Pripremne utakmice za SP

Rezultati i ostale vijesti
Odgovorite
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Pripremne utakmice za SP

Post Postao/la newform1 » 06 svi 2015, 14:47

Dečki, mislim da nema smisla da sad ova tema prijeđe u neke ideološke sukobe. Niti je mjesto niti vrijeme. Ako je već politika ušla u kuglanje, to ne znači da se mi moramo baviti politikom. Ja bih to postavio ovako: po nekoj logici stvari, svatko u stožeru reprezentacije ima svoju ulogu. Na žalost, očito u našoj reprezentaciji to nije tako. Biba je izbornik reprezentacije i njen posao je posao izbornika (bira, postavlja momčad, izabire taktiku, asistira). Njen posao nije logistika i protokol. Za to je zadužen netko drugi (Mezak?). Dakle, ako je vodstvo reprezentacije i dalo nekakav nalog (a o tome ću malo kasnije), Biba je ušla u nečiji tuđi prostor za koji nije zadužena i odgovorna. Dakle, gledajući tako, Biba je ta koja je napravila incident jer se pogurala tamo gdje joj nije mjesto. A ako je rekla ono što navodi As, po meni, nije joj više mjesto uz reprezentaciju. No to je moje mišljenje. Ekvivalent tome bi bio da Mezak (ili bilo tko iz stožera) sugerira igraču način igre dok Biba sjedi iza tog igrača. Činjenica je da u stožeru očito vlada nered (igrače ostavimo na miru i po strani) u kojem nitko ne zna tko je za što zadužen, dakle potpuno neovisno o politici i ideološkim razmišljanjima i razlikama.
Što se naloga ili "naloga" tiče: postoji neko nepisano pravilo (možda je i pisano, no ja ne znam za njega) da igrači(ce) reprezentacije Hrvatske prilikom intoniranja hrvatske himne drže ruku na srcu u svim sportovima. Ne sjećam se, mada sigurno postoji, bilo kojeg nastupa reprezentacije da nije bilo tako. Tu uključujem i igrače koji nisu Hrvati po narodnosti (Dudu, Sammir, Draper...). Ako je tako protokolom o ponašanju igrača u reprezentaciji predviđeno, ne vidim razloga da ne bude tako. Prema tome, ako je Mezak kao tajnik Saveza neki logističar i ako je prije himni dao sugestiju ili "nalog" za držanje ruke na srcu, imao je na to potpuno pravo bez obzira na sva ostala i daljnja događanja. Tu se ne radi o sukobu dvije osobe, nego se radi o sukobu funkcija unutar reprezentacije.Također, ne pričamo o seoskoj bandi koja je izašla iz birtije kad je čula himnu, nego pričamo o reprezentaciji koja predstavlja svoju državu. Ničija ideologija niti svjetonazor (politički ili osobni) s tim ne bi smio imati veze. Kao što je očito, ipak ima. Po svemu napisanom, bez obzira tko je započeo i na koji način, Biba je krivac (jedini i isključivi) za sve što se tamo dogodilo.

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 06 svi 2015, 15:49

Čitam
Zadnja izmjena: SLAVONAC, dana/u 11 lis 2015, 15:21, ukupno mijenjano 1 put.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 06 svi 2015, 16:56

Sramota. I za Bibu i za Mezaka i za sve nas ovdje. Ali i realna slika društva kakvo smo postali.
Ako svi drže ruku na srcu onda nek je SVI drže i neka pokažu da su ekipa, klapa, sportaši posvećeni jednom cilju, sve ostalo je nevažno...
Luko Del Ponte

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 08 svi 2015, 08:35

Biserka Perman bi nakon ovog incidenta morala dati ostavku, sramotno je to što radi u Hrvatskom dresu i nije joj prvi puta. Malo stariji i upućeniji znaju što se desilo prije desetak i više godina. Ako šutimo opet ćemo dozvoliti ovoj jadnoj ekipi iz HKS da rade sranja i da sramote reprezentaciju, iz tog razloga moramo na glas vikati i govoriti što se događa, ovaj forum je jedino mjesto gdje se mogu pročitati sranja koja rade jer da ga nema oni bi bili savršenstva koja nemaju mane.

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 09 svi 2015, 18:55

nebu to dobro završilo...

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 09 svi 2015, 19:08

Re: Novi Izbornik???
PostPostao/la OS187DC » 11 pro 2014

Biserka puno sreće i uspijeha ti želim...... Budi drska i bezobrazna brza na jeziku ono što ti prvo padne na pamet provedi jer kalkulacija ti nikada nije donijela neki bog zna kakav rezultat...... Naravno ako ćeš biti dosljedna sebi uspijeti ćeš ako se upustiš u staračku kalkulaciju najebati ćeš........ Što manje ideja ljudi iz zaveza sprovedi i imati ćeš bolji rezultat ili usudio bih se reči napravi suprotno od onoga što ti kažu i uspijeh ti neće izostati...... volio bih te vidjeti kao izbornika da se ponašaš kao kada si bila igračica u naponu snage onda možda i dođe do nekog rezultata ako bude obrnuto biti će to malo šaljivo...... u svakom slučaju sretno......

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 07 svi 2017, 09:23

Naravno ovdje http://kkzeljeznicar.hr/slovenija-hrvatska/ možete naći rezultate jučer odigranih utakmica Slovenije i Hrvatske
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 22 ožu 2018, 13:05

Negdje sam našao post sa upitom gdje se i kad igraju pripremne utakmice pred odlazak u Rumunjsku na SP i koji treneri idu. Koliko ja znam TRI (3) izbornika putuju na svj.prvenstvo u Cluj (Rumunjska) - netko ide raditi jer je tu obavezu prihvatio, a netko na zasluženi odmor; Što se tiče pripremnih utakmica to su ali samo za U-23 ž/m
28.04.2018. u Ritzingu (Austrija) - vraćanje međudržavnih susreta - kuglana Funk
05.05.2018. u Otočcu - Kamp reprezentacija - HRV-SLO, U-23 ž/m - kuglana Funk
i pazi ovo DOMAĆIN SLOVEVIJA 06.5.2018. u Zaprešiću SLO-HRV, U-23 ž/m, -kuglana Pauly kao i na svjetskom u Cluju;
Što se tiče pripremnih utakmica U-18 te seniorki i seniora to je nepoznanica za širi auditorij.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 23 ožu 2018, 09:27

ako sam dobro shvatio izbornik pavlic je odredio da se reprezentacija priprema u otočcu na funku koju je on radio a svjetsko se igra na paulyiju u rumunjskoj
dok sa druge strane "glupi" slovenci ne žele igrati uzvratnu u sloveniji nego se pripremaju na novoj kuglani u zaprešiću koja je ista kao i ona u rumunjskoj ?? :lol: :lol:

Pozitivac
Tek protipkao

Post Postao/la Pozitivac » 23 ožu 2018, 10:16

Ovo je razlog zbog kojeg si svako jutro pričitam ovaj forum. Da se malo nasmijem i da vidim kolika je beskrajna glupost naših ljudi koji vode savez i reprezentaciju. Zaprešić je napravio kuglanu istu kakva će biti na svjetskom prvenstvu. I sada kada imamo priliku po prvi puta u našoj povijesti pripremiti i mušku i žensku reprezentaciju za svjetsko doma na vlastitoj kuglani bez da moramo putovati u Apatin ili u Sloveniju mi izaberemo kuglanu za pripreme koja je različita od one na kojoj se igra. Vidim da su interesi pojedinih ljudi ispred interesa sportaša i uspjeha reprezentacije.

Odgovorite