Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Odgovorite
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Prelazni rok

Post Postao/la newform1 »

ŠALABAJZER je napisao/la:zakaj se tu svi samo zajebavaju? ja ću sad probat malo biti ozbiljan.. prelazni rok se bliži.. i ja nudim svoje usluge... dakle.. igram cijelu sezonu za čevape i 2 pive posle tekme.. garantiranih 540 po utakmici.. u obzir dolaze sve ponude od treče do prve lige.. cijenjene ponude na mob 099 45678910
Hebi ga! tak bi se dobro prodal...al Petrović te ne bu zval jer piješ pivu...pazi malo kaj pišeš... :twisted:

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Prelazni rok se bliži...
ima kakvih novih provjerenih informacija tko kuda ide (i za kolko ;) ) i kak će ekipe izgledati
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

mumi
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la mumi »

Manev-Zaprešić,Filipančić-Radnik,Šarkezi-Konikom,Fučkar-Zaprešić,Benedik-Zadar,Gojčeta-Medveščak,Kasumović-Novska,Zver-Zaboky,Rukavina-Zagreb,Liović.M-Mlaka,Pavić-Zaboky,Uzelac.N-Grmoščica,Milinković.Ž-Radnik.To je ono kaj čujem na kuglani,navodno Medveščak slaže super ekipu,ima li tko šta još novih prijelaza?

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

Ja sam čuo da će Fučkar ići u Zanatliju i to informacija je provjerena 99,99!!! Što se KK"Novska" tiče moj dado za sada je spominjao 10-tak igrača od kojih bi volio dovesti 2-icu kuglača.Dok ne bude 100 % sigurno ne ću objaviti o kojima se igračima radi!

zjopa
Tek protipkao

Post Postao/la zjopa »

Jel dado odlučio poslije parova koju dvojicu će dovesti ;) :P

666
Tek protipkao

Post Postao/la 666 »

Kuglačice Zagreb-Zabokya nove prvoligašice

Na kuglani hotela Ante u Gospiću održane su kvalifikacije za popunu prve ženske kuglačke lige. Za dva mjesta koja vode u prvu ligu borile su se tri ekipe. Pod vodstvom trenera Saše Petkovića ekipa Zagreb-Zabokya u sastavu Ana Augistinčić, Manda Kopecki, Ira Šutina, Dijana Puhala, Marija Borić, Manuela Gajdek i Ivanka Strbad uvjerljivo je osvojila prvo mjesto i tako sljedeće godine stekla pravo nastupa u prvoj ženskoj kuglačkoj ligi. Pravo nastupa na završnici stekle su kao prvakinje II. HKL-centar gdje su u uzbudljivoj završnici bile bolje od Zaprešića. I dok su kuglačice Zagreb-Zabokya već ispijale pobjednički šampanjac za plasman u prvu ligu, u borbi za drugo mjesto odvijala se prava drama. Više sreće i znanja imale su kuglačice Policajac Ogulina koje su za dva drva nadvisile Osijek '97. Važno je napomenuti da je u osvajanju prvog mjesta veliku ulogu odigrala zabočka kuglačica Ira Šutina.

Robert Sedlar preporodio klub

Upućeniji u kuglanje znaju da je Zagreb-Zaboky nasljednik zagrebačkog Kraša. Ženska ekipa tog kluba još je prije tri godine ispala iz prve u drugu ligu. Situacija pred početak ovog prvenstva bila je grozna. Klub je bio skoro pred gašenjem. No onda se pojavio veliki sportski radnik i vizionar, Robert Sedlar, koji je došao na ideju da se Kraš fuzionira sa zabočkim kuglačima i kuglačicama u jednu ekipu. Ideja je realizirana, a novi klub se nazvao Zagreb-Zaboky. Sedlar je postao predsjednik novog kluba. Nažalost, momčad Zagreb-Zabokya također je bila veliki favorit za plasman u prvu ligu, ali dečki su pokleknuli u samoj završnici.

Poznavajući Sedlara, kuglačice Zagreb-Zabokya neće biti samo prolaznice u prvoj ligi.

– Čestitam svojim kuglačicama na sjajnom rezultatu. Od iduće sezone pojačat će nas Saša Pavlović iz Osijeka i U-18 reprezentativka Mateja Skupnjak iz Đurđenovca. Tako ojačani sasvim sigurno možemo konkurirati za prva tri mjesta koja nam osiguravaju europske nastupe – govori Robert Sedlar koji nam je ujedno otkrio i jednu vrlo moguću kuglačku senzaciju.

– U pregovorima smo s najboljom hrvatskom kuglačicom, Željkom Orehovec. No, zna se tko je Željka, nju žele mnogi klubovi. Pokušat ćemo učiniti sve da je pridobijemo u naše redove. Sa Željkom bi bili glavni konkurenti za titulu prvakinja – završio je Sedlar.

Još je neizvjesno gdje će kuglačice Zagreb-Zabokya odigravati svoje prvoligaške utakmice. Za sada jednom tjedno treniraju u Zaboku, ali još uvijek im bolje leži Grmoščica. Najvjerojatnije je da će prve sezone ostati u Zagrebu, a premještaj u Zabok mogao bi slijediti od sezone 2010./2011.

Glavni sponzor Zagreb-Zabokya je Grad Zagreb, a među nizom manjih sponzora ovaj projekt je prepoznala i zabočka tvrtka Zabok montaža u vlasništvu Tomice Mihelića.

player4
Tek protipkao

Post Postao/la player4 »

Ne razumijem kakve veze ima ova litanija sa prelaznim rokom-jedini koji će bit zadovoljan nakon ovog posta je moderator ovog našeg foruma (op.a. Saša),jer je još jednom pohvaljen za ulazak u prvu ligu.

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

zjopa je napisao/la:Jel dado odlučio poslije parova koju dvojicu će dovesti ;) :P
Još nije,kada budem znao ti ćeš prvi znati o kojim igračima se radi! 8-)

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

mene nitko ne zove :cry:

kazem
Tek protipkao

Post Postao/la kazem »

Dado malo dugo bira ja mislim da je Kasumović tu i to če se znati već drugi tjedan dok dogovore detalje ali taj drugi je tajanstven. Ja mislim da je Pajo u igri za drugoga.Reci mali dado da puk zna jel od svih naznaka za prelaske ja mislim da se neće ništa značajnije dogoditi osim Fučkar-Medveščak, Manev-Zadar i A.Kovač-Zaprešić je da i moj prijatelj Zelić-Medveščak.

Odgovorite