Prijenosi uživo...

Aktualne teme

Prijenosi uživo...

PostPostao/la Mario K » 23 lis 2011

Imam ideju, pa me zanima reakcija.
Dakle...mnogo puta imam želju pogledati neku utakmicu, ali nemam priliku biti na samoj utakmici.
Koliko bi zapravo bilo komplicirano postaviti kompjuter u kuglanu sa nekom flat internet vezom i solidnom web kamerom?
Kada bude utakmica pustiti "live feed" iliti snimku uživo.
Sumnjam da će ikada neka televizijska kuća doći u napast raditi prijenose kuglačkih utakmica, a opet bi to možda približilo sport nekome tko nije u kuglačkom svijetu. Dakle proširiti kuglanje van kuglana.
Moja ideja bi bila postaviti "link" na neku kuglačku stranicu sa detaljima tko igra i na kojoj kuglani.
Smatram da nije toliko komplicirano niti dugoročno financijski nemoguće.

Ideje i mišljenja?
Mario K
Nevini

Re: Prijenosi uživo...

PostPostao/la lukodp » 24 lis 2011

Koliko znam jedino su dečki u Zaprešiču takvo nešto pokušavali, odnosno nisu pokušavali, izveli su ... ;)
Večina kuglana van ZG nema pristup internetu a i za takve egzibicijie treba vrlo dobar upload... Mene bi sasvim zadovoljilo i čisto upisivanje live rezultata u tablicu iz seta u set ali...
Da vam budem iskren ovo potonje sam probao izvest putem smartphona i googledocsa i tolko se iživcirao da sam odustao :lol:
Stvar je u tome (već je to netko ovdje napisao) da se to ne isplati raditi za 20 ljudi koji će se zakačit za live streaming.

Moja ideja je povezivanja sustava kuglana na centralni sustav koji bi objavljivao rezultate trenutno na nekom webu (HKS)... Ali za to je potrebno dosta para i truda...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 24 lis 2011

lukodp je napisao/la:Koliko znam jedino su dečki u Zaprešiču takvo nešto pokušavali, odnosno nisu pokušavali, izveli su ... ;)
Večina kuglana van ZG nema pristup internetu a i za takve egzibicijie treba vrlo dobar upload... Mene bi sasvim zadovoljilo i čisto upisivanje live rezultata u tablicu iz seta u set ali...
Da vam budem iskren ovo potonje sam probao izvest putem smartphona i googledocsa i tolko se iživcirao da sam odustao :lol:
Stvar je u tome (već je to netko ovdje napisao) da se to ne isplati raditi za 20 ljudi koji će se zakačit za live streaming.

Moja ideja je povezivanja sustava kuglana na centralni sustav koji bi objavljivao rezultate trenutno na nekom webu (HKS)... Ali za to je potrebno dosta para i truda...

Potreban je i web. Za sada imamo blog.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 27 lis 2011

newform1 je napisao/la:
lukodp je napisao/la:Koliko znam jedino su dečki u Zaprešiču takvo nešto pokušavali, odnosno nisu pokušavali, izveli su ... ;)

Potreban je i web. Za sada imamo blog.

Ma, govorio sam teoretski... kako očekivat informatizaciju u kuglanju kada nam krovna organizacija nije u stanju niti uskladit pravila...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la arhont » 28 lis 2011

Ideja je super, al eto kuglana u Bj je trenutno na 1gb adsl paketu tak da od video streaminga ništa...
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la sasa » 17 vel 2012

NBC najavljuje internet prijenos tekme Szeged - Bamberg u subotu u 13:00 sati na http://www.fiqwnba-nbc.de/html/championsleague.html
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kegelmaniak » 27 ruj 2014

http://kuglanje.opal.com.hr/UtakmicaBlok2.aspx

Svaka čast g. Harkanovic. Gospodo u HKS-u i srodnim komisijama, izvolite pogledati kako to izgleda. Krajnje je vrijeme da se ta ideja počinje provoditi ozbiljnije, da se neki novci ulože... Sramota je da uz takav budžet nacionalnog saveza sve pada na leđa pojedinačnim entuzijastima koji pokazuju da imaju i volje i znanje napraviti neki pozitivni iskorak u kuglanju. Sada osim veterana u Zapresicu koji live radi godinama, imamo i na sjeveru i istoku pa čak i nešto u Splitu pojedinačnih live prijenosa. Vrijeme je da se objedini sustav pa da na HKS stranicama pratimo prvu ligu live...
kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Stabilan » 26 lis 2014

Utakmice Kuglačkog kluba Lepoglava možete pratiti i preko live videa na stranici-Kuglački klub Lepoglava T-com.
Za sada je tehnika funkcionirala odlično pa se nadamo da će tako biti i u buduće
Stabilan
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la lukodp » 26 lis 2014

Stabilan je napisao/la:Utakmice Kuglačkog kluba Lepoglava možete pratiti i preko live videa na stranici-Kuglački klub Lepoglava T-com.
Za sada je tehnika funkcionirala odlično pa se nadamo da će tako biti i u buduće

Točnije, možete pogledati ovdje: http://free-vz.t-com.hr/KK-LEPOGLAVA/Live.html
Tome je znaći služio onaj mob zalijepljen za staklo :D
Svaka čast, zgodno je to...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 18 svi 2016

Ajde, nakon što su poslušali pa digli kameru da se vide sve staze, no ne kužim da netko tamo ne može pogledati na komp šta se vidi, a šta ne. Da nemaju dovoljno kamera ne bi ništa rekao, ali imaju tri streama, a ako nekaj želiš vidjeti, moraš imati najmanje dva uključena. Spustite brate malo tu kameru, zastave nisu bitne, a niti nas zanima kakvo je vrijeme tamo... Ticker je katastrofalan ako želiš pratiti pojedinačno igrače i cifru na pojedinoj stazi. Nigdje nema prijavljenih ekipa, pa ako nekog igrača osobno ne poznaš, nemaš pojma tko igra na kojoj stazi (zašto Funk nije stavio displeje iznad staza da se zna tko je na kojoj stazi? To im je inače standardna oprema za stazu...). Ako griješim s tickerom, nek mi neko objasni kak to funkcionira...
Sve u svemu, za sada razočaravajuće i na nivou seoskog prvenstva u bacanju kamena s ramena, barem što se tehnikalija tiče... Da, stalno kritiziram, ali kak da napišem da je dobro kad nije...
newform1
Forumsko piskaralo

Sljedeća

Natrag na Kuglanje danas

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.