Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Prelazni rok

Post Postao/la cezar »

Traži traži pa ćeš naći, forumsko piskaralo pa nezna??????? https://drive.google.com/file/d/1O9u93z ... sp=sharing
a evo ti i međunarodni http://www.wnba-nbc.de/Service/Wechsel_2020.pdf
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

cezar je napisao/la:
05 srp 2020, 11:30
Traži traži pa ćeš naći, forumsko piskaralo pa nezna??????? https://drive.google.com/file/d/1O9u93z ... sp=sharing
a evo ti i međunarodni http://www.wnba-nbc.de/Service/Wechsel_2020.pdf
Hvala cezar :oops:

Glas razuma
Tek protipkao

Post Postao/la Glas razuma »

Po ovome dosad, Mertojak će se prošetati ligom. Eventualni poraz mogu doživjeti u Bjelovaru i kod Medvjeda. Za drugo mjesto će se boriti Zaprešić i Bjelovar i tu malu prednost dajem Bjelovaru. Razlog u tome leži što su dolaskom onog malom tetoviranog iz Osijeka nakon dugo vremena dobili 6-og igrača koji im je falio godinama. Imaju Kasumovića i malog Košutića o kojima se sve zna, a ostala 4 igrača jako zahvalni klupski igrači koji ne igraju loše cifre, a svi mogu visoko i plus mali Mijić čeka kao zapeta puška. Zaprešić ima odličnog Bolanču, promjenjivog Maneva i o njima će puno ovisiti. Galić ne može nadoknaditi odlazak Brne, a pogotovo Makedonca. Mance, a pogotovo Fridl i Gašpert...uffff....mislim da nisu kalibar igrača za najviše domete i mislim da će to ova sezona dokazati, a sva trojica su sigurni reprezentativci. Medveščak je i dalje stara ekipa i imaju tempiranu bombu u ekipu u vidu novog Hrvata. Sve zavisi o parama i Mikiju koji je u banani. Za sredinu će se boriti moj Velebit, Grma i Zadar, a ostanak Novska, Željo i Poštar. Tu najveće šanse za ostanak dajem Novskoj radi kuglane i ovog Bosanca kojeg su doveli. O njemu će dosta ovisit. Nekad je bio paklen igrač.

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak »

nadimak glas razuma, ali ne izgleda mi bas razumno ovo sta pises da je bjelovar u prednosti nad zapresicom.. :lol: :lol:

krenuo si radit usporedbu najboljih igraca oba kluba, pa mi nije jasno zar stvarno mislis da su kosutic i kasumovic bolji od bolance i maneva ?
mislim da su u zbroju bar za 30tak drva losiji.. ali dobro..
vise me zabrinulo ovaj ostatak ekipe koji spominjes..
znaci ostala 4 za bjelovar su: santek, teskera, horžitzky i voksan, a za zapresic : mance, fridl, galic i gaspert.. i u tih 4 igraca zapresic je bolji bar za 40tak drva ukupno..
jednostavno ne vidim na temelju cega je tocno bjelovar bolji ?
moje misljenje na bilo kojoj neutralnoj kuglani, zapresic bi ih dobio 9 od 10 puta..

tako da slazem sa ce mertojak vjerojatno bit prvak, a borba za drugo mjesto ce se odlucivat izmedu zapresica, medvescaka i bjelovara..
s time da po meni zapresic ima prednost, pa onda tek medvjedi i bjelovar..

Glas razuma
Tek protipkao

patak je napisao/la:
08 srp 2020, 11:57
nadimak glas razuma, ali ne izgleda mi bas razumno ovo sta pises da je bjelovar u prednosti nad zapresicom.. :lol: :lol:

krenuo si radit usporedbu najboljih igraca oba kluba, pa mi nije jasno zar stvarno mislis da su kosutic i kasumovic bolji od bolance i maneva ?
mislim da su u zbroju bar za 30tak drva losiji.. ali dobro..
vise me zabrinulo ovaj ostatak ekipe koji spominjes..
znaci ostala 4 za bjelovar su: santek, teskera, horžitzky i voksan, a za zapresic : mance, fridl, galic i gaspert.. i u tih 4 igraca zapresic je bolji bar za 40tak drva ukupno..
jednostavno ne vidim na temelju cega je tocno bjelovar bolji ?
moje misljenje na bilo kojoj neutralnoj kuglani, zapresic bi ih dobio 9 od 10 puta..

tako da slazem sa ce mertojak vjerojatno bit prvak, a borba za drugo mjesto ce se odlucivat izmedu zapresica, medvescaka i bjelovara..
s time da po meni zapresic ima prednost, pa onda tek medvjedi i bjelovar..
Ajde realno pogledaj...izuzmi domaće kuglane gdje Bjelovar neće, ili možda izgubi 1 tekmu, a dobit će ostale, Zaprešić će sa ovom ekipom sa svakom jačom ekipom imati problema doma, a pogotovo kad dodju na kuglane tipa Novska, St, Čk, a i kod nas u Otočcu gdje se njihovi pojedini igrači nisu nadigrali, a Bj je to prošao sa pola gasa. Čim je kuglana zahtjevnija, osim spomenute dvojice, ostali loši. Pogledaj statistiku. A druga stvar, od njih će se sad očekivati da pobjedjuju, a dosad su se mogli švercati iza Brne, Makenodnca, Bolanče i Maneva....od ove sezone nema švercanja. Nije isto igrat kad odigrao loše pa te ostalih 5 igrača pokrije....sad ćemo vidjeti koliko vrijede
Tekst nije zlonamjeran, nego osobno mišljenje.

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak »

naravno da nisam mislio da tekst zlonamjeran, nego diskutiramo normalno..
ne bi se slozio s tvojim misljenjem pa iznosim svoj komentar.. isto tako nista zlonamjerno ni prema tebi ni prema bjelovaru..

evo kad spominjes statistiku ona kaze sljedece u ovoj sezoni za gostujuce nastupe :

Bjelovar :
Kasumovic - 8 igrac lige ( 614)
Voskan - 17 igrac lige ( 590 )
Kosutic - 23 igrac lige
Santek - 30 igrac lige
Teskera 35 igrac lige
Horžitzky - nije nastupao u prvoj ligi ( 1B Sjever - 5 igrac lige 572 prosjek )

Zapresic :
Manev - 2 igrac lige (620)
Bolanca - 4 igrac lige ( 619 )
Mance - 16 igrac
Galic - 19 igrac
Gaspert - 25 igrac
Fridl - 46 igrac ( 565 )

Pa sad nije mi jasno po kojoj statistici si ti gledao da je bjelovar u prednosti.. samo na prva igraca kluba u prosjeku je razlika +35 cunjeva za zapresic..
za kuglane ove necu komentirat jer ne mozes znat unaprijed kako ce se i jedna snaci, ali opet na temelju ovih prosjeka jasno je da zapresic je u velikoj prednosti..

uglavnom da sad ne davimo s ovim druge, vidit cemo tokom sezone, i jednima i drugima zelim srecu pa nek bolji pobijedi..

Glas razuma
Tek protipkao

patak je napisao/la:
08 srp 2020, 13:10
naravno da nisam mislio da tekst zlonamjeran, nego diskutiramo normalno..
ne bi se slozio s tvojim misljenjem pa iznosim svoj komentar.. isto tako nista zlonamjerno ni prema tebi ni prema bjelovaru..

evo kad spominjes statistiku ona kaze sljedece u ovoj sezoni za gostujuce nastupe :

Bjelovar :
Kasumovic - 8 igrac lige ( 614)
Voskan - 17 igrac lige ( 590 )
Kosutic - 23 igrac lige
Santek - 30 igrac lige
Teskera 35 igrac lige
Horžitzky - nije nastupao u prvoj ligi ( 1B Sjever - 5 igrac lige 572 prosjek )

Zapresic :
Manev - 2 igrac lige (620)
Bolanca - 4 igrac lige ( 619 )
Mance - 16 igrac
Galic - 19 igrac
Gaspert - 25 igrac
Fridl - 46 igrac ( 565 )

Pa sad nije mi jasno po kojoj statistici si ti gledao da je bjelovar u prednosti.. samo na prva igraca kluba u prosjeku je razlika +35 cunjeva za zapresic..
za kuglane ove necu komentirat jer ne mozes znat unaprijed kako ce se i jedna snaci, ali opet na temelju ovih prosjeka jasno je da zapresic je u velikoj prednosti..

uglavnom da sad ne davimo s ovim druge, vidit cemo tokom sezone, i jednima i drugima zelim srecu pa nek bolji pobijedi..
Volim slabije ekipe, tj. ekipe bez imena 😂. Rekao sam davno da je prvi klub Velebit, ali pošto nemamo para, a ni igrača za više, našao sam si simpatičnu ekipu za koju drukam. I dečki su uvijek za akciju kod Jadranke 😀

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Patak nije mi jasno od kudan crpiš informacije ali koliko vidim stanje je slijedeće:

Bolanča 2. igrač lige
Manev 3. igrač lige još je Vlakevski na spisku igrača lige

Kasumović 7. igrač lige
Vokšan 16. igrač lige
Košutić 18. igrač lige
Šantek 24. igrač lige
Teskera 28. igrač lige

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Pričalo se o gostujućim nastupima...
Luko Del Ponte

Glas razuma
Tek protipkao

Šta svi šute poslije prelaznog roka? :D Jel se tko usudi bacit prognozu za iduću sezonu?

Odgovorite