Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
rambata
Tek protipkao

Re: Prelazni rok

Post Postao/la rambata »

Mislim da dugujem ispriku zrnceu, tako se piše? poslao sam jednu neprimjerenu poruku, ali bez zamjerki jer sam toliko rijetko na forumu da nema mojma tko je tko!!

rambata
Tek protipkao

Post Postao/la rambata »

GOX??!! Saznao sam tko si... oprošteno ti je, ali plaćaš gemišt zadnji tjedan u ovom mjesecu kad se nalazimo na prvom okupljanju u klubu!!

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

rambata je napisao/la:Mislim da dugujem ispriku zrnceu, tako se piše? poslao sam jednu neprimjerenu poruku, ali bez zamjerki jer sam toliko rijetko na forumu da nema mojma tko je tko!!
Crnčec možda ti je poznato prezime od nekud? :lol: 8-)

rambata
Tek protipkao

Post Postao/la rambata »

Ipak nije Crnčec već sam kruni poslao... kažem da sam toliko rijetko na forumu da i ne znam kome sam šta poslao...

zaljubljena?
Nevini

Post Postao/la zaljubljena? »

gledam malo po netu i ne mogu nac... je pepica ostala u zg ili je presla u zapresic?

ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER »

eto kaj ti je sezona kiselih krastavaca... kuglane zaključane.. dosada vlada.. pa se pišu gluposti.. ali bolje i gluposti nego ništa.. nego za koju ekipu želje je potpisal tajBODIŠ ... prvu ili drugu?

ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER »

eto kaj ti je sezona kiselih krastavaca... kuglane zaključane.. dosada vlada.. pa se pišu gluposti.. ali bolje i gluposti nego ništa.. nego za koju ekipu želje je potpisal tajBODIŠ ... prvu ili drugu?

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

zaljubljena? je napisao/la:gledam malo po netu i ne mogu nac... je pepica ostala u zg ili je presla u zapresic?

Prešla

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

Prije sezone se o prelasku Zelića u zadar dosta negativno pisla,pa čak i ja koj ga neznam....ali eto prosjek u ligi 618(mada samo 1.5 nastup) i liga prvaka 1 nastup u gostima 630..............
bravo Filipe..........

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Zimske novosti?
Prva...druga...treća liga?

Nešto se pred koji mjesec najavljivalo da će Lepoglava uzeti 2 prvoligaska (?!) igrača...jel ima kaj od toga?
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Odgovorite