Kutina - kuglana, klubovi

Natjecanja i novosti iz regije

Kutina - kuglana, klubovi

PostPostao/la sasa » 11 ruj 2015

pozdrav, može mi netko reći tko je glavni i odgovoran za suđenje u Kutini?
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Kutina - kuglana, klubovi

PostPostao/la lukodp » 12 ruj 2015

Ladislav Solenicki.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 26 tra 2017

Kad smo već kod ljetnih liga evo i detalja kutinskog drugog izdanja:
http://www.kssmz.hr/ljetna-liga-kutina-2017/
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la perovz » 19 sij 2019

Jel ima kakvih naznaka o obnovi ove godine?
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la lukodp » 20 sij 2019

Zlatko Babić-gradonačelnik Kutine / Facebook je napisao/la:Jučer je održana redovna skupština Kuglačkog kluba "Zanatlija Kutina". Klub sada broji 23 člana i natječe se u 2. Ligi kuglanja sjever. Predsjednik kluba je Zvonimir Canjuga, a tajnik Tomislav Pleše.
Usvojen je prijedlog da Klub promjeni ime u Kuglački Klub "Kutina". U svom pozdravnom obraćanju informirao sam ih da Grad Kutina radi na pripremi rekonstrukcije točnije modernizacije naše kuglane.
Klub je u posljednje vrijeme dosta aktivan na populariziranju kuglanja u Kutini na čemu sam im posebno dao podršku i poželio uspjeh u daljnjem radu.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la perovz » 23 sij 2019

Ah ...
Nadam se da imate gradonačelnika koji ispunjava obečanja i stoji iza svojih riječi. Ako takvi postoje.
Bojim se da od toga nebu niš. Sam se nadam da nećete opet posegnuti za kukanjem i moljenjem da se i dalje igra na onom groblju. To ne treba ni vama ni nama više ...
Sretno dečki i cure.
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la perovz » 28 ožu 2019

Jel ima kakvih vijesti iz Moslavine? Kutinska kuglana je nakon Ciglenice prošle sezone ponovno iznjedrila viceprvaka 2.HKLS. Najkomičnije će biti ako i oni odu u 1.B nakon što zbog tog groblja osvajaju hrpu bodova. Ovi iz Ciglenice su odma vidjeli di im je mjesto kad su odigrali sezonu u Sisku i ekspresno ispali. Jel bu to postalo uobičajeno ili će konačno to groblje biti maknuto sa kuglačke karte. Na ovaj ili onaj način...
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la nije_namazana » 29 ožu 2019

priča se da u Kutini 99% idu nove četiri staze, prijedlog je prošao, sad slijede još nekakvi sastanci i to je to. tako da dum dum razbijači mogu odahnuti i mirno spavati pred utakmicu u Kutini, ne bude više njihova igra toliko utjecala na broj čunjeva...
nije_namazana
Tek protipkao

PostPostao/la Croman007 » 29 ožu 2019

Dok ne vidim novu kuglanu u Kt ne vjerujem,makar zaslužili su konačno pravu kuglanu. Ciglenica da ima treninga na pločama ostala bi u prvoj b ligi bez obzira što pojedinci iz Vž non stop osporavaju tu ekipu. Zanatlija KT imat će problema sa postojećom ekipom u 2.ligi,a kamoli da ne pričam o 1.B koja je 2 ranga jača liga.
Croman007
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 29 ožu 2019

perovz je napisao/la:... Ovi iz Ciglenice su odma vidjeli di im je mjesto kad su odigrali sezonu u Sisku i ekspresno ispali...

Znali smo mi i prije sezone gdje nam je mjesto. Iskreno, sad kada malo analiziram neke utakmice, mogli smo i trebali smo osvojiti još barem 8 bodova. Ali od mogli i trebali se ne živi :D .
Činjenica je da nemamo niti jedan hitac treninga na kuglani u Sisku a činjenica je i da smo odigrali veći dio prvenstva bez najboljeg igrača.
Uglavnom, ako dođe do obnove kuglane u KT, konačno, imamo cilj ostanka u 2.HKL jer i ta liga će biti malo jača nego ove sezone. A nakon toga... vidjet ćemo ...
Što se same kuglane tiće, ja sam dosta skeptičan i vjerovat ću kada bude gotovo. Ali mislim da je sad ili nikad.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

Sljedeća

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.