Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Rezultati i ostale vijesti
KAJTA
Tek protipkao

Re: Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Post Postao/la KAJTA » 30 svi 2011, 14:42

Zašto od vas Forumaša " poznatih i priznatih djelatnika kuglanja dokazanim i provjerenim rezultatima za sitne interese i vlastitu promiđbu "
se skrivate iza vašeg uspješnog djelovanja u kuglanju ne pišete o poražavajučeg rezultata na SP u Sarajevu a uzimate si pravo da kritizirate sve činbenike Hrvatskog kuglanja.Znam vaš odgovor a odgovor Vam je post o gašenju KK Knin.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 31 svi 2011, 08:07

KAJTA je napisao/la:Zašto od vas Forumaša " poznatih i priznatih djelatnika kuglanja dokazanim i provjerenim rezultatima za sitne interese i vlastitu promiđbu "
se skrivate iza vašeg uspješnog djelovanja u kuglanju ne pišete o poražavajučeg rezultata na SP u Sarajevu a uzimate si pravo da kritizirate sve činbenike Hrvatskog kuglanja.Znam vaš odgovor a odgovor Vam je post o gašenju KK Knin.
:?: :?
Luko Del Ponte

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 31 svi 2011, 08:26

Čestitke za ovo: http://teletekst.hrt.hr/?str=504-01, http://imageshack.us/photo/my-images/820/kuglanje.jpg/
Još kad bi mi samo netko objasnio u koliko hitaca su ostvareni ovi rezultati!
I kad bi mi netko objasnio zašto je ovo natjecanje medijski bolje popračeno od onog koje se dešavalo prije. Svaka čast slijepim i slabovidnim osobama i neka se nitko ne uvrijedi, ali ja nigdje nisam uspio pronači članak (na HRT) o 10 osvojenih medalja kod kadeta.
Luko Del Ponte

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 31 svi 2011, 11:23

Završilo je Svjetsko prvenstvo u Sarajevu, ostaje gorčina zbog rezultata i dalje sam uvjerenja da Hrvatska ima igrače za prvaka Svijeta. Sarajevo je donijelo nešto pozitivno što treba iskoristiti, a to je ukoliko igraju najspremniji može se doći do dobrog rezultata, treba naredne dvije godine iskoristiti i okupljati reprezentaciju barem jednom kvartalno, stvarati kult reprezentacije. Omogućiti igračima da vide sami da se tu igra ozbiljno odnosno da se ozbiljno pristupilo stvaranju ekipe. Rezultat se stvara radom, rezultat omogućava pojedincu da izgradi autoritet, bez atoriteta nema rezultata. Vrlo bitno je znati da na ekipnom prvenstvu igraju ekipe a ne pojedinci. Stoga navrpiti šest najboljih pojedinaca ne znači i da imaš ekipu. Kako sam iz Slavonije tu kod nas postoji izreka " ...kako si sijo tako češ i žnjati...". Prema tome idemo pripremiti zemlju kako treba posijati neko sjeme, obrađivati ga, ne dopustiti da zaraste u korov i vrlo vjerojatno će to uroditi plodom kada dođe žetva....

Nije pitanje možemo li, već želimo li.

Pozdrav svim kuglačkim zanesenjacima koji će shvatiti ovaj post kao pozitivan.

vlastel
Tek protipkao

Post Postao/la vlastel » 31 svi 2011, 11:58

rezultat nije loš, ali kada vidimo koliko je malo falilo, vjerujem da se moglo više. nebi ulazio u odabir desetorice za prvenstvo, ali ne shvaćam zašto su trebali svi igrati? kao da smo na prijateljskoj utakmici, pa da svi malo probaju kuglu.

cigla
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la cigla » 31 svi 2011, 12:37

Slažem se s Vatrom. Zna se koji su najboljih desetak. Njima omogučiti sigurnost u radu i pripremama. Izbrusiti najboljih sedam, osam i evo rezultata. Nikad ništa naučiti od boljih. Ovo je stvarno bilo smiješno. Kao da su svi morali igrati, kao da se ne zna tko koliko može, kao da se usred takmičenja traže najboljih 10, a ne 6. Kao da se netko igrao reprezentacijom eksperimentirajući. Uništit će se i ovo što imamo. A imamo puno s obzirom na uvjete u kojima se kugla. Čestitke mladima, i oštećenih vidom.

desni bauer
Tek protipkao

Post Postao/la desni bauer » 31 svi 2011, 14:27

lukodp je napisao/la:Čestitke za ovo: http://teletekst.hrt.hr/?str=504-01, http://imageshack.us/photo/my-images/820/kuglanje.jpg/
I kad bi mi netko objasnio zašto je ovo natjecanje medijski bolje popračeno od onog koje se dešavalo prije. Svaka čast slijepim i slabovidnim osobama i neka se nitko ne uvrijedi, ali ja nigdje nisam uspio pronači članak (na HRT) o 10 osvojenih medalja kod kadeta.
rezultati su u 120 hitaca, sve u pune, s tim da se kod potpuno slijepih(bacaju s mjesta) i jako slabovidnih(bacaju iz jednog koraka) rezultat množi s određenim koeficijentom

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 31 svi 2011, 15:45

desni bauer je napisao/la:
lukodp je napisao/la:Čestitke za ovo: http://teletekst.hrt.hr/?str=504-01, http://imageshack.us/photo/my-images/820/kuglanje.jpg/
rezultati su u 120 hitaca, sve u pune, s tim da se kod potpuno slijepih(bacaju s mjesta) i jako slabovidnih(bacaju iz jednog koraka) rezultat množi s određenim koeficijentom
Hvala :D
Luko Del Ponte

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer » 01 lip 2011, 10:59

Neznam kako vi gledate ali konačni plasmani naših reprezentacija muške i ženske smatram velikim neuspjehom, neću najmjerno upotrijebiti neki drugi termin već samo neuspjeh.
Mislim da što se tiče odabira nema nekog većeg prigovora jer je uzeto desetak igrača mladost+iskustvo i tu ne vidim nikakvu grešku kao ni kod ženske konkurencije. Možda neke manje korekcije ali nebitno.
Mislim da je definitivno podbacilo vodstvo i način slaganja ekipe za određene utakmice, tu je napravljen nepopravljivi propust koji se više nije dao ispravit. Kuglanje je ponekad kocka jer neznaš na koju nogu se tko digao , ali neke "iz aviona " vidljive greške se nisu smjele dogoditi.
Recimo kad je riječ o ženskoj repki, neke stvari su nedopustive, čekanje da neka igračica "uđe u igru" na utakmici gdje se gaće paraju je nedopustivo pa kad se još doda da su ukupno svega tri igračice odigrale na reprezentativnom nivou ostaje gorčina.
Bilo kako bilo nemojmo se zavaravat, završili smo tamo gdje nam je mjesto, vanserijskih igrača koji mogu ponavljati vrhunske rezultate više nemamo i zato nas nema među nositeljima medalja.

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA » 01 lip 2011, 14:56

Kapa dolje Baueru,
Sve si rekao ali opet će ostati na istom vjerujte mi
da drugo nešto kažem bio bi smijeh za vo+deće ljude HKS.

Odgovorite