Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la lukodp » 01 pro 2017, 13:45

kulen je napisao/la:Koliko se može isčitati taj Mikac vas sve vrti oko malog prsta, kupuje vas ko malu djecu bonbonima :lol: :lol: :lol: :lol:
Misliš čunjevima i kuglama :mrgreen: :roll:
Izgleda da je onda i mene kupio :lol:
Luko Del Ponte

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 01 pro 2017, 15:34

Silne pameti ovdje. Ja sam prvi koji ne podrzava Mikca i njegove metode. Od vođenja reprezntacije i odabira kandidata za istu na dalje.. Ali gdje je plan i program drugih kandidata za Velikog vođu HKS-a. Svi tu imaju sitne interese neki i malo vece i da bude netko drugi i oko toga ce se okupiti ekipa i promjeniti se nece nista. I to ne krivim vodstvo HKS-a nego sve nas kao kuglacku zajednicu. Vise puta sam se uvjerio u to. Svi glasni i raspisani na forumu a od ikakvih promjena apsolutno nista. Zabili glave u pijesak i cekamo milodare. Svatko u svom maticnom savezu prvo treba posloziti a onda krenuti dalje. Ali nazalost svi su profesionalni dizaci ruka i nista od toga.

Zadnji cunj
Tek protipkao

Post Postao/la Zadnji cunj » 01 pro 2017, 16:21

lukodp je napisao/la:Pod kupio glas Varaždina zbilja ne znam na što misliš. Ako misliš da će gđa. Bunić bez pogovora dizati ruku za sve i svakaj kaj bi bilo predloženo, onda nisi u pravu. Osobno sam se uvjerio da to nije tako. Bez obzira što je i Zoran iz Varaždina.

Ako vec polemizirate oko toga glasa od strane Varazdina onda se zapitajte kako je za administratora uletio g.Jagic iako su vec dvije osobe prije njega obavljale povremene poslove administratora u HKS-u, a znamo da nije usao zbog boje očiju. :lol:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 02 pro 2017, 09:27

Zar je bitno? Vi bi ovdje našli zamjerku apsolutno svakome... Ako odrađuje svoj posao kako treba onda uopće nije bitno jel iz Zagreba, Varaždina, Rijeke ili Šibenika ...
Neron, uglavnom se slažem sa napisanim, tko god da je na čelu HKS-a okupio bi "svoju ekipu" i ne bi se puno toga promijenilo. O "profesionalnim dizačima ruku" ne znam ni sam kaj da mislim ali dokle god će glas predstavnika 19 klubova vrijediti kao glas predstavnika 1 kluba to po meni neće biti dobro...
Sad kad sam se već dotakao Statuta moje je prijedlog da se iz njega makne FIQ koji više pravno ne postoji i stavi World Bowling ili WNBA NBC... tamo gdje treba. Naravno da za ostale promjene (predstavnici u skupštini) neće biti sluha :)
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 02 pro 2017, 09:48

Halo ljudi stanite na loptu (ups kuglu) šta ste zapeli za Zokija? Od kada je on u savezu sve se da dogovoriti hoćeš papirologiju, hoćeš satnicu.....uvijek raspoložen i vedar a što je najbitnije uvijek dostupan. Ako ga trenutne ne možeš dobiti on se uvijek kad je slobodan vama (barem meni) javi. I zato :x :x .....
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Zadnji cunj
Tek protipkao

Post Postao/la Zadnji cunj » 02 pro 2017, 22:20

Baš naprotiv nemam ništa protiv g.Jagica vec načina na koji se biraju zaposlenici u HKS-u.Luko sorry ali je bitno zbog putnih troškova poglavito u današnje vrijeme kad stalno govorimo da se nema novaca btw nešto tu ne štima da se u dan-dva uspijelo odraditi iako po zakonu javnog natječaja koji propisuje sve radnje i naravno rokove koje udruge ili bilo tko oglasi javni natječaj mora poštivati inače krši zakon. :o

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 04 pro 2017, 17:32

Koji zakon točno nije ispoštovan? Koji rokovi?
Natječaj je trajao do 17.11.2017. i 19.11.2017. je donesena odluka od strane IO-HKS-a. Što točno nije bilo odrađeno po zakonu?
Luko Del Ponte

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 04 pro 2017, 21:26

17.11. je petkom. 19.11. (nedjelja) je rješeno tko je primljen za glavnog tajnika i administratora. U natječaju je napomena da će se sa eventualnim
kandidatima za administratora obaviti razgovor. Kada je taj razgovor obavljen. Sumnjam da je u subotu. I tko je obavljao taj razgovor. Što ako je netko od
kandidata za ta radna mjesta svoju zamolbu poslao poštom zadnjeg dana natječaja tj. 17.11.2017.godine. Kada će ta zamolba biti na stolu HKS-a. Puno je tu
pitanja.
Osobno smatram da je imenovanje g. Jagića na mjesto glavnog tajnika dobra odluka HKS-a.

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 05 pro 2017, 08:51

zeljar je napisao/la:17.11. je petkom. 19.11. (nedjelja) je rješeno tko je primljen za glavnog tajnika i administratora. U natječaju je napomena da će se sa eventualnim
kandidatima za administratora obaviti razgovor. Kada je taj razgovor obavljen. Sumnjam da je u subotu. I tko je obavljao taj razgovor. Što ako je netko od
kandidata za ta radna mjesta svoju zamolbu poslao poštom zadnjeg dana natječaja tj. 17.11.2017.godine. Kada će ta zamolba biti na stolu HKS-a. Puno je tu
pitanja.
Osobno smatram da je imenovanje g. Jagića na mjesto glavnog tajnika dobra odluka HKS-a.
Imamo tajnika iz Varaždina i administratora iz Varaždina, predsjednika iz Rijeke i Sušca izbornika iz Osijeka. Glavni ured HKS-a je u Zagrebu. Kada će financijski izvještaj jasno pokazati na što se troše novci i koliko se troši na putovanja službenih osoba onda mogu biti zadovoljan.
Što se tiče Jagića, i ja se mogu složiti da je kvalitetan dečko. Ukoliko nije bilo drugih opcija onda je i ova skupa verzija (skupa ako živi u Varaždinu) tajnika jedino što se nudi ali koliko čujem bilo je više ljudi zainteresirano za mjesto administratora i ti ljudi govore da nije bilo sve transparentno. Žalbe idu prema HOO-u i vidjet ćemo kako će to završiti.

Zadnji cunj
Tek protipkao

Post Postao/la Zadnji cunj » 05 pro 2017, 12:20

Daj se više okanite g. Luko tog Jagića (ako Vam je do njega uzmite ga kući ) jer on uopće nije bitan u raspravi već način odabira Tajnika i Administratora koji su na nepošten način izabrani tj izravnim odabirom (zna se koga) bez obzira na reference ostalih kandidata i mogučnosti dokazivanja da su bolji kandidati i od Jagica a puno boljih referenci od administratorice. Kao što i zeljar kaže nadam se da su Vam sada jasniji neki rokovi, a vidi se da ne čitate u potpunosti postove (Zakon o javnom natječaju kojem podliježe i HKS kao Javno tijelo ) i vše je nego očigledno da je u potpunosti NAMJEŠTENO. :shock: :x Recite mi tko može tvrditi da Vi ne biste bili isto tako dobar ako i ne bolji Tajnik ili administrator 8-) .

Odgovorite