Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Prelazni rok

PostPostao/la perovz » 16 sij 2019

A jeste i vi smiješni više sa tim postovima. Mislim, znate kakav je HKS, znate kakav je Mikac, i sad očekujete da on nekako riješi problem Pavlica :roll: :lol: . Ovi koji su tu na forumu a imaju kakti neku funkciju u savezu ionako ne mogu ništa sve i da hoće nešto poduzeti, a ne žele.
Koji smo mi jad i bijeda ... Isto tak nam je i u državi. Ovi na vlasti rade što hoće a mi svi samo šutimo i gutamo ... znate već kaj :oops: . Pa dokle?
Znači imamo lika koji može na utakmici kao igrač sjesti za računalo kojim se upravlja kuglanom i paliti kartone igračima i nitko ništa... Čak ni gosti koji su direktno oštećeni ne reagiraju nego čekaju sa nekim kakti dokazima da netko drugi nešto poduzme. Tko? Koji drugi?
I onda se naravno sve preseli tu na forum gdje smo svi pametni sa izvrsnim idejama i opet naravno, ništa ... Pamet nestane kada je treba primjeniti u stvarnosti.
Za sve što nam se loše dešava u kuglanju a i u državi smo si sami krivi. Oni koji mogu nešto napraviti to ne rade i misle da rade dobro, oni koji vide da se ne radi dobro opet ne rade ništa po tom pitanju i tako u krug, još malo dok sve ne zamre i onda se budemo pitali kako se to kvragu desilo...
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la julio » 09 tra 2019

zavarko odlazi iz podbrezove
kukulele , oni će ispast iz lige bez njega jer kuna navodno ide ide u seged
čio sam da mijić ide u zaprešić
julio
Raspisani lik

PostPostao/la Neron » 09 tra 2019

julio je napisao/la:zavarko odlazi iz podbrezove
kukulele , oni će ispast iz lige bez njega jer kuna navodno ide ide u seged
čio sam da mijić ide u zaprešić

Prica se da Zavarko ide u Neumarkt. A Mijić koji u Zapresic?
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la julio » 12 tra 2019

benedik u zapresic
leko mlivic u đakovo
uzelac nikola u bjelovar
tonković u medveščak
bogdanović u osijek
muše u istru
marinović u šibenik
julio