Mi smo spremni izazvati reprezentativce!

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Tara
Zna gdje su sva slova

Re: Mi smo spremni izazvati reprezentativce!

Post Postao/la Tara »

0013 je napisao/la:Po meni najbolji junior ove godine je onaj kojeg nema na spisku, Bruno Milinković 21 Igrač lige i mislim da je u velikoj prednosti pred Uzelcem i Fridlom (govorim samo o juniorima), Mance je juniorski prvak hrvatske, 27. igrač lige definitivno zaslužuje bit na popisu, Uzelac hm, ništa posebno nije odigrao ove sezone, 4-5 utakmica i to je to, mada da sam izbornik pozvao bi ga jer je više puta dokazao da na svjetskim prvenstvima odigra odlično.
Tu se slazem sa tobom, da je onaj koji je najbolji, zaboravljen od strane izbornika, i to je bilo vec poprilican broj puta receno! Al Jagicu, nisi spomenuo Sarca? Po trenutnoj formi i rezultatima (u Igorove rezultate nisam upucena s obzirom da ne igra u ekipi), da li bi ga bacio u isti kos sa Nikolom??? Mislim da ne.... Samo se o tome radi... zato sam rekla da ga ne treba stavljati u isti kos.... Uzelac je 26 igrac lige, Mance 27! A Fridl i Sarkezi su oko 60 mesta, ako se ne varam.... Nije da kritikujem decke.... ili da branim Mancea i Nikolu... daleko od toga! Naprotiv, zelim im svu srecu ukoliko odu na SP!
Samo nemojmo stavljat sve na isto mesto, ako tamo ne pripadaju!
Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M »

Ne živi se na staroj slavi...
0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 »

Tara je napisao/la:
0013 je napisao/la:Po meni najbolji junior ove godine je onaj kojeg nema na spisku, Bruno Milinković 21 Igrač lige i mislim da je u velikoj prednosti pred Uzelcem i Fridlom (govorim samo o juniorima), Mance je juniorski prvak hrvatske, 27. igrač lige definitivno zaslužuje bit na popisu, Uzelac hm, ništa posebno nije odigrao ove sezone, 4-5 utakmica i to je to, mada da sam izbornik pozvao bi ga jer je više puta dokazao da na svjetskim prvenstvima odigra odlično.
Tu se slazem sa tobom, da je onaj koji je najbolji, zaboravljen od strane izbornika, i to je bilo vec poprilican broj puta receno! Al Jagicu, nisi spomenuo Sarca? Po trenutnoj formi i rezultatima (u Igorove rezultate nisam upucena s obzirom da ne igra u ekipi), da li bi ga bacio u isti kos sa Nikolom??? Mislim da ne.... Samo se o tome radi... zato sam rekla da ga ne treba stavljati u isti kos.... Uzelac je 26 igrac lige, Mance 27! A Fridl i Sarkezi su oko 60 mesta, ako se ne varam.... Nije da kritikujem decke.... ili da branim Mancea i Nikolu... daleko od toga! Naprotiv, zelim im svu srecu ukoliko odu na SP!
Malo bolje čitaj moj post piše da govorim samo o juniorima, koliko znam Šarac nije junior, istina da poziv nije zaslužio, mnogi su zaslužili poziv pa nisu pozvani to je politika našeg izbornika o kojem ne želim trošit riječi. I da, Bruno sigurno nije zaboravljen nego je namjerno izostavljen a to je velika razlika.
Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

0013 je napisao/la:
Tara je napisao/la:
Malo bolje čitaj moj post piše da govorim samo o juniorima, koliko znam Šarac nije junior, istina da poziv nije zaslužio, mnogi su zaslužili poziv pa nisu pozvani to je politika našeg izbornika o kojem ne želim trošit riječi. I da, Bruno sigurno nije zaboravljen nego je namjerno izostavljen a to je velika razlika.
Tek onda ne treba stavljat te juniore u isti kos sa Sarcem! A zasto Bruno nije na spisku, ja u to ne zalazim!
OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC »

SLAVONAC je napisao/la:
Ako je bilo nešto smiješno na ovom forumu to je bila tvoja izjava prije Zagreba, čini mi se da se od onda nisi ni javljao.

Hočeš se kladit ili nečeš Slavonče moje malo?

Bulka kaže da će nas rasturiti naravno da hoće kad nas se samo trojica prijavilo da igramo protiv njih izgubili bi 5:3 , usto uzeli bi tri boda a čunjeve ne bi mogli sustiči prevelika je razlika. Ne da smo mi (OS187DC, Katja, Janica) superiorni igračima reprezentacije već bi zbunili Petrovića pa ne bi znao rasporediti 6 igrača na trojicu tu bi mi tražili našu šansu.
Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna »

Kako ga serete.. strašno.. :twisted: :twisted:
KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA »

Dečkima iz repke treba dati podršku u svakom koraku i pogledu.Oni su unutra jer je tako odlučeno.Vidi se zbrka oko odabira kuglana,ne zna se je su li to ogledna ,izborna ili špancir okupljanja jer usuđujem se reći da je već davno Petrović odlučio i ovo je samo trošenje novaca od saveza i na uštrb klubova.Jasno je da nema plana ni vizije ali to su sve suigrači kroz klubove i želim im sreću na SP jer neče im biti nimalo lako u ovakvom ozračju.Podržimo ih i zato što štite kuglački sport koji nudi svima toliko lijepih trenutaka u i van sportskom životu.Nadao sam se kada sam pristao da istaknem pod svojim imenom igrača za susret sa njima da bi im na taj način pomogli,ugodno se družili,razmijenili mišljenja i prijateljstava a ne nikako u nekom osuđujučem stavu ili tome slično.Mišljenja sam da bi taj susret mogao postati tradicionalan uoći svakog SP.Oni neka pristanu mi ćemo se potruditi za ostalo i za nagradu ih pobijediti.
Bruno
Nevini

Post Postao/la Bruno »

Aloooo...evo i mene...vidim da se ovdje dosta toga nezna...ako me izbornik uspio izbaciti iz repke za Banja Luku,onda ne vidim razlog zasto me i sad nebi izbacio...ustvari,sad nisam bio ni pozvan...ako me mogo izbacit kad sam bio u formi,na pripremama za BL,gdje mi je najslabiji rezultat bio 570 i to prvi dan,a na kraju sam imo prosjek 615,onda mi je jasno zasto me sad ne zove...imo sam 570,629,631,627,609 i jos jedan rezultat,al se stvarno ne sjecam koji...i izbornik mi veli da nisam spreman...i onda poslije tih priprema nastavim ligu sa 639...i ko je tu lud??ko bi reko da ja nisam spreman osim nekog ko me jednostavno ne voli??neznam kad sam i kako tom covjeku stao na zulj,al dobro...svi imamo svoje zasto i zato,pa valjda i on...jedan od razloga,koji sam poslije cuo je zato sto previse jedem...do sad je bilo pravilo da nema alkohola,a sad kolko vidim nema ni jela...samo da se zna,u iducu sezonu cu uc jaci(ne deblji :D ) nego ikad,pa nek sad pocne smisljat razloge da me ne zove barem medu 16...tolko od mene za sad... pozz
Bruno
Nevini

Post Postao/la Bruno »

e,da..i ja bi se ukljucio u ovu tekmu,osim ako i ovdje nisam na popisu... :D
i sretno deckima na SP-u!!
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Bruno je napisao/la:ko bi reko da ja nisam spreman osim nekog ko me jednostavno ne voli??neznam kad sam i kako tom covjeku stao na zulj,al dobro...svi imamo svoje zasto i zato,pa valjda i on...
Možda ti zamjera za Zadar prošlog proljeća pa uzima u obzir pritisak velikog natjecanja...jer, ruku na srce, tamo se nisi baš proslavio...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
Odgovorite