Pripremne utakmice za SP

Rezultati i ostale vijesti

Re: Pripremne utakmice za SP

PostPostao/la kulen » 23 ožu 2018

Neka igraju u Bjelovaru :D
kulen
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Ante9 » 23 ožu 2018

Konacno treba mladima koji zele igrati za repku pruziti priliku odnosno onima koji nisu otkazali nastupe...
Ante9
Tek protipkao

PostPostao/la cezar » 06 svi 2018

Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 06 svi 2018

Pozdravni govor Predsjednika za povijest.
https://www.youtube.com/watch?v=iXiCrlP0JoI&t=213s na 2:30
Na novoj kuglani previše dobro pada. Slovencima to ne smeta pa su je izabrali za domaćinstvo uzvratnog susreta. Ne smije tako padati. Nema veze što će takva kuglana biti i na SP.
Od gledatelja bio samo Đuro. Nije, došlo je dosta ljudi poslije, samo nitko nije znao kad priredba počinje. Promocija, najava... Ma koga to zanima...
Ne znam da li je Grivičić shvatio da mu je Sušac pio vodu iz njegove flaše... Bljak...
Djeca dva koplja iznad rukovodstva. Čestitke Luki na sjajnom rezultatu, a posebno Ani na izjednačenju rekorda Marijane Liović od dana prije. Dečki, za kuglanu koja previše daje, dva rezultata preko 600...rekao bih slabo. Cure su jedna fenomenalna generacija koja se posložila, 130 čunjeva više od muških sa fenomenalnom Anom, ali i 4 rezultata preko 600, iako mislim da čišćenje ne prati u dovoljnoj mjeri odličnu igru u pune. Dečki bi sa ovakvim čišćenjem na težoj kuglani teško došli do 3300 čunjeva...
Slovenci su prepoznali uvjete i kuglanu, naši nisu. Na njoj su trenirali uglavnom oni koji su ispali iz reprezentacije... Ostalima puno sreće - trebat će im!
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 07 svi 2018

Dobro kažeš newform1 da je bilo malo više promocije bilo bi i na početku više gledaoca. Kao što si rekao cure bolje od dečki a oni neki ne zainteresirani (kao ja sam siguran). Mada su ovo bile prijateljske utakmice nije mi jasno kako su suci dozvolili ono šetanje sekundanata kao na korzu a u ligi se trenira strogoča. Neko greši koliko ja znam odnosno vidim Marijana je srušila 674 https://www.kkzapresic.hr/media/filer_p ... liovic.pdf a Ana ako dobro piše u ekipnom zapisniku je srušila 675 čunjeva znači porpavila rekord za 1 čunj a ne izjednačila rekord http://kkzeljeznicar.hr/wp-content/uplo ... -CRO-W.pdf
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la pedro » 07 svi 2018

U pravu je Cezar,međunarodni suci ne mogu tolerirati slobodno ponašanje delegacije,postoje pisani propisi!
Naravno da i administracija HKS-a, treba pratiti vrijednost dokumenata,detektirati koji je novi rekord pa i nove pojedinosti. Zakazali!
Cure sjajne,dečki još u razvoju........
pedro
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 07 svi 2018

cezar je napisao/la:Dobro kažeš newform1 da je bilo malo više promocije bilo bi i na početku više gledaoca. Kao što si rekao cure bolje od dečki a oni neki ne zainteresirani (kao ja sam siguran). Mada su ovo bile prijateljske utakmice nije mi jasno kako su suci dozvolili ono šetanje sekundanata kao na korzu a u ligi se trenira strogoča. Neko greši koliko ja znam odnosno vidim Marijana je srušila 674 https://www.kkzapresic.hr/media/filer_p ... liovic.pdf a Ana ako dobro piše u ekipnom zapisniku je srušila 675 čunjeva znači porpavila rekord za 1 čunj a ne izjednačila rekord http://kkzeljeznicar.hr/wp-content/uplo ... -CRO-W.pdf

Greška suca u zapisniku: Ana je u prve pune imala 95, a ne 96.
https://www.youtube.com/watch?v=iXiCrlP0JoI 34:55
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 07 svi 2018

Što se sudaca tiče, mislim da je manje-više bilo sve korektno. Jest da je bilo prešetavanja, ali i u drugim sportovima na prijateljskiim utakmicama malo se ponekad modificiraju pravila (više izmjena, više priče, itd). Ako je tako unaprijed dogovoreno sa sucima, nisam protiv toga, pogotovo što nije bilo pretjeranih iskakanja. Liga je nešto drugo, kao i SP.
Što se promocije tiče, bez obzira što su slovenci bili domaćini, mislim da bi administracija trebala i mogla biti ekspeditivnija. Obje utakmice su se odigrale bez najave na webu, kamoli da su se kojim slučajem pozvali novinari, mediji... Kao da su htjeli da sve bude u tajnosti. Bio sam u subotu cijeli dan na turniru, nitko mi nije znao reći kada utakmica u nedjelju u stvari počinje: čuo sam u 10, 11 i u 12. Na kraju sam saznao kad je uključen video prijenos da je počelo u 10.
I što se transparentnosti tiče, meni je nevjerojatno da se još uvijek ne mogu javno na webu HKS-a objaviti ni potencijalni, a kamoli evidentni sastavi reprezentacija. Zamislite da sastav repke u nogometu doznamo tek kad dođu na SP u Rusiju...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la julio » 07 svi 2018

treba usporediti dva turnira . onog u otočcu i ovoga u zaprešiću po rezultatima iz kvalifikacija ali i rezultatima iz finala
kuglane su neusporedive , bolja funk kuglana je bila na staroj kuglani u zaprešiću i bolje je reprezentaciji pripremati se na staroj u zaprešiću nego u otočcu ali to sve pada u vodu kada moraš biti kreten i ne pripremati se nakuglani kakva će biti na svjetskom prvenstvu .
žao mi je judi iz otočca jer su napravili krasan objekat ali su izabrali krivog izvođača kuglane pa im je ispalo kao i ljudima iz čakovca gdje su dobili poluproizvod
žao mi je i djece jer ih pripremaju krivi ljudi , na krivim kuglanama a djeca kada shvate biti će kasno jer njima je sada više do druženja nego do nekih vrhunskih rezultata
julio
Raspisani lik

PostPostao/la julio » 07 svi 2018

[quote="newform1" Bio sam u subotu cijeli dan na turniru,[/quote]

je li bio tko od predstavnika hks-a na otvorenju kuglane u zaprešiću i jeste li ih uopće pozvali ?
kakvi su dojmovi sa turnira , vidim da su se rušili veliki rezultati bez dodatnih i povratnih čunjeva ? vidim da je i dragaš bio , je li on predstavljao hks?
julio
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.