3. liga sjever

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 3. liga sjever

PostPostao/la julio » 16 vel 2017

ajd dečki ze malo zezaju ali ovo što je newform napisao da bi trebalo ukinuti prvih 5 min zagrijavanja ili probnih hitaca mi je malo bedasto
možda nije potrebno 5min - 10 kugli je sasvim dovoljno ako se dobro zagriješ
julio
Raspisani lik

PostPostao/la heku » 16 vel 2017

Poštovani!
Julio samo da se zna .Dok se igralo 200 hitaca prije 30 godina nije bilo zagrijavanja i radili su se vrhunski rezultati.U Sloveniji na turnirima igra se samo 10 hitaca zagrijavanja i nitko se ne buni.Znači može i bez zagrijavanja.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la bubimir » 17 vel 2017

sad mi je pala na pamet jedna ideja... nek se osnuje nekakva komisija koja će recimo godinu dana pratiti koje stvari su nelogične / a na prijedloge samih igrača odnosno klubova/... i nakon godinu dana ta komisija pošalje prijedlog tijelu koje je zaduženo za donošenje pravilnika i ako je nelogično ili ako večini igrača smeta nek se to promijeni... a kome to sad najednom smeta zagrijavanje iliti probni hici.pa zar u tenisu igrači dođu na teren i nakon 5 sekundi počnu servirati??? zagrijavaju se barem 20 ak minuta ... naravno u trenikama. kaputima jaknama ili čemu več... ovisno o temperaturi... iako meni zapravo nije jasno da li se u predviđenom vremenu od 5 minuta zagrijavanja moraju bacati kugle ili je to samo mogučnost koju igrač hoće ili neće iskoristiti...
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la newform1 » 17 vel 2017

Mislim da ti je Luko već na to odgovorio: zagrijavanje sportaša počinje 1 sat prije početka nastupa, pa se zagrijava kak god hoće i u kojoj odjeći hoće. Drugi je par rukava što kuglači zagrijavanjem smatraju dva čučnja prije bacanja prve kugle i probne hice. Probni hici nisu zagrijavanje, nego probni hici i dio su nastupa. Zato se i tzv. taktička zamjena igrača koji je zamjenjen ne smatra nastupom, a ako je redovna zamjena, onda se računa kao nastup i piše u ekipni zapisnik.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 17 vel 2017

Meni je zanimljivo da ja još nisam vidio ni jedan razlog zašto bi se netko zagrijavao u gornjem dijelu trenirke (pod zagrijavao mislim na probne hice). Ako je hladno na kuglani u zagrijavanju sasvim je izvjesno da će biti hladno i za vrijeme igre. Ako si mislite oblačenjem trenirke postići "radnu temperaturu" onda ste loše izveli ono pravo zagrijavanje izvan natjecateljskog prostora. Ajde za ovaj donji dio je Heku objasnio zašto i kada ali gornji ... Zašto to forsirati bez razloga. Nadalje ja sam za dosta liberalnija pravila glede takvih stvari, ali znajući nas pametne onda bi se počeli zagrijavati u jakni, kapi, šalu i rukavicama...
Bubimir, ne treba se osnovati nikakva komisija. Imamo mi komisija u HKS-u i previše. Za ovu problematiku ti je zadužena komisija za propise pa slobodno se tam raspitaj što oni misle o tome. Sasvim je sigurno da se neće zbog dvoje ili troje "pametnih" mijenjati pravilnici ali ako se skupi više ljudi oko takve neke inicjative te se predoče razumni razlozi za promjenu sasvim je izvjesno da će to promjene i doći. Naravno, ukoliko se to ne kosi s nekim drugim pravilnicima koje HKS kao nacionalni savez mora ispoštovati.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Orson » 17 vel 2017

Večeras u 8 nova prilika za praćenje utakmice i analizu ponašanja na stazi i oko nje: Bilogora (Bjelovar) - Jedinstvo (Sisak). :mrgreen:
Orson
Zna gdje su sva slova

:lol:
Nadam se da poslije ove neće biti toliko diskusije koje nemaju veze sa samom igrom.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Orson » 17 vel 2017

Ja mislim da će u budućnosti, kako se streaming bude širio, diskusije biti još više jer će na vidjelo doći situacije na utakmicama koje su se "pomele pod tepih", o kojima se naknadno govori, ali nikoga nije pretjerano briga da se nešto konkretno promijeni. Nekada bi to vidjelo par ljudi i brzo zaboravilo, a sada, s javnim i trajnim snimkama, publika je puno veća. Iz svega toga bi mogli poteći neki dobri i svježi prijedlozi, a moglo bi i, kako to kod nas često bude, doći do još više prepirke i svađe. Vrijeme će pokazati. 8-)
Orson
Zna gdje su sva slova

Slažem se. Mislim da će biti više prepirke i svađe iz kojih će poteći neki dobri i svježi prijedlozi. :geek: Samo nek se snima. Što više to bolje.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 17 vel 2017

Sada je 19:38 sati i kada gledam na YouTube kuglanu u Bjelovaru, ne bojim se za budućnost kuglanja :P
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.