SP Bautzen 2012

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: SP Bautzen 2012

PostPostao/la sasa » 25 svi 2012

sasa je napisao/la:za ovu godinu su se treninzi repke više bazirali na sprintu i tandemu tako da tamo možemo očekivati žetvu medalja

rekoh vam, to je još davno bilo planirano da oštrina vježba odvojeno od repke i priprema se za tandeme
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 25 svi 2012

Iskrene čestitke Tatjani na osvojenim medaljama. E moj Saša koliko sam ja informiran da nije bilo Mire Smoljanovića Tatjana ne bi bila ni blizu reprezentacije žalosno ali istinito. Još jednom čestitke Tatjani . A sad će se pojedinci/ke šepuriti kako su imali nos za šampi(njo)one
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 25 svi 2012

sasa je napisao/la:
sasa je napisao/la:za ovu godinu su se treninzi repke više bazirali na sprintu i tandemu tako da tamo možemo očekivati žetvu medalja

rekoh vam, to je još davno bilo planirano da oštrina vježba odvojeno od repke i priprema se za tandeme

Sprint... A za to su im trebale tenisice za trčanje... Aaaa...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 25 svi 2012

sasa je napisao/la:

Imao si pravo :mrgreen: :ugeek: ! Jedino mi nije jasno kaj su dečki vježbali... :roll: Osim Hrvoja, ostatak neprimjetan :oops:
Ana zasada najmanje brončana u sprintu :D !
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 26 svi 2012

cezar je napisao/la:Pregledavanjem kao svako jutro novosti iz kuglanja i praćenja rezultata sa Svjetskog prvenstvo za juniore i juniorke otvorio sam YouTube - Videos aus Bautzen Weltcup Kegeln Classic U14 U18 I pregledavajući video isječke neugodno se iznenadio dok sam gledao nastup naše Ane i njene trenerice Željke gdje iznad videa piše
Ana Jambrovic, Serbien, VIII. Weltcup U18, Kegeln Classic in Bautzen GER Na drugim slikama sam primijetio da u pratnji imamo tajnika saveza a drugih pojedinaca . U Sarajevu su nas na proglašenju pokrali i proglasili Srbe za najbolju naciju da nije reagirao Agotič iz Rijeke tako bi i ostalo a sad naše igračice svrstavaju kao Srbe . Dali to netko prati iz našeg saveza ili samo beru dnevnice???????????????? SRAMOTA

Riješeno :D
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 26 svi 2012

Sad je to ljepše za vidjeti :P
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 30 svi 2012

Izlaganje: http://www.kuglanje.hr
Odgovor na izlaganje, ispravak netočnih navoda, replika itd. http://www.kuglanje.net/?p=1922
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Milan B. » 11 svi 2014

SVJETSKI KUP U-18, 2014.g. BRNO - CZE:
Kvalifikacije pojed. ponedjeljak (od 9,oo sati) : HRV- staza 8 : BELAR A. ( Finale u utorak 8 najboljih ž/m )
10,10 staza 4 : SEDLAR K.
Mix parovi: 15,50 staza 3-4 igrači ????
Oko 17,00 sati završetak i proglašenje pobjednika
Kuglana svjetska-kugle se ne samo drže već leže i sruše uvijek 9, kad pogodiš - priprema,kao uvijek na svjetskim prvenstvima-
prava i kvalitetna.
Dvorana OK, ako bude sunčano,biti će vruće - danas je cijeli dan kiša pa je unutra ugodno.
Pozdrav,
Milan B.
Tek protipkao

Prethodna

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.