3. LIGE REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije

3. LIGE REGIJE ZAPAD

PostPostao/la cezar » 25 lis 2013

Kad već postoji tema 2.HKLZ zašto i mi trečeligaši ne bi imalo našu. Heku kako prst.... dal se spremaš za sutrašnji derbi..... pazi da te veliki vođa ne stisne jako kad se budete rukovali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

Re: 3. LIGE REGIJE ZAPAD

PostPostao/la zeljar » 25 lis 2013

I pusica :D :D :D :D :D
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la heku » 26 lis 2013

Poštovani!
Hvala na brizi .Tako se to dogodi kada strepiš hoće li sve proći u redu,pa ti se dogodi da elevator ne radi,staviš prst kamo ne treba i onda ga lanac ulovi na zupčaniku.Ja sam mislio da sam ostao bez njega.,Ipak sreća u nesreći je samo da je slomljen ali je lijeva ruka pa ne smeta za kuglanje.Idemo dalje dok noge služe.Ovo je dobro imat ćemo o čemu pisati.Ipak nismo dovoljno jaki da nekoga dobijemo vani.Pozdrav.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 29 lis 2013

heku pa vaš prvi par je pružio dabar otpor još da je raspored bio drugačiji i još malo sreće i još.......ma reci kako se ponašao veliki vođa????????? U ovom kolu je prošlo sve u svim 3 ligama kako se i očekivalo papirnati favoriti pobjeđuju vidjet ćemo dal će ova pauza nekog zaje.......ili mu pomoć.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la heku » 01 stu 2013

Poštovani prijatelji!
Ma ne volim se svaki dan javljati jer treba i drugo raditi.Ali..najviše me veselilo ovo kolo kada je došao na kuglanu moj unuk od 20 mjeseci i cijelo vrijeme navijao "bravo nono bravo nono".Ipak smo previše tanki bez dva "dobra" igrača koji nisu igrali, no 3300 ne možemo napraviti.Jedino me ražalostilo da mi je prjatelj poslije utakmice išao popiti pivo citiram - dragi voditelju mogu li popiti pivo od Kuharića i završio je u bolnici.E Dugi Dugi morao si znati da je ta "otrovana".Pa sad se lijepo odmori ne zna se do kada.(ja sam se pokupio sa kuglane i otišao a ti i dalje pij tuđe odnosno namjenjeno meni).
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 10 stu 2013

Kupa protutnjala kroz kuglanu doma HV i razbila nas. A ja odigro ko lajbeg krenuo sa 152 pa se us..o 8-) ali to je sport.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la heku » 10 stu 2013

Poštovani!
Vidiš Cezare da se i igračima dogodi takvo nešto.Jedino mi ona složenica lajbeg nije jasna.Mi upotrebimo riječ lajbek jer to je nešto što obučeš a nije ni kaput nego nešto bez rukava.Ono tvoje me podsjeća na laj (ko pas) i beg(zna se tko je to).Malo šale ,ali ne znam kako komentirati drugu ligu.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Krunoslav » 10 stu 2013

cezar je napisao/la:Kupa protutnjala kroz kuglanu doma HV i razbila nas. A ja odigro ko lajbeg krenuo sa 152 pa se us..o 8-) ali to je sport.

Kupa nabujala i potopila prugu? ;)
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 10 stu 2013

heku je napisao/la:Poštovani!
Vidiš Cezare da se i igračima dogodi takvo nešto.Jedino mi ona složenica lajbeg nije jasna.Mi upotrebimo riječ lajbek jer to je nešto što obučeš a nije ni kaput nego nešto bez rukava.Ono tvoje me podsjeća na laj (ko pas) i beg(zna se tko je to).Malo šale ,ali ne znam kako komentirati drugu ligu.

Krunoslav je napisao/la:
cezar je napisao/la:Kupa protutnjala kroz kuglanu doma HV i razbila nas. A ja odigro ko lajbeg krenuo sa 152 pa se us..o 8-) ali to je sport.

Kupa nabujala i potopila prugu? ;)

e moji prijatelji treba pregurati svoje pogreške ali to je sport i idemo dalje. Heku mi smo treće ligaši i ne želim komentirati njihove igre. Jedino što bih mogao konstatirati dvije različite tablice od druge lige na stranici od Jezera tablica je od "ono" a ja sam objavio od voljenog voditelja. Heku ono gore je pogreška htio sam napisati lajbek U žargonu izraz Lajbek se koristi, da se kaže dvosmisleno smisao koji je vrlo promjenjiv u smislu izričaja. Lajbek može bit i superlativ i onomatopeja u pozitivnom i negativnom kontestu.U mom primjeru naivčina :roll:
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 18 stu 2013

Nije da pametujem ali pogledajte na stranicama KK "Željezničar" zapisnik sa utakmice 3. HKL RZ OG-LIKA izmedju KK "GACKA" - KK "KARLOBAG".
Nije samo da je neuredan (prepravljanje i dr.) već je i netočan. Zbroj čunjeva u pune i čišćenje ne odgovara kod niti jedne ekipa (100 i 4 čunja). I takve
greške pravi sudac koji, čini mi se, sudi utakmice prve lige.
Mislim da ubuduće gosp. Pleše bi trebao pripaziti da se ovakve greške ne dogadjaju.
zeljar
Raspisani lik

Sljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 0 gostiju.