Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Rezultati i ostale vijesti

Re: Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

PostPostao/la bracsvila » 22 lip 2011

OS187DC je napisao/la:bracsvila ma vidi se da si ti stručnjak, tvoja izvješća su kao NIK TITANIK. Na tragu si istine ali nemaš pojma.
ajd započetak probaj pogoditi: sa kojeg kanta kuglaju ta četiri proanalizirana igrača odnosno koji loh igraju?
Ajde ako si toliki stučnjak napiši tko od njih ima najači hitac a tko najslabiji ?
Koliko od nabrojanih igrača kugla ljevom rukom, a tko izbacuje sa desne noge?
Koliko koraka prilikom zaleta u prosjeku rade četiri nabrojana igrača?
Tko od njih nosi znojnik na ljevoj ruci i zašto?
Pa ti si pravi vic maher.... legendo.
Hoćeš još koje pitanje da ti postavim za taj tvoj statistički ljetopis?

Štovani gospodine?

[*]Točno je da ja nemam pojma osim u jednoj stvari a to je da moj igrač može pogoditi 15 lohova od 15 kugla, a stručnjak još nisam jer se nisam dokazao
[*]Koji loh igraju spomenuti igrači imam to u njihovim zapisnicima.
[*]Snaga hica kod mene nije najbitnija bitnije je nešto drugo pogodi što.
[*]Bježim od ljevorukih igrača jer ga učim pogrešno
[*]Izbačaj s desne noge, ma niste me pitali dali s desnom ili lijevom rukom
[*]Vezano za znojnik igrači koje ja učim ne trebaju znojnik.
[*]Da ja sam vic maher hvala također.
[*]A nova pitanja ostavite za slijedeću godinu hvala.
bracsvila
Tek protipkao

PostPostao/la bracsvila » 22 lip 2011

P.S. užasno ti je ružan komentar da naše reprezentacije definitivno neznaju kuglati.Kompletno gledajući kuglače koji su tamo bili,mislim da si ih u najmanju ruku podcijenio[/quote]

Neznam kako definirati situaciju kada igrač poruši 703 čunja ajmo reći da zna kuglati, a kada je nešto prije isti igrač porušio čini mi se ispod 620 ( dok pišem nemam točan uvid ) dali na ovaj rezultat zna ili ne zna kuglati. Ja bih to i sve o mom kuglanju rasčistio u Zagrebu 09 i 10. 07. 2011. Hotel Antunović. O detaljima susreta javiti ću se 08.07 ujutro pod uvjetom da i dalje ostanem nepoznat to su praktični razlozi.Naravno u koliko ste vi tada nalazite u Zagrebu i da imate vremena. Ako ne na ovaj termin bit će novi termin u 08 mj. i u 09. mj.

S štovanjem.
bracsvila
Tek protipkao

PostPostao/la Macna » 22 lip 2011

Bracsvila, ti si mi kao "naša" Jaca :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=cGSTfs80v20
a ti razmišljaj zašto :lol: :lol:
Macna
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 22 lip 2011

Macna je napisao/la:Bracsvila, ti si mi kao "naša" Jaca :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=cGSTfs80v20
a ti razmišljaj zašto :lol: :lol:

To ti se zove simultani prijevod simultanog prijevoda ispisan na kompjutoru. Simultano.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la dzokovic » 22 lip 2011

Točno je da ja nemam pojma osim u jednoj stvari a to je da moj igrač može pogoditi 15 lohova od 15 kugla, a stručnjak još nisam jer se nisam dokazao

jel se ovo odnosi na igraca kojeg bi trenirali pa da bi moga toliko lohova pogodit ili vec postoji i igra negdi s tim postotkom pogodenih?
a i jeli to jednom il svake pune po utakmici? (bar mislin da se odnosi na utakmicu i 15 pogodenih u pune)

Bježim od ljevorukih igrača jer ga učim pogrešno

steta , ljevoruk san :)

[*]Vezano za znojnik igrači koje ja učim ne trebaju znojnik.

moze malo pojasnit...meni tribaju al kad bi me vi ucili ne bi vise ili?
pitan jer ja bi bez ova dva znojnika, oko glave i ruke :)
dzokovic
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la bracsvila » 23 lip 2011

dzokovic je napisao/la:
Točno je da ja nemam pojma osim u jednoj stvari a to je da moj igrač može pogoditi 15 lohova od 15 kugla, a stručnjak još nisam jer se nisam dokazao

Vezano za lohove pročitajte dobro što sam prije napisao i sami zaključite i usput da vam kažem da igrača učim da u igri i van igre sam donosi zaključke.
Ako vi igrate snagom po čunjevima a ne koristite znanje i tehniku onda se znojite zato i koristite znojnice.
Ako se u igri ne znojite a nosite znojnice to je samo zato da se po ničem ističete pogotovo ako u gledalištu ima ljepšeg spola zar ne.
bracsvila
Tek protipkao

PostPostao/la dzokovic » 23 lip 2011

ne bi previse ulazia u temu oko znojnika jer je po meni pomalo bespotrebno (samo san htio malo pojasnjenje na vas prijasnji post)...iako pada mi na pamet Fuckar koji koristi znojnik a vjerojatno bi se slozili da ne igra na snagu nego znanje i tehniku ...dalje nije mi ni palo na pamet da bi se time istaknuo kod ljepseg spola nego jer se znojin bilo da bacan kuglu 30 il 39 na sat ...
dzokovic
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la filipinac » 24 lip 2011

bracsvila je napisao/la:
dzokovic je napisao/la:

Vezano za lohove pročitajte dobro što sam prije napisao i sami zaključite i usput da vam kažem da igrača učim da u igri i van igre sam donosi zaključke.
Ako vi igrate snagom po čunjevima a ne koristite znanje i tehniku onda se znojite zato i koristite znojnice.
Ako se u igri ne znojite a nosite znojnice to je samo zato da se po ničem ističete pogotovo ako u gledalištu ima ljepšeg spola zar ne.

ha ha ha, ovo je za poluditi od smijeha. Znam da je moguće trenirati da postaneš bolji kuglač , ali da je moguće utrenirati žlijezde da se ne znoje, to nisam znao
filipinac
Tek protipkao

PostPostao/la OS187DC » 24 lip 2011

Tepša Danijel, Vilmoš Zavarko, Kiss Norbert, Kakuk Levente sva četvorica su dešnjaci.
Za tepšu si napisao da je: “ Njegov rezultat je produkt njegovog razornog hica koji ga je ovaj put nagradio.” Tepša od nabrojanih ima najslabiji hitac negdje oko 37/38 km/h.
Ovo sa koje noge bacaju je vrlo bitno jer bi onda pokazao da znaš barem nešto o kuglanju. Broj koraka je specifičan za jednu kuglačku školu pa ću ti ostaviti da i to malo istražiš.
Ovo oko znojnika je crnjak, kažeš : “Ako se u igri ne znojite a nosite znojnice to je samo zato da se po ničem ističete pogotovo ako u gledalištu ima ljepšeg spola zar ne.”
Znači sva četvorica se izuzetno znoje ili se ničim ne ističu pa privlače ljepši spol, jer nekad nose znojnik, a nekad ne.

Zunzo ova pitanja su ti bila postavljenja jer se vidi da izuzetno puno analiziraš broj pogodaka ali nemaš pojma kako oni nastaju. Pričaš o vojnom djelovanju ( borbenoj akciji) a dalje od streljane nisi otišao. Baš si ti neki veseljak…. Uh kada bih samo znao tko si d ate mogu i nešto priupitati uživo da skratim malo dosadu na kuglani….

Ajde da ja tebe probam malo trenirati, za početak probaj nacrtati 15 lohova zaredom da vidimo kako će to ispasti?
OS187DC
Tipka sa dve ruke

Prethodna

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.