Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
sharky
Tek protipkao

Re: Prelazni rok

Post Postao/la sharky »

el'bolanjo je napisao/la:e koliko ćemo dobit para za šarca...mislim da mu ugovor vrijedi još koju sezonu

mislim da se radi oko 30 000 ojra,tak sam čuo.... :D

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

pa to nije dosta ni za moju hranarinu pokrit :lol: :lol:

sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky »

e luka,gdje ti prelaziš? čuo sam da ideš u szeged....

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

ma jok ne razumijem što pričaju tamo...pa mi svi kuglamo iz ljubavi prema tom sportu pa vraćam se u Ponikve, Barišić se dogovorio s bratom da mu prek Dinama posudi koji milijonček pa dovodimo još 2 njemca i malog hubera pa ćemo u borbu za 1. ligu....

VI SRAČ TU MAČ :lol:

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw »

bowl je napisao/la:leko prelazi u grmoščicu! haha :lol:
Moram priznati da mi je sezona bila očajna ali jedan trening mi je zbilja bio krasan tako da ne čudi pomama za mojim uslugama!!!! Znam da će ovo ispasti kao da se hvalim ali čak sam u jednom šubu srušio svih devet :o

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

zorislaw je napisao/la:
bowl je napisao/la:leko prelazi u grmoščicu! haha :lol:
Moram priznati da mi je sezona bila očajna ali jedan trening mi je zbilja bio krasan tako da ne čudi pomama za mojim uslugama!!!! Znam da će ovo ispasti kao da se hvalim ali čak sam u jednom šubu srušio svih devet :o

ma nemaš brige...kod nas ko ne konkurira za momčad promaknemo ga za trenera :lol: (sori žac)

batina
Tek protipkao

Post Postao/la batina »

dario je napisao/la:koliko ja znam tema o plaćanju postoji na drugom mjestu na forumu :D
ups greška

zorislaw
Zna gdje su sva slova

ma nemaš brige...kod nas ko ne konkurira za momčad promaknemo ga za trenera :lol: (sori žac)
Ti (poznati Šojatovski početak rečenice) labolanjo ti bi mogao biti malo pristojniji (nadam se da i ovo prepoznaješ)

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat »

Zorislave nemoj tako biti oštar i tajanstven prema el bolanju jer gore navedeno bit ćeš mu klupski kolega.Reci ti meni kak stvari stoje sa treningom u Zaprešiču, kruže priče da se prodaješ u paketu sa Galjom jer oni kupuju sve kaj je bolje od Špiljara i Paje samo još za sad takve nisu uspjeli kupiti i zato su tu di jesu.Volio bi da sa Galjom i Fučkarom malo pokrenete taj Zaprešić jer su im evidentno potrebne svježe i mlade snage.

zorislaw
Zna gdje su sva slova

tomcat je napisao/la:Zorislave nemoj tako biti oštar i tajanstven prema el bolanju jer gore navedeno bit ćeš mu klupski kolega.Reci ti meni kak stvari stoje sa treningom u Zaprešiču, kruže priče da se prodaješ u paketu sa Galjom jer oni kupuju sve kaj je bolje od Špiljara i Paje samo još za sad takve nisu uspjeli kupiti i zato su tu di jesu.Volio bi da sa Galjom i Fučkarom malo pokrenete taj Zaprešić jer su im evidentno potrebne svježe i mlade snage.
ako kupuju mene znači da kupuju sve kaj se kreće

Odgovorite