3. LIGE REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 3. LIGE REGIJE ZAPAD

PostPostao/la Nikola » 27 ruj 2015

zeljar je napisao/la:Je li kome poznato gdje voditelj 3. HKL RZ Ogulin - Lika objavljuje rezultate iste. Da li je je gosp. Filipović objavio (i gdje) Propozicije za
odigravanje spomenute lige ili se i on ponaša kao "šerif" regije Zapad koji niti do danas nije objavio Propozicije za 2. M i Ž ligu i 3. koju on vodi. Sam sebi
nevjerujem da netko može mlatiti tolike novce a ne raditi skoro ništa.

Dostavljene su klubovima koji se u istom natjecanju natjecu i Zborovima sudaca koji djeluju na kuglanama Hotela Jezero, Hotela Ante i kuglane Klek, kao i predsjedniku NK HKRZ na vrijeme, iako sa zakasnjenjem jer sam ocekivao barem neke propozicije 2. Hklz, ali nisu stigle. Rezultate takodjer dobivaju svi sudionici sat vremena nakon zavrsetka posljednje utakmice kola sto je oko 21-22 sata nedjeljom. A stranicu cu zavrsiti uskoro pa ces i ti zeljar moci sve to pratiti..
Nikola
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 28 ruj 2015

Nikola, hvala lijepa na brzom odgovoru. Medjutim, nije lijepo od tebe da prepotentno napišeš da ćeš svoju stranicu uskoro urediti pa ću i ja moći pratiti
rezultate. Ako je misliš uredjivati samo za mene onda bolje da je ne urediš. Ja sam mislio da još netko osim mene prati kuglanje u regiji Zapad.
A i što se tiče Propozicija sve si rekao. Ti si "mislio" da će najprije NM objaviti Propozicije 2. lige a onda ćeš ih ti malo doraditi za 3. ligu.
Ponavljam. Radi mene nemoj uredjivati stranicu jer sada trenutno što me zanima mogu vidjeti na stranicama KK "Željezničar" jer izgleda da
administrator tih stranica jedini radi u RZ. A ti i dalje šalji rezultate i novosti samo klubovima lige koju ti vodiš.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Nikola » 28 ruj 2015

Nema tu nista prepotentno, samo odgovor u skladu s pitanjem. Ja sam ovdje imenom i nemam potrebu skrivati svoj identitet. Da ne zelim da se rezultati objavljuju ne bih tablicu slao na stranice Zeljeznicara. Ako te bas zanima imao sam nekih obiteljskih obveza i nisam imao vremena dovrsiti web- stranicu. Ali koliko znam klubovi su zadovoljni i nitko tu ne vidi problem osim tebe. Svi su sve dobili na vrijeme i s voljom. Ako se zelis prestati skrivati iza nadimka slobodno mi posaljes mail pa ti proslijedim propozicije i dodam te na mail listu za rezultate.
Nikola
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 28 ruj 2015

Nikola ne želim se svadjati sa tobom. Samo smatram da rezultati trebaju biti dostupni javnosti kao i ostali dokumenti vezani za ligu, odnosno
općenito za RZ. I zato se nemoj ljutiti ako netko nešto dobronamjerno napiše na ovom forumu. Ti si ipak fer pa obrazložiš svoje probleme vezane uz
svoju stranicu za razliku od NM koji ne odgovara klubovima na na postavljena pitanja. Ovim završavam ovu temu.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Nikola » 12 lis 2015

Eto, za pratitelje 3. HKLZ Og-Lika, rezultate možete pratiti na web stranici:http://zbor-kuglackih-sudaca-og.weebly.com/ i na facebooku u grupi 3. HKLZ Og-Lika.
Nikola
Raspisani lik

PostPostao/la heku » 07 pro 2015

Poštovani!
Baš je interesantno ovo bodovanje na Zapadu.Imam 2 boda i baš pogledam nakon slijedećeg kola nemam 6 nego samo 4.2 i 4 nisu 6 ali tko je rekao da je matematika važna.Mogli bi početi i dopisno kuglati.Čemu muka.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 07 pro 2015

heku je napisao/la:Poštovani!
Baš je interesantno ovo bodovanje na Zapadu.Imam 2 boda i baš pogledam nakon slijedećeg kola nemam 6 nego samo 4.2 i 4 nisu 6 ali tko je rekao da je matematika važna.Mogli bi početi i dopisno kuglati.Čemu muka.

Jos ove sezone a onda kao i svi mi ostali...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 03 vel 2016

Postavio bih pitanje voditelju 3. HKL RZ Ogulin - Lika gospodinu Nikoli Filipoviću. Da li igrač koji je član kluba i kao takav registriran ima
pravo suditi prvenstvene utakmice svom klubu.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Nikola » 03 vel 2016

zeljar je napisao/la:Postavio bih pitanje voditelju 3. HKL RZ Ogulin - Lika gospodinu Nikoli Filipoviću. Da li igrač koji je član kluba i kao takav registriran ima
pravo suditi prvenstvene utakmice svom klubu.

Nema, ali to je posao za komisiju za delegiranje sudaca. Zasto?
Nikola
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 03 vel 2016

Mislim da bi i voditelj lige trebao reagirati na takve stvari. Kod voditelja se nalaze popisi licenciranih igrača pojedinih klubova.
zeljar
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.