Turniri u Hrvatskoj

Raznorazni turniri, prijateljske utakmice i slično

Turniri u Hrvatskoj

PostPostao/la Turnirko » 09 ožu 2009

Poštovani forumaši i svi prijatelji kuglanja.
Što mislite kakav turnir bi privukao najviše kuglača? O kojem fondu nagrada bi trebali razgovarati da privučemo nijemce, mađare, srbe i ostale kvalitetne igrače?
Imate li kakvih pametnih prijedloga?
Što mislite o turnirima u Hrvatskoj, ima li ih dovoljno???
Turnirko
Nevini

Re: Turniri u Hrvatskoj

PostPostao/la sasa » 10 ožu 2009

turnira u hrvatskoj definitivno ima premalo
u skorije vrijeme se nešto malo pokrenulo ali to su sve izolirani projekti
definitivno je potrebno uvesti i taj pojedinačni način natjecanja koji će naći svoje mjesto u kalendaru natjecanja
kad imate samo 1 pojedinačno natjecanje u godini možete saznati tko je u tom trenutku najbolji
ako se igra kroz cijelu sezonu i skupljaju bodovi kao u tenisu ili skijanju eto vam interesantnog pojedinačnog natjecanja

meni je na stranici međunarodne federacije nešto zapelo za oko
tamo se spominju Weltranglistenturniere kojih je odigrano tek 20 u zadnjih 4 godine
od toga bila su po 2 u srbiji, 3 u bosni, 4 u makedoniji...
nijedan u hrvatskoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
možda se varam, ali na toj stranici nisam našao podatak da ju u hrv odigran ijedan turnir tog ranga
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Tara » 10 ožu 2009

sasa je napisao/la:turnira u hrvatskoj definitivno ima premalo
u skorije vrijeme se nešto malo pokrenulo ali to su sve izolirani projekti
definitivno je potrebno uvesti i taj pojedinačni način natjecanja koji će naći svoje mjesto u kalendaru natjecanja
kad imate samo 1 pojedinačno natjecanje u godini možete saznati tko je u tom trenutku najbolji
ako se igra kroz cijelu sezonu i skupljaju bodovi kao u tenisu ili skijanju eto vam interesantnog pojedinačnog natjecanja

meni je na stranici međunarodne federacije nešto zapelo za oko
tamo se spominju Weltranglistenturniere kojih je odigrano tek 20 u zadnjih 4 godine
od toga bila su po 2 u srbiji, 3 u bosni, 4 u makedoniji...
nijedan u hrvatskoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
možda se varam, ali na toj stranici nisam našao podatak da ju u hrv odigran ijedan turnir tog ranga

Smatram da bi turniri trebali biti i za kategoriju muskraca i za kategoriju zena (ravnopravnost spolova :D ).... to je meni vec davno zapalo za oko, al Boze moj....
Jedino u Sloveniji se igraju turniri u obe kategorije (ne znam da postoji i jedan na kojem zene ne mogu igrati, ako se slucajno varam, verovatno je zato sto postoji jedan ili najvise dva takva), i po koji Weltranglistenturnier.... ali tih je jako malo, skoro da ih nema (mislim da u Koblachu), i evo ovaj sad sto ce biti u Cerknici! U Srbiji su krajem prosle i pocetkom ove godine u razmaku nedelju dana odrzana cak dva, al su cure isle samo gledati!!! U Szegedu je bio skoro turnir za svetsku rang listu... opet samo muski.... Podbrezova... muski.... Skopje, opet samo Herren.... i tako dalje....
Vidim da se i vasi turniri ( Kojih je jako malo, btw) recimo ovaj sad u Zapresicu, igraju po principu da cure dolaze navijati i gledati, jer nemaju prilike igrati! To bi se trebalo pod hitno promeniti!
Zadnja izmjena: Tara; 16 ožu 2009; ukupno mijenjano 2 put/a.
Tara
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zvrk » 11 ožu 2009

Po mojim saznanjima ove će godine biti održan po prvi put i turnir za žene/djevojke u Hrvatskoj, mislim početkom svibnja. Više podataka u nekoliko narednih dana, jer me zovu da im pomognem oko organizacije i poziva igračica.
zvrk
Tek protipkao

PostPostao/la el'bolanjo » 11 ožu 2009

mislim da je turnir u varaždinu prije par godina imao međunarodno značenje...e sad dal je to bila ta ista organizacija neznam....što se tiče pouivanja i prizivanja njemaca i mađara formula je jednostavna...poslat im pozivnicu,platit im putne troškove i eventualno smještaj tako to rade vani
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeko » 11 ožu 2009

Hoće li i Zaprešić biti međunarodni World ranking turnir?
zeko
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Nikola » 15 ožu 2009

Kako turnir dobije status međunarodnog World Ranking turnira??
Nikola
Raspisani lik

PostPostao/la milos » 16 ožu 2009

Nikola,
Ukratko - turnir se mora prijaviti svjetskoj kuglačkoj federaciji, uplatiti kotizacija, oni ti delegiraju međunarodnog suca i ovisno o učesnicima, turnir dobija A, B ili C kategoriju. Po pravilima, onima koji su rangirani među prvih 16 u svijetu, organizator plaća smještaj i putne troškove. Ne moraš ako ti je veliki nagradni fond i dovoljno atraktivan da oni dođu o svome trošku. Tako npr. rade Austrijanci, ali prva nagrada je 2,000 eura (Velika nagrada Austrije) ili 1,111 Eur u Klagenfurtu (Willi Lassnig Memorial ). Da bi igrač dobio poene za svjetsku ranglistu, mora također platiti članarinu i dobija knjižicu od WNBA/NBC. Pošalji mi svoj e-mail, pa ti mogu napisati sve detalje ako te zanimaju. Pozz:))
milos
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Turnirko » 23 ožu 2009

Bilo bi dobro kada bi se turnir u Zaprešiću registrirao kao Word ranking turnir. Trebalo bi kontaktirati organizatore i pitati ih.

Prijedlog za predstavnika Funka u Hrv. Ne bi bilo loše da Funk organizira jedan kvalitetan turnir u Hrvatskoj. S obzirom da imate kontakte po cijeloj europi, sigurno bi bili u mogućnosti dovesti popriličan broj kvalitetnih igrača i u suradnji sa nekim klubom u Hrvatskoj zasigurno bi napravili uspješan projekt.
Turnirko
Nevini

PostPostao/la kuglačica » 25 ožu 2009

zvrk je napisao/la:Po mojim saznanjima ove će godine biti održan po prvi put i turnir za žene/djevojke u Hrvatskoj, mislim početkom svibnja. Više podataka u nekoliko narednih dana, jer me zovu da im pomognem oko organizacije i poziva igračica.

gdje bi se trebao održati taj turnir?
kuglačica
Nevini

Sljedeća

Natrag na Ostala natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.