube i neka ljudi vide što rade HKS i Šibenik. Jer ako je to istina i ako postoji dokaz da je to radio onda je to težak prekršaj suca i Šibenika gdje se disciplinski prekršaj mora voditi protiv Šibenika, sudaca ili suca i osobe koja je sjedila za računalom.

Odgovorite