Kuglane regije Zapad

Natjecanja i novosti iz regije
jeremija
Tek protipkao

Re: Kuglane regije Zapad

Post Postao/la jeremija » 13 lis 2012, 12:43

Kad smo već kod kvalitetnih ili nekvalitetnih kuglana ,dobro pripremljenih ili ne,sad baš gledam rezultate 5. kola druge lige centar,i hočeš ili ne mora ti upast u oko,samo jedna ekipa od 12 ima preko 3300,a 4 ispod 3100 !?
ispada da nisu samo na zapadu loše ili loše pripremljene kuglane,još smo mi na zapadu i dobri,dapače jako dobri
svima puno uspjeha danas

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 13 lis 2012, 12:53

jeremija je napisao/la:Kad smo već kod kvalitetnih ili nekvalitetnih kuglana ,dobro pripremljenih ili ne,sad baš gledam rezultate 5. kola druge lige centar,i hočeš ili ne mora ti upast u oko,samo jedna ekipa od 12 ima preko 3300,a 4 ispod 3100 !?
ispada da nisu samo na zapadu loše ili loše pripremljene kuglane,još smo mi na zapadu i dobri,dapače jako dobri
svima puno uspjeha danas
Kada si kod usporedbi evo ti jug http://www.kuglacki-savez-os.hr/assets/ ... df.pdf.pdf

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 15 lis 2012, 12:23

jeremija je napisao/la:Kad smo već kod kvalitetnih ili nekvalitetnih kuglana...
... da nisu samo na zapadu loše ili loše pripremljene kuglane...
Kako da se pripremi kuglana a da se ne riba?

Neka se netko javi tko je pogodio 75% ISTIH lohova i isto toliko pozicija, da je odigrao utakmicu bez promašaja i da nema barem 580. (Đurdan se ne računa :)) ).

bauer
Tipka sa dve ruke

Re: 2. HKL Zapad - muški

Post Postao/la bauer » 15 lis 2012, 13:25

heku je napisao/la:Josipe Josipe1 evo kako si upao u zamku kada se nešto mora objašnjavati onima koji površno prate pravila.Čunjevi mogu biti x godina ako odgovaraju propisu o širini uzmi šubler i odmah vidiš da li su previše stučeni.Neka ti znalci sa Pampasa odgovore koliki su im čunjevi a tamo je izmjereno 10,6 a mora biti minimalno 10.8 ili sam pogrešno informiran.Drugo kakve veze ima koliko se utakmica igra i kada,danas pripremiš kuglanu i postolja i ako si sposoban evo 600. Dođem u jutro u Skrad kuglana friško namazana naglancana meni to ne smrdi nego miriši i evo ti mene na stazi.Ma 600 u malom prstu.a kad tamo jedva 540 i što sad.Pa normalno da ne valja kuglana tko će priznati lošu igru.Ali jedna stvar je činjenica da su na kuglanama Sindur bez kuglica nego ona sr... od Funka jer imate Funk kuglane, bilo bi jako puno puno rezultata preko 600.
PS.Jedva čekam komentar Bauera za prvo kolo da pukneš od smijeha.
Neznam šta ti znači ova zadnja rečenica, no ako su ti komentari toliko smješni nemoj ih čitat ...jebiga šta da ti kažem... sve je samo dobra volja ....

Što se tiče kuglane u Skradu, i još nekih kuglana u regiji gdje igramo, prošlih godina sam X puta pisao na tu temu tako da mi je stvar "pase" .... činjenica je da je ova u Skradu "teža" ili ljepše rečeno zahtjevnija kuglana ali uostalom nije jedina u našoj ligi na kojoj je teže igrati. Na njoj kad neide je i domaćinu teško igrati, to je činjenica.

No to sve skupa nema veze sa utakmicom 1. kola u kojoj je Rječina glatko izgubila jer tu je riječ o nespremnosti igrača za tu utakmicu a ne kuglani. Ako je ista ekipa na istoj kuglani lani radila +100 drva više onda je stvar u igri, želji i borbenosti, a ne kuglani i razlog poraza apsolutno leži u tome, mi smo uvijek realni i to priznajemo.
Ja vjerujem da se dečki u Skradu trude kolko mogu, sami održavaju kako mogu, uostalom to radi i Rječina na novoj kuglani u Dražicama, sama održava pa kako ide-ide. Ako nastane kakav problem neznam kako će se brzo to moći rješiti ali neću potezati vraga za rep.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 11 stu 2012, 10:08

jeremija je napisao/la:Kad smo već kod kvalitetnih ili nekvalitetnih kuglana ,dobro pripremljenih ili ne,sad baš gledam rezultate 5. kola druge lige centar,i hočeš ili ne mora ti upast u oko,samo jedna ekipa od 12 ima preko 3300,a 4 ispod 3100 !?
svima puno uspjeha danas
Toliko o dobrim kuglanama (Zadar 3289) nemojte mi reči da Zadar ne zna kuglati.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 11 stu 2012, 11:10

Ovo je presmješno :shock: , Ukalović sa 708 na 553 :o , pa to je 155 čunjeva, jedan pošten set. Nešto slično i prošle sezone kada je nakon 700 u Zadru našao nekih 550 tak u Osijeku... Pa kome ovo treba? Čemu ploče onda? Ako ovi loši rezultati nisu zbog kuglane onda neznam, prosvjetlite me. I sad kad mi počnete pričati o tome da se igrači nisu prilagodili uvjetima itd... Ma dajte, pa nismo slijepi :roll: Pa i Velebit, koji je ipak, budimo realni, kvalitetom iza Zadra, na gostovanjima radi po 200 čunjeva više.
Nije to jedini slučaj, forisirali su se segmenti, sada kad su se kuglane obnovile i sagradile nove, rijetko tko ima love, znanja, želje i volje za održavanjem istih. Ploče su bez adekvatnog održavanja veliki korak nazad u kuglanju, kako sportski tako i financijski :evil:
Luko Del Ponte

jeremija
Tek protipkao

Post Postao/la jeremija » 11 stu 2012, 11:58

Krunoslav je napisao/la:
svima puno uspjeha danas
Toliko o dobrim kuglanama (Zadar 3289) nemojte mi reči da Zadar ne zna kuglati.
rasprava je otvorena radi ( uglavnom ) kuglane u Skradu ( njenoj pripremljenosti ili ne,ispravnosti čunjeva ili ne ) a o ovoj u Gospiću trebalo bi otvorit novu
jer pitanje je kome ovo treba,ne ulazim u ispravnost same kuglane,ali da jedan Zadar nemože naći 3300,smješno,ili možda žalosno,neznam...

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 11 stu 2012, 13:40

Kaj su na svim betonjarama u RH bili isti rezultati? Ne bih baš tvrdio.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 11 stu 2012, 17:37

krcko je napisao/la:Kaj su na svim betonjarama u RH bili isti rezultati? Ne bih baš tvrdio.
Pa tko kaže da jesu? Naravno da nisu, ali glavni razlog uvođenja segmenata kao obveznih je bio izjednačavanje uvjeta na svim kuglanama. Zar to ne izgleda smiješno sad? Mislim da bi ova ekipa Zadra imala veću cifru u Kt i Đurdanu od ove u Gospiću.
Luko Del Ponte

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 11 stu 2012, 17:40

lukodp je napisao/la:
krcko je napisao/la:Kaj su na svim betonjarama u RH bili isti rezultati? Ne bih baš tvrdio.
Pa tko kaže da jesu? Naravno da nisu, ali glavni razlog uvođenja segmenata kao obveznih je bio izjednačavanje uvjeta na svim kuglanama. Zar to ne izgleda smiješno sad? Mislim da bi ova ekipa Zadra imala veću cifru u Kt i Đurdanu od ove u Skradu.
U Kutini već cifru hahahha,si luko zaboravio da je tam redovno Zadar gubio s 7:1 i 8:0 od Novske. Pa Ciglenica bi dobila Zadar u Kutini.I oni su ljudi od krvi i mesa.
Igraš ko zmaj u kutini i nađeš 542 :lol: .

Odgovorite