Pripremne utakmice za SP

Rezultati i ostale vijesti

Re: Pripremne utakmice za SP

PostPostao/la newform1 » 07 svi 2018

julio je napisao/la:[quote="newform1" Bio sam u subotu cijeli dan na turniru,

je li bio tko od predstavnika hks-a na otvorenju kuglane u zaprešiću i jeste li ih uopće pozvali ?
kakvi su dojmovi sa turnira ? vidim da je i dragaš bio , je li on predstavljao hks?[/quote]

Nisam dio KK Zaprešić, niti dio orgnizacije, tako da ne znam tko je koga zvao ili nije. Dragaš je pozdravljen kao predsjednik Sportskog saveza grada Zagreba, također, predsjednik Sudačke organizacije HKS-a, Drago Burka je pozdravljen kao predstavnik HKS-a.
Dojmovi, ovako sa strane, a opet s malo više insajderskih informacija, više nego dobri. Odigrano je oko 350 kvalifikacijskih igara bila je potrebna vrhunska igra za ulaz među 18 (preko 640 muški, 587 žene).
Sama kuglana, bez obzira na priče da pada samo od sebe, nagrađuje pogodak, ali bez nagradnih čunjeva od izbijanja. Mislim da bi Vlakevski, s igrom iz finala na staroj zaprešićkoj kuglani bio na oko 730 čunjeva. Osim zadnje pune, igrao je kao stroj. Postoje još neki sitni bugovi u radu kuglane, ali i to će biti riješeno vrlo brzo. Đuro priprema i ovu kuglanu, tko da ni s tim nećebiti problema. Sve u svemu, mislim da je sve bilo na vrlo visokom nivou (pa i klopa... :lol: :lol: :lol: !)
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Kegelmaniac » 07 svi 2018

Organizacija je bila savršena, igrači su bili prezadovoljni. Kuglana je bila dubkom puna. Ono što sam primjetio je da je parking manji i plaća se što nije baš najbolje ali to nije do kluba već do grada ili tko je već vlasnik kuglane.
Meni se najviše sviđalo realno padanje, nekako mi se čini da je to prva kuglana u Hrvatskoj na kojoj nije potrebno zaliti postolje da bi čunjevi radili. Nema odbijanja kod jakih kugli što je isto dobro.
Burku poslati na otvorenje ovakvog objekta je kao kad ja unuku pošaljem po novine na kiosk. Sramota da se nitko iz HKS-a nije udostojio doći na otvaranje, da nisu niti jednu riječ napisali o najmodernjijem kuglačkom objektu. Ruku na srce, Hrvatska ima najmoderniju kuglanu ikad sagrađenu ali to sve govori o ljubomornom Mikcu. Njega sada boli činjenica što je njegov prijatelj Pavlic napravio lošiju kuglanu u Otočcu
Čestitke Nikoli da je Zaprešiću i Slovenskom kuglanju omogućio ovaj objekt jer ga HKS ne želi koristiti za pripreme ali i čestitke Vlahevskom koji je u finalu srušio 701. Igrao je fantastično. Manev je pored njega izgledao kao igrač 2. lige.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la pedro » 07 svi 2018

Vrlo lijepo su momci opisali događanja u Zaprešiću,samo velike čestitke,jer pokazalo se kao i u izgradnji stare četverostazne kuglane da Zaprešićani znaju svoj posao.
Šteta da to i takvo otvaranje vrhunskog,novog objekta nije iskorišteno za promociju kuglačkog sporta i kuglanja općenito,jer obzirom na Zagreb,sve su institucije i pogotovo mediji na dohvat ruke,samo se trebalo prošetati do njih uručiti im pozive i raspored događanja. Sportske novosti pišu o svakom novom objektu,ma o kojem se sportu radilo,ovaj propust je ipak blamaža,jer ne otvara se svaki dan nova kuglana. Ako je mogao Dragaš s pozicije ZŠS-a
biti prisutan događanjima,onda je zainteresirani nacionalni savez trebao biti prvi u redu.
Vjerojatno tu ima nekih recidiva,pa i pripreme reprezentacije će jednog dana doći na red, kada se strasti smire.
Dugo i predugo traje nadmetanje izvođaća kuglačkih objekata sa ništavnim rezultatima,pa je ova kuglana sada iznenađenje Patio je samo kuglački sport,ali kao i svojevremeno u građevinarstvu,sve je bila viša sila. nažalost u manjim oblicima i dalje traje.
pedro
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Nikola » 07 svi 2018

Hajde ukratko. Obje kuglane su jako dobre. U Otoccu se igralo na dobro pripremljenoj kuglani i nemam bas puno toga loseg za reci izuzev da su boje depresivne. Ima standardne probleme koje Funkove kuglane imaju: bacen hitac na 0,1 i nepriznavanje hica na racunalu, preskakanje vremena. Ali inace je kuglana ispravna i dobro pada. Pa najbolji rezultat je bio preko 650, a u Zapresicu 662. Kuglana u Zapresicu je odlicna, ali ima jos par nedostataka koje ce vjerujem otkloniti do pocetka prvenstva i biti ce praznik kuglanja za sve koji budu igrali tamo ove sezone. Bitna napomena je da se SP ne igra vise na cunjevima bez kuglica pa Zapresic najbolje odgovara uvjetima na SP sto se tice ploca, ali cunjevi su druga prica.
Vezano za utakmicu. Da, greska je u zapisniku, Ana ima 674. Sto se tice setanja sekundanata, na zahtjev trenera Slovenije kao zadnju pripremu prije SP na tehnickom sastanku je tako dogovoreno. Da li ste na SP-u ili Ligi prvaka vidjeli da secu? Sigurno niste. To je pripremna i prijateljska utakmica. Bio sam na 4, dvije sam sudio i uvijek je tako dogovoreno. Cezar pripremna i ligaska utakmica nije isto tako da se ne trenira strogoca nego te utakmice jednostavno ne idu u isti kos.
Nikola
Raspisani lik

PostPostao/la patak » 07 svi 2018

Nikola, ti kao iskusni sudac daj nam reci , jel smije sekundant pit vodu iz bočice igrača? i dali tu ima razlike u prijateljskoj i ligaškoj utakmici ?
mozda samo na prijateljskoj moze pa je zato Suvi potegnuo iz Mihaelove bočice.. :lol: :lol: :lol: :lol:
patak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la pedro » 07 svi 2018

Ma Suvi je "raja",pa sve ostaje u familiji......
pedro
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zeljar » 07 svi 2018

Nikola. Lijepo si objasnio šetanje trenera u Zaprešiću. Sada bih te lijepo zamolio da objasniš zašto nije bilo prijenosa iz Otočca.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Nikola » 07 svi 2018

zeljar je napisao/la:Nikola. Lijepo si objasnio šetanje trenera u Zaprešiću. Sada bih te lijepo zamolio da objasniš zašto nije bilo prijenosa iz Otočca.

Dogovor na tehnickom sastanku je bio takav!
Nikola
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 08 svi 2018

Nikola hvala ti na odgovoru. Još, ako si voljan, da rečeš zašto je dogovor u subotu bio da prijenosa nema a u nedjelju iz Zaprešića ima. U čemu je
u subotu bio problem a drugi dan nije.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Nikola » 08 svi 2018

zeljar je napisao/la:Nikola hvala ti na odgovoru. Još, ako si voljan, da rečeš zašto je dogovor u subotu bio da prijenosa nema a u nedjelju iz Zaprešića ima. U čemu je
u subotu bio problem a drugi dan nije.

Kao sto rekoh. Dogovor na tehnickom sastanku.
Nikola
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.