Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Re: Hrvatski kuglački savez

PostPostao/la cezar » 08 lip 2018

Koliko ja znam na tom info-skupu NBC-a i nacionalnih saveza od Srba nije bilo nikoga a ipak su na svojim službenim stranicama stavili neke informacije a mi smo na tom skupu imali tri člana.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la krcko » 08 lip 2018

Sada mi je puno lakše. Znači to je obmana iz balkanske kuhinje, i nisu Srbi predložili Zaprešić za Masters.
Koliko ja znam, prije velikih natjecanja održavale su se službene konferencije na kojima se između ostalog pretresao sustav natjecanja na nastupnim igrama i predlagao se novi, budući. Sada su to info skupovi, veli Cezar. No bilo kako bilo, gdje ima dima, ima i vatre.
krcko
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la cezar » 08 lip 2018

krcko je napisao/la:Sada mi je puno lakše. Znači to je obmana iz balkanske kuhinje, i nisu Srbi predložili Zaprešić za Masters.
Koliko ja znam, prije velikih natjecanja održavale su se službene konferencije na kojima se između ostalog pretresao sustav natjecanja na nastupnim igrama i predlagao se novi, budući. Sada su to info skupovi, veli Cezar. No bilo kako bilo, gdje ima dima, ima i vatre.

Krcko ja sam ono nazvao info-skup a mogao sam reći prezentacija ili nešto treće a tebi i ostalima evo još nekih informacija
*svi nacionalni savezi su od NBC sekretarijata dobili na vrijeme dopis da se redovna Konferencija NBC-a neće održati u Cluju za vrijeme
svjetskog prvenstva već se prebacuje i održati će se 8.9.2018. u Budimpešti (na poziv i organizaciju mađarskog saveza)
*Pisani materijal za taj skup ili ti prezentaciju ,pripremilo je Predsjedništvo NBC-a pod nazivom „Pogled u budućnost sportskog
kuglanja“, što znači da su i svi prijedlozi dijelom od Predsjedništva a dijelom prijedlozi nacionalnih saveza koji su se akumulirali
kroz duže razdoblje npr:
- da se Svjetsko ekipno pretvori u Europsko ekipno = predložilo vodstvo HKS-a, da se prvenstva mlađih starosnih kategorija
Igra u lipnju-srpnju = iza školskih obaveza – već godinama predlažu Njamačka i neke druge članice;
- mjesta gdje bi se igrali Masters turniri = prijedlog je sportske komisije NBC-a temeljen na dosadašnjim aktivnostima
tih kuglana = tako da Srbi nisu predložili ne samo Zaprešić nego NITI svoju Bačku Topolu
*Zašto Ü 60 – jer prema zaključku Konferencije NBC-a igrači koji navrše 60 god.starosti neće igrati na svjetskim prvenstvima pa im se
pruža prilika učestvovati na Europskom pojedinačnom prvenstvu....ALI ...i sami snose svoje troškove a ne na teret nacionalnog
saveza ....AKO savez drugačije ne odluči jer ima mogućnosti i to financirati :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la krcko » 08 lip 2018

Hvala na friškim informacijama, a njih ima, ima ih.
Vidiš, očigledno si ti dio HKS.
Ja izgleda nisam.
krcko
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la pedro » 09 lip 2018

Krcko je pogodio u sridu! Stavi čovjeka koji kritizira malo u vlast,pa isti odmah mijenja retoriku!Nije doktor Mikac uzalud doktor!
Dalje prijedlozi o Europskom prvenstvu,koje je dao HKS,je nasušna potreba kuglanju,da bi se valorizirali rezultati postignuti na EU i dobile zaslužene kategorizacije (pogotovo mladih),a to već ptice na grani pjevaju,da nemamo za SP tri kontinenta.
Za HKS palac gore!
Nemoj previše žaliti Jagića,dobro je plaćen,ako ne radi svoj posao kako treba,objaviti javno.....dok se nije uhljebio grizao je,sada skromno! Ne vjeruješ valjda da mu dr Mikac zabranjuje raditi! Zašto je ustoličen?
Ako su Sušac i Šarac krivi što primaju plaću za mjesec aktivnosti,administrator i tajnik,također primaju odličnu plaću! Tko njih kontrolira? Rezultati? Po Srbiji tražimo podatke!?
pedro
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 09 lip 2018

pedro je napisao/la:Krcko je pogodio u sridu! Stavi čovjeka koji kritizira malo u vlast,pa isti odmah mijenja retoriku!Nije doktor Mikac uzalud doktor!
Dalje prijedlozi o Europskom prvenstvu,koje je dao HKS,je nasušna potreba kuglanju,da bi se valorizirali rezultati postignuti na EU i dobile zaslužene kategorizacije (pogotovo mladih),a to već ptice na grani pjevaju,da nemamo za SP tri kontinenta.
Za HKS palac gore!
Nemoj previše žaliti Jagića,dobro je plaćen,ako ne radi svoj posao kako treba,objaviti javno.....dok se nije uhljebio grizao je,sada skromno! Ne vjeruješ valjda da mu dr Mikac zabranjuje raditi! Zašto je ustoličen?
Ako su Sušac i Šarac krivi što primaju plaću za mjesec aktivnosti,administrator i tajnik,također primaju odličnu plaću! Tko njih kontrolira? Rezultati? Po Srbiji tražimo podatke!?

Administracija i tajnik moraju provoditi politiku aktualnog predsjednika i njegovog IO ili ih nema. Web stranica služi za objavu informacija i dokumenata, a ne objavu, kako je netko rekao, eseja. Ako nije bio službeni sastanak sa izvedenim zaključcima, nitko ga nije ni trebao objaviti. Da bi bilo dobro objaviti zahtjeve koje je prema krovnom savezu uputio HKS, trebalo je, ali ne više od toga. Ja duboko vjerujem da bi Zoki objavio sve što je traženo da mu se to dozvoli i zato nikad nisam niti ne bih to tražio od njega. On, ponavljam, provodi politiku predsjednika.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 09 lip 2018

krcko je napisao/la:Hvala na friškim informacijama, a njih ima, ima ih.
Vidiš, očigledno si ti dio HKS.
Ja izgleda nisam.

Mislim da je ovo došlo iz nekog drugog izvora sudeći po stilu ;)
Ali ok. Slažem se da je informiranost dosta loša i tu ima dosta prostora za poboljšavanje.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 09 lip 2018

Nego, jel bi mogli i seniori onda igrati međunarodna prvenstva u lipnju i srpnju kao i juniori. Pa da onda stvarno taj kalendar natjecanja konačno rasteretimo malo i produžimo sezonu. Ili to večini nije u interesu (financije, liječnićki ... ). Za večinu klubova sezona počinje u listopadu a završava početkom travnja. Nakon travnja tu i tamo koji turnir i to je to do rujna i priprema za novu sezonu. Mislim da je to premalo i da se produživanjem ligaških natjecanja može dobiti više kvalitetnijih termina (čitaj vikenda) za ostala natjecanja.
Mišljenja?
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la bubimir » 10 lip 2018

prva liga 16 klubova to je 30 utakmica..... prvaci regija ulaze direktno u prvu ligu 5/ a zadnjih 5 iz lige ispada.. i druge lige proširiti na najmanje 14 klubova.. ostalo baciti u treću i to je to... a ne skoro u svim ligama stavili mudraci po 10 klubova... to je 9 utakmica u polusezoni.. taman se zalaufaš a liga gotova.. a i ta tzv. svjetska prvenstva se igraju svake godine.. toga nema ni u jednom sportu .. i onda ti 4 i 5 mjesec propada radi reprezentacije.. tj radi 10 ak ljudi trpi njih nekoliko stotina jer sve lige moraju završiti u ožujku.. a HKS bi se trebao izboriti da lječnički traje godinu dana
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la rambo » 11 lip 2018

Pa izborili su se. Mozes s jednim lijecnickim odigrat cijelu sezonu. :lol: :lol: :lol:
rambo
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.