Kuglane u Zagrebu i okolici

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport
PaoloDP
Tek protipkao

Re: Kuglane u Zagrebu i okolici

Post Postao/la PaoloDP » 24 vel 2011, 17:32

milos je napisao/la: P.S. Već od ove godine kreće proizvodnja strojeva s postavljanjem čunjeva bez špaga za klasično kuglanje. Znači li to da to neće biti kuglanje?
Haha, sad kad smo si svi napravili (osim nas Kutinčana i nekih) nove kuglane, sad ćete natjerat novi zakon da svi moramo napraviti i bez špaga automate? :D :D
Mjenjate pravila više nego ovi na formuli 1 :D
Ovo se odnosi na vodstvo HKS-a, ono što se odnosi na zastupnike Funka je: zašto radite te nove strojeve ako ih ne mislite prodati ili da ne kažem - uvaliti nama krajnjim korisnicima !?! :?:

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 24 vel 2011, 21:05

Kolko se ja sjećam, a sjećam se, u Koprivnici je bila kuglana bez špaga prije 20-tak godina, tak da to nije ništ novo. Što se Funka tiče, nitko tko ne proizvodi nešto novo ne opstaje na tržištu. Tak da im to ne zamjeram, a kolko je to za nas dobro... Ja nisam siguran ni da su ploče donijele nešto previše pozitivno, niti vani, niti kod nas. Kako znamo, neki ih još nisu ni prihvatili. Sigurno je da je takvu kuglanu lakše postaviti kao montažnu. Jedino sam zadovoljan s pivskim čunjevima! :D

PaoloDP
Tek protipkao

Post Postao/la PaoloDP » 24 vel 2011, 23:34

Jedan stariji član našeg kluba se sječa toga u Koprivnici po tome što je jednu kuglu "plasirao" pravo u dasku onu koja mete kegle :D
A gle, meni se sve to čini kao dobar biznis. Najednom svi moraju imati nove kuglane, a to košta i netko zarađuje. Pa na asfaltnim i ljevanim stazama su se radile veće cifre nego na tim segmentastim stazama. No, mislim da i nije to loša toliko bila ideja jer su mislili malo izjednačiti uvijete na domaćim i gostujućim kuglanama.. Ali kad su već toliko bili bahati, trebali su nam sami osigurati financije da si napravimo svi nove kuglane. Eh, nije to samo tako. Glavno da sada ja putujem 40 km na domaćinsku utakmicu, a termina za treninge ni nemam(o). I tako brdo igrača i klubova ispašta zbog toga.
No dobro, ovo je daleko van ove teme.
Tko se hoće rekreativno baviti kuglanjem, neka ode u West Gate, čuo sam da tamo ponedjeljkom imaju čak i besplatne termine na bowling stazama. Mislim da je to za zezanciju prva liga.

Odgovorite