Svjetsko prvestvo - Cluj

Rezultati i ostale vijesti
kuglica
Tek protipkao

Re: Svjetsko prvestvo - Cluj

Post Postao/la kuglica » 29 svi 2018, 18:06

Zločesti Kulen,ti dobro znaš da je Mikac domoljub prve vrste,ali profesionalno,ako su naši vrli igrači igrali za ojre u Makedoniji bez da su promijenili izraz lica,čak napomenuli da im tako više odgovara(!) zašto čovjek ne bi radio,pa čak i za Srbiju (vjeruj dobro bi ga platili),iako je to u perspektivi nemoguća misija.
Da su svi mlađi to bih mogao prihvatiti,ali da su treneri to već malo teže!!
Šta se tiče Julija,nažalost njegovo vrijeme je prošlo,jer je sam tako htio, otišao u trenerske vode,pa sada ko Kopić kopa da se dese neki rezultati njegove ekipe.<ali tu si na krivom putu,on Mikca izričito dobro sluša,ima s njim odlična iskustva,zato nemoj ga želiti,nego mu zaželi što više razgovora i rada s našim stručnjakom!!

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 30 svi 2018, 09:16

kuglica je napisao/la:Zločesti Kulen,ti dobro znaš da je Mikac domoljub prve vrste,ali profesionalno,ako su naši vrli igrači igrali za ojre u Makedoniji bez da su promijenili izraz lica,čak napomenuli da im tako više odgovara(!) zašto čovjek ne bi radio,pa čak i za Srbiju (vjeruj dobro bi ga platili),iako je to u perspektivi nemoguća misija.
Da su svi mlađi to bih mogao prihvatiti,ali da su treneri to već malo teže!!
Šta se tiče Julija,nažalost njegovo vrijeme je prošlo,jer je sam tako htio, otišao u trenerske vode,pa sada ko Kopić kopa da se dese neki rezultati njegove ekipe.<ali tu si na krivom putu,on Mikca izričito dobro sluša,ima s njim odlična iskustva,zato nemoj ga želiti,nego mu zaželi što više razgovora i rada s našim stručnjakom!!
ma ti si zločest , vidiš da si i sam došao do zaključka "zašto čovjek nebi radio" pa čak vodio i srbe, "para buši di burgija neće " :o :o :o

da je stručnjak nebi dozvolio ovakav debakl hrvatskog muškog kuglanja dok mu doma sjede najbolji !!!!

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 30 svi 2018, 11:40

kuglica je napisao/la:Šta se tiče Julija,nažalost njegovo vrijeme je prošlo,jer je sam tako htio, otišao u trenerske vode,pa sada ko Kopić kopa da se dese neki rezultati njegove ekipe.<ali tu si na krivom putu,on Mikca izričito dobro sluša,ima s njim odlična iskustva,zato nemoj ga želiti,nego mu zaželi što više razgovora i rada s našim stručnjakom!!
o čemu ti pričaš ? daj mi samo reci tko je odgovoran za loše rezultate seniorske reprezentacije ? ako je po tebi mikac pokupio svu slavu zbog uspjeha žena , onda bi trebao snositi odgovornost za loše rezultate muškaraca !!! ili češ sada svaliti svu krivicu na trenere . kada u reprezentaciji netko dobro odigra onda je mikac bog i batina a kada se loše odigra onda je kriv netko drugi

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 30 svi 2018, 13:04

Ajd, kad ste već poveli priču o stručnosti...
Uvijek se kaže da je rezultat mjerilo nečijeg rada. Pa, sad bismo mogli o tome raspravljati kad bismo znali tko ima koju funkciju u našoj reprezentaciji. Ako sam u krivu prosvijetlite me, pošaljite mi link gdje to piše. Možda umišljaju da su Borg iliti Kolektivna svijest (to je sad popularno!). Dakle, raspravljati o nečemu imaginarnom je bez veze - ak je dobro svi su zaslužni, ak je loše, nitko nije kriv. Mogu raspravljati o nečem što sam vidio i znam: o Mikcu, Sušcu i Šarcu kao sekundantima. Ono što sam vidio, definitivno ne bih volio iza sebe imati prvu dvojicu. Njihovo gestikuliranje i reakcije djeluju izrazito destruktivno i demotivirajuće. Što govore igračima ne znam i o tome ne želim suditi - to znaju oni.
Mikac - činjenica je da ga cure vole i cijene. Bar ove mlade. Očito im je očinska figura i vjeruju mu. To može biti jako dobra kombinacija (i očito jest) u situaciji kada on ima potpunu kontrolu nad svim segmentima. To se događa u Mlaki, gdje dovlači (ili pokušava dovesti) sve što iole vrijedi u ženskom kuglanju, ne razmišljajući o drugim sredinama i funkcioniranju drugih klubova, iako je to legitimno pravo. Sa starijima (uvjetno, mislim na one koje su izašle iz U23 i za koje bi se moglo reći da imaju neki stav i barem donekle posložen život) mislim da ne funkcionira ni približno toliko dobro. Također, tako posložene stvari ne funkcioniraju ni sa muškarcima. Zato ni nemamo posloženu mušku reprezentaciju ni u kojoj kategoriji. Dečki ne vole autoritete, a osobito ne alfa mužjaka u svojoj blizini. Moje je mišljenje da će Mikac funkcionirati i imati rezultat dok postoji bazen iz kojeg će crpsti mlađe cure i dok ga neka od njih ne provali. Onda će nastati lom. Gledajući ga generalno kao trenera, realno je reći da ima rezultat, da su cure kod njega većinom napredovale, ali i velika zamjerka je da ni jednu od njih on nije stvorio. Dakle postoji ovisnost o tuđem radu.
Zašto se u Cluju dogodilo da mu cure drastično padaju zadnji set, gube dobivene utakmice ili svjetski rekord ne znam, možda ima veze sa onim reakcijama i gestikulacijama.
Sušac - o njemu ne bih, nisam baš čuo pretjerano lijepih riječi o njemu ni od igrača, a ne bih iz razloga jer još ne mogu prožvakati pokazano nepoštovanje prema osobi s kojom se taj čas upoznaješ, ne znaš ni tko je ni što je, a ne želiš saslušati ni jednu argumentiranu rečenicu. Ako ne poštuje starije, definitivno ne poštuje ni djecu.
Šarac, fin pristojan čovjek, da li je na pravom mjestu s pravim ljudima...to on najbolje zna.

Kuglica, molim te ne odgovaraj na ovaj post, nemam se volje daviti s tvojim glupostima...

kuglica
Tek protipkao

Post Postao/la kuglica » 30 svi 2018, 14:22

Moj newform toliko pametno zboriš da stvarno ne želim odgovarati na tvoj post,jer ne mogu parirati imaginarno,jer imam samo argumente.
Ali ne kužim šta je Mikac tebi skrivio, kada je 30 godina u ženskom kuglanju i same medalje.....!
Očito su ljudi u pravom trenutku na pravom mjestu, Mikac,Šarac,Sušac preko 100 medalja u posljednjih 10 i više godina.Čak i muških,u juniorima i kadetima.Zašto nema seniora?? Ima sveznajućih dečki,ponekad i saznamo je li kriv Niko Kovač ili Jurčević, Zašto nitko ne spomene Dragaša,legendu,pa poveže nešto oko stvaranja igrača?
U Cluju na SP bio je Liović,jedan od boljih (tako kažu),Marinović,vanzemaljac za sada kod nas,falio je možda momče Makedonče,koji je zadovoljan sa našim državljanstvom ,pa sada nema nekih moralnih obaveza.Ostali? Sami ste već nekolicina vas detektirali problem.Jedino je pametno postupio Luka,koji u ovoj spremi spada na SP. Brine o svojoj budućnosti,kao svaki savjestan i odgovoran muž!
Ne očekujem neki odgovor jer je to samo moje mišljenje,ako sam iznio loše argumente,sorry!!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 30 svi 2018, 15:36

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 30 svi 2018, 15:45

Zbog ovog debakla muske reprezentacije sva trojica bi trebala podnijeti ostavku na svoje funkcije !!!!

kuglica
Tek protipkao

Post Postao/la kuglica » 30 svi 2018, 19:02

Ovo je demokracija i vlada Zakona,riječ ima Stručni savjet ili IO HKS ,koji već može nešto odlučiti i eventualno doprinijeti kvaliteti!?
Moguća verzija događaja.......

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 01 lip 2018, 07:27

Rijec ima stručni savjet? Jel ti to ozbiljno? Zna se tko ima riječ. 8-)
Btw. newform, kapa do poda.
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 01 lip 2018, 18:57

lukodp je napisao/la:Rijec ima stručni savjet? Jel ti to ozbiljno? Zna se tko ima riječ. 8-)
Btw. newform, kapa do poda.
Tnx. Kaj nisi Ti u Str. savjetu? Bar tak piše...

Odgovorite