Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Prelazni rok

Post Postao/la lukodp »

Nadam se da ce hks do 10.07. objaviti sve transfere kako su i najavili. Tim potezom ne samo da bi informirali kuglačku javnost o prijelazima nego bi i spriječili eventualne "mutne" transfere van prijelaznih rokova. Konačno nešt pametno i od njih ;) iako koliko vidim na prijedlog ZKS no nmvz.
Luko Del Ponte

kuki
Tek protipkao

Post Postao/la kuki »

http://www.kk-radnik.hr/
samo jedna novost

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

Od sutra počinje primjena članka 12. i 7. Pravilnika o registraciji . Baš me interesira kako će to funkcionirati, iako je daleko najpragmatičnija odluka u posljednjih nekoliko godina.Istina, malo je nes(p)retno napisano da je to odluka HKS !!!!!!!!!! Moguće IO HKS, Skupština, Registracijska komisija ili sl.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

HKS je napisao/la:Na inicijativu Zagrebačkog kuglačkog saveza HKS je donio odluku na temelju članka 12 Pravilnika o registraciji da će do 10. srpnja 2012. godine službeno objaviti na internetskoj stranici sve zaprimljene zahtjeve za prelazak igrača od svih županijskih registracijskih komisija. Prema županijskim savezima koji ne dostave popis zaprimljenih prijelaza primijenit će se članak 7 Pravilnika koji predviđa da se svi prijelazi ostvareni u ovom roku ponište i vrate u prvobitno stanje!
Ništa od toga zasada...
Luko Del Ponte

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

lukodp je napisao/la:
HKS je napisao/la:Na inicijativu Zagrebačkog kuglačkog saveza HKS je donio odluku na temelju članka 12 Pravilnika o registraciji da će do 10. srpnja 2012. godine službeno objaviti na internetskoj stranici sve zaprimljene zahtjeve za prelazak igrača od svih županijskih registracijskih komisija. Prema županijskim savezima koji ne dostave popis zaprimljenih prijelaza primijenit će se članak 7 Pravilnika koji predviđa da se svi prijelazi ostvareni u ovom roku ponište i vrate u prvobitno stanje!
Ništa od toga zasada...
Možda samo nije objavljeno, jer kod liovića imaš puno saveza riješeno http://www.kuglacki-savez-os.hr/clanak/ ... -2810-0-5/

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Krunoslav je napisao/la:
lukodp je napisao/la:
Ništa od toga zasada...
Možda samo nije objavljeno, jer kod liovića imaš puno saveza riješeno http://www.kuglacki-savez-os.hr/clanak/ ... -2810-0-5/
Ma znam da ima, ali ja sam nekako iz ovog posta shvatio da će to oni objavit objedinjeno na svojem blogiću, ovako opet za neke županije nemam (SMŽ). Kog vraga najavljuju nešto što nisu u stanju odraditi, neozbiljno i neprofesionalno...
Luko Del Ponte

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Molio bih da mi netko od forumaša tko je upućen objasni dvojnu registraciju u KS OBŽ. Naime, iz njihovog zapisnika
vidljivo je da igrač "Konikoma"Branko Manev ima dvojnu registraciju u KK "Devetka". Znam da Manev junior ima makedonsko
državljanstvo. Pitanje postavljam iz razloga što mu na ekipnom juniorskom prvenstvu Hrvatske za 2012.godinu u Ravnoj Gori nisu dozvolili nastup za ekipu "Konikoma" za koju je registriran a sada odjednom ima dvojnu registraciju. Nastup u Ravnoj Gori mu nisu dozvolili zato što je strani državljanin.
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

16.06.2012. 19:15 (Boris Mezak)
Upozorenje županijskim kuglačkim savezima

Na inicijativu Zagrebačkog kuglačkog saveza HKS je donio odluku na temelju članka 12 Pravilnika o registraciji da će do 10. srpnja 2012. godine službeno objaviti na internetskoj stranici sve zaprimljene zahtjeve za prelazak igrača od svih županijskih registracijskih komisija. Prema županijskim savezima koji ne dostave popis zaprimljenih prijelaza primijenit će se članak 7 Pravilnika koji predviđa da se svi prijelazi ostvareni u ovom roku ponište i vrate u prvobitno stanje!

Molimo za strogo pridržavanje rokova kako ne bismo trebali primjenjivati nepotrebne sankcije!

Za manje upućene ovako glasi upozorenje žumapanijskim savezima ali od toga nema izgleda ništa . Da nema Liovića i njegovih izvješča bili bi ko guske u magli.
Zeljar ti se čudiš ovoj dvojnoj registraciji što je i meni čudno ali ako možeš objasni mi ili neko upučeniji kako je moguče a objvljeno je na http://www.kk-policajac.hr/ da po propozicijama za mušku ekipu koja nastupa u 3 HKL Zapad mogu igrati i žene .
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Nije mi poznato koje to propozicije dozvoljavaju nastup ženama u muškim ekipama. Možda gospoda iz KK "Policajac" iz Ogulina imaju neke svoje propozicije.
Znam da je do sada jedino igrala za KK "Grobničan" iz Rijeke gosp. Višnja Širola ali je sada prešla u ženski KK "Vrbovsko".
Njen nastup za KK "grobničan" je odobrio Majnarićev Plenum u Rijeci što i nije čudno. Naime, šerif Majnarić predlaže a
obično se i usvoje čudne odluke kao što je i ova. Sjeti se samo klubova što imaju dvije takmičarske ekipe pa pojedinci igraju i za jednu i za drugu ekipu. Ovakve odluke na Plenumu se donose na samom kraju kada predstavnici klubova više nemaju
koncentracije za bilo što.
Koliko poznam regiju Zapad odnosno njenog šerifa ne bi me začudilo da žene igraju i muško pojedinačno prvenstvo.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

u ligaškom natjecanju 3.HKL sjever svaka ekipa ima pravo nastupiti sa 2 žene...i tako je već godinama kod nas...
razlog je premali broj žena da bi imale i svoj klub, a kamoli ligu...a šteta bi bilo da one koje su se nekad u zlatno doba kuglanja bavile tim sportom sada budu zakinute jer nema dovoljno interesenata...
kolko mi se čini, takvu mogućnost koristili su u nekoliko navrata Zanatlija ČK i Dubravčan, dok za Prosvjetar ČK i Zabok žene/cure odigraju često i po 15-20 tekmi u sezoni.

što se tiče objave transfera, sve je isto kao i prije...prelaske nisu objavili oni savezi u kojima se u pravilu i mulja te postoji povijest cijeloljetnog prelaznog roka...dakle Sisačko-moslavački, Zadarski, Splitski...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Odgovorite