2. HKL Zapad - muški

Natjecanja i novosti iz regije
pintoo
Tek protipkao

Re: 2. HKL Zapad - muški

Post Postao/la pintoo » 21 stu 2016, 17:27

Protekli vikend u Dražicama na 2 utakmice: Crikvenica-Klek i nakon toga Zlobin-Goranka,suđenje u najblažem obliku KATASTROFA! Nepojmljivo je da sudac da krivom igraču žuti karton i onda na intervenciju gledališta i igrača ne zna taj isti karton poništiti na računalu...i još puno,puno krivih procjena itd....to za žuti karton je samo jedan primjer,bilo je i gorih odluka...

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 03 pro 2016, 23:09

Nemalo sam se iznenadio kada sam u ekipnom zapisniku iz Poreča sa utakmice 2. HKLZ u kojoj su se sastali "Istra" i "Mostanje" vidio da je za ekipu
iz Karlovca nastupio igrač Željko Fuček. Kada je gosp. Željko Fuček iz Mantinele prešao u Mostanje kada još nije bilo mini prelaznog roka. Provjerom u aplikaciji
HKS-a lijepo stoji da je gosp. Željko Fuček još uvijek član KK "Mantinela" iz Karlovca. Provjerio sam i nisam vidio da je isti igrač dvojno registriran za ove dvije
ekipe. Pa gospodo suci iz Poreča ja ću kada budemo dolazili kod vas na utakmicu probati nastupiti (ako ga uspijem nagovoriti) sa Hrvojom Marinovićom.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 04 pro 2016, 12:45

zeljar je napisao/la:Nemalo sam se iznenadio kada sam u ekipnom zapisniku iz Poreča sa utakmice 2. HKLZ u kojoj su se sastali "Istra" i "Mostanje" vidio da je za ekipu
iz Karlovca nastupio igrač Željko Fuček. Kada je gosp. Željko Fuček iz Mantinele prešao u Mostanje kada još nije bilo mini prelaznog roka. Provjerom u aplikaciji
HKS-a lijepo stoji da je gosp. Željko Fuček još uvijek član KK "Mantinela" iz Karlovca. Provjerio sam i nisam vidio da je isti igrač dvojno registriran za ove dvije
ekipe. Pa gospodo suci iz Poreča ja ću kada budemo dolazili kod vas na utakmicu probati nastupiti (ako ga uspijem nagovoriti) sa Hrvojom Marinovićom.
Pošto u novoj verziji excelice imate da upisom HKS ID-a u zapisnik, automatski se povuče ime i prezime. G. Fuček (120557) ima sličan ID kao i g. Željko Božičević (120577) koji je u stvari i nastupio kako se i vidi u izvješću kola voditelja lige ...
Greškica glavnog suca... Ništa strašno... :D
Luko Del Ponte

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 04 pro 2016, 13:28

Ma nemoguće da je takvo jednostavno objašnjenje, mora biti neka zavjera u pitanju!

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 04 pro 2016, 18:04

I ako je jednostavno objasnjenje, opet znaci da sudac nije odvojio minutu vremena da pregleda zapisnik i provjeri da li je sve ispravno. U svakom slucaju, greska glavnog suca..

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 08 pro 2016, 10:59

Nikola je napisao/la:I ako je jednostavno objasnjenje, opet znaci da sudac nije odvojio minutu vremena da pregleda zapisnik i provjeri da li je sve ispravno. U svakom slucaju, greska glavnog suca..
zašto bi sudac uopće bio kriv , kao da on zna kako se tko zove , marko, pero, guzimir .... nikome ne piše na čelu, šta bi trebao za vrijeme utakmice kopat po aplikacijama i gledat one nabubrene i izobličene face i uspoređivati?
kriv je onaj koji potpisuje zapisnik u ime ekipe, on jedini sto posto zna kako se tko zove, ČISTA ZAVJERA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 08 pro 2016, 12:01

Te nabubrele face može vidjeti i na iskaznicama a ne mora kopat po aplikaciji.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 08 pro 2016, 15:32

Oko kojih gluposti vi raspravljate ...
Krivo je ukucao HKS-ID i nije provjeravao ime i prezime... A kad su potpisivali bitno im je bilo da ispravno pišu bodovi, poeni i setovi ... Kod dosta ekipa je bitan i broj "ribica" zbog naplate ;) .
A i ovi što objavljuju te zapisnike ... mislim stvarno ... :mrgreen: :lol:
Luko Del Ponte

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 24 tra 2017, 09:23

heku što se događa s kuglanom u Crikvenici?

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 24 tra 2017, 21:37

Poštovani!
Ima jedna pučka "došli pućani pa istirali kućani".E sad Jadran i mi potrošili novce na nove daske položnice,otišli u Njemačku po nove ploče ispod čunjeva i to su platili i onda dali u najam prostor za teretanu,novi gazda po riječima onih koji su mu dali koncesiju sve u kuglani je tvoje /a ima i naših osobnih stvari još unutra/lijepo nam je rekao odj.... i vi tu više nemate ništa.Već sam objašnjavao koga krivim ali neka od jeseni više nema ni Vinodola a neće dugo ni ovi drugi.Krunoslave i da znaš točno 1 svibnja biti će godina dana kako nas je izbacio novi "gazda" sirovina teška ali tako je kako je.Na toj sam se kuglani znojio 40 godina ali neka im svima na dušu,naročito upravi Jadrana.Neću bit bezobrazan jer bih mogao svašta reći.

Odgovorite