PLENUM REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije

Re: PLENUM REGIJE ZAPAD

PostPostao/la Nikola » 25 srp 2015

heku je napisao/la:Poštovani!
Halo ima li negdje direktan prijenos sa Plenuma ala Dracula s?

Koliko mi je javljeno, Majnaric ostaje voditelj Regije Zapad, odnosno drugih liga i 3. HKLZ RI-Istra, voditelj 3.HKLZ Ka-Gorski Kotar je Zdravko Cegur, a meni je pripala 3.HKLZ Og-lika.
Nikola
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 25 srp 2015

Nikola je napisao/la:
heku je napisao/la:Poštovani!
Halo ima li negdje direktan prijenos sa Plenuma ala Dracula s?

Koliko mi je javljeno, Majnaric ostaje voditelj Regije Zapad, odnosno drugih liga i 3. HKLZ RI-Istra, voditelj 3.HKLZ Ka-Gorski Kotar je Zdravko Cegur, a meni je pripala 3.HKLZ Og-lika.

Još jedno grubo kršenje novih važećih Pravilnika. Voditelja pojedinih regija imenuje IO HKS-a na prijedlog NK svake pojedine regije. Ako je NM izabran za
voditelja regije onda je danas na Plenumu izabrana nova NK RZ koji su "gore" predložili Majnarića za voditelja a ekspeditivni Mikac (što je sada glavni hit kod HKS)
sazvao sjednicu IO HKS-a i imenovao Majnarića za voditelja regije Zapad.
Baš me zanima ako ostane tako kako si ti Nikola prezentirao kako će te podjeliti onolika novčana sredstva. Logično bi bilo da kotizacija od pojedinih
liga ide voditeljima odgovarajućih liga. Kako će se pravdati materijalni troškovi svake lige itd itd. Baš zanimljivo.
Neznam ali je netko predlagao da kuglački suci ne bi trebali čak niti suditi utakmice kada navrše 65 godina jer po njima nisu više psihički sposobni da
to čine. Medjutim, vodjenje neke kuglačke regije je "zajebancija" pa eto mogu to činiti i osobe koje su baš na kraju fizičkih i drugih sposobnosti.
A od svega je najzanimljivije što ćemo i dalje trpjeti vrijedjanje kao i do sada od strane NM. Ako ništa barem ćemo uživati i dalje u njegovoj pismenosti kada
objavi neki svoj dopis ili komentar
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Nikola » 25 srp 2015

Ovo je bilo samo glasanje klubova, a ne vidim razlog da NK i IO odluce suprotno stavovima klubova pojedine lige.
Nikola
Raspisani lik

Nikola, možda si me krivo razumio. Što je Cegur voditelj 3. lige Ka-GK a ti 4. lige OG-Lika je sasvim u redu i to je u indirenciju Plenuma, odnosno
klubova po županijama. Moj se komentar odnosi na (a ti si napisao da je izabran) izbor voditelja RZ. Kamo sreće da svaka liga ima svoga voditelja. Bilo bi sigurno
ispravnije, poštenije, bolje i da dalje ne nabrajam nego ovako.
zeljar
Raspisani lik

Nikola ti 3. a ne 4. OG-Lika.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la julio » 27 srp 2015

nevjerovatno , kako ste mogli glasati za majnarića ?
kako uspije uvjeriti većinu ljudi da radi dobro kada on uopće nezna raditi niti je sposoban za bilo što raditi ????
julio
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 27 srp 2015

Pitaj Ogulince.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la julio » 27 srp 2015

daj molim te napiši na koji način je uspio okrenuti te ogulince i koji su to likovi?
julio
Raspisani lik

PostPostao/la newform1 » 27 srp 2015

Pa određena doza sadomazohizma u toj je regiji već tradicija...a što je najgore, uspjeli su je prenijeti i na državnu razinu. :mrgreen:
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la heku » 28 srp 2015

Poštovani!
Bez uvrede Zeljar.Ne mislim na te ali i za kupus se reče GLAVA KUPUSA.A ne vidim poveznicu između glave (pamet) i kupusa.A ogulinski da je najbolji???Možda bi trebalo reći kugla kupusa.
heku
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.