Brno 2014

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Brno 2014

PostPostao/la julio » 27 svi 2014

zeljar je napisao/la:Zar Fučkar nije izbornik makedonske reprezentacije.

je , al zar ne bi bilo bolje da je naš izbornik
julio
Raspisani lik

PostPostao/la lohić » 27 svi 2014

E moj julio,sve koje si ti spomenuo nisu politički podobni osim Pavlica,a on definitivno ne dolazi u obzir zbog svega navedenog.
lohić
Tek protipkao

PostPostao/la arcy » 27 svi 2014

julio je napisao/la:sušac se nije pokazao kao dobar trener i nadam se da je on prošlost , liović ili oršić bili bi najbolji izbori za mušku reprezentaciju
pavlic je odličan trener malo impulzivan ali skandal koji je napravio protiv hrvatske i odbijanjem igranja za hr repr ga automatski isključuje
za žene bi bilo pametno vratiti petrovića jer ih je doveo do srebra ai savez mu je dužan pare, dobar kompromis
priča se o fučkaru ali se kao i pavlic odlučio za drugu repr pa je pitanje kako bi ga šira javnost prihvatila ali bio bi idealan za juniorke ili klince pa kasnije za seniorke , možda i onaj iz tekstilca kojem se ne mogu sjetiti ime eto to je moje mišljenje

Lijepo je kad netko prati i poštuje tvoj rad. Međutim moje trenutne ambicije nisu vezane za reprezentaciju. Nešto se govorilo da će biti raspisivan natječaj za izbornike pa ako netko ima afiniteta, želje, volje, znanja itd.. neka prati HKS-ovu web stranicu.
arcy
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la newform1 » 27 svi 2014

arcy je napisao/la:
julio je napisao/la:sušac se nije pokazao kao dobar trener i nadam se da je on prošlost , liović ili oršić bili bi najbolji izbori za mušku reprezentaciju
pavlic je odličan trener malo impulzivan ali skandal koji je napravio protiv hrvatske i odbijanjem igranja za hr repr ga automatski isključuje
za žene bi bilo pametno vratiti petrovića jer ih je doveo do srebra ai savez mu je dužan pare, dobar kompromis
priča se o fučkaru ali se kao i pavlic odlučio za drugu repr pa je pitanje kako bi ga šira javnost prihvatila ali bio bi idealan za juniorke ili klince pa kasnije za seniorke , možda i onaj iz tekstilca kojem se ne mogu sjetiti ime eto to je moje mišljenje

Lijepo je kad netko prati i poštuje tvoj rad. Međutim moje trenutne ambicije nisu vezane za reprezentaciju. Nešto se govorilo da će biti raspisivan natječaj za izbornike pa ako netko ima afiniteta, želje, volje, znanja itd.. neka prati HKS-ovu web stranicu.

Što da prati??? :lol: :lol: :lol:
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la arcy » 27 svi 2014

I to je točno :) :) :)
arcy
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la julio » 28 svi 2014

arcy je napisao/la:

šteta , zbog čeg ne bi i ti i miro zajedno vodili repku? ne mora biti samo jedan al moraju bit dokazani stručnjaci koji su svojim rezultatima dokazali da mogu vodit najbolje igrače
u repki moraju nastupati igrači koji žele i mogu igrati za repku , kojima je repka na prvom mjestu a ne kao kovač koji bježi iz tabora. razumljivo je da ima posao ali zašto onda ide tamo i uzima mjesto nekome ko se cijelu godinu bori za nastup na tom prvenstvu? takvi nam nisu potrebni , takvi samo sramote reprezentaciju , rade probleme onima koji je vode i remete sklad i odnose unutar ekipe zatim treba organizirat pripreme na koje mogu svi doć , proć te pripreme i onda vidjet čime raspolažemo
julio
Raspisani lik

PostPostao/la rambo » 31 svi 2014

rambo
Tipka sa dve ruke

Prethodna

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Božidar Krajačić i 6 gostiju.