Kuglana u Bjelovaru

Predstavite kuglane te pišite o novostima na njima
Neron
Zna gdje su sva slova

Re: Kuglana u Bjelovaru

Post Postao/la Neron » 05 stu 2017, 19:38

Eto moram se posuti pepelom na racun moje zafrkancije sa Osjekom,ocito da su imali pravo sa Bjelovarom. Iz pouzdanih izvora cujem da ce u Bjelovar doci "nenajavljeno" tehnicka komisija kako bi utvrdili ispravnost kuglane. Receno je da je i preko videa vidljivo ostecenje na dasci na stazi 3 i to jaaako veliko isto i na stazi 1. A to je valjda potaknula jucerasnja utakmica Bj Rijeka gdje je bila sluzbena promocija antikulganja. Mene zaanima sto u slucaju da se utvrdi neispravnost. Po meni se nebi trebalo oduzimati bodove bjelovaru vec samo zabraniti odigravanje utakmica do otklanjanja gresaka. Molim upucene u pravilnik da mi pojasne jer me bas zanima.

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 05 stu 2017, 21:46

I to je jedino normalno rješenje i put, a ne hajka na forumu. Iako da je ne znam kakva kuglana, nitko od gostiju koji su bili ove sezone ne bi Bjelovaru uzeo bodove. :D

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 01 ruj 2018, 14:35

Evo Julio, Bjelovar igra na 6 staza i čini se da su i daske promijenjene. Linoleum sigurno je, a kak mi se vidi, i daske... :lol: :lol: :lol:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 02 ruj 2018, 11:40

Možda prijateljske igra na 6 staza ali prvenstvo ce igrati na 4 staze.
Luko Del Ponte

arhont
Tek protipkao

Post Postao/la arhont » 05 ruj 2018, 09:10

Je i daske i linoleumi ( i ono ispod) su promijenjeni, kao i čunjevi.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 07 ruj 2018, 08:37

nije mi jasno zašto se to radilo kada kažu da je sve bilo u redu :lol:

arhont
Tek protipkao

Post Postao/la arhont » 07 ruj 2018, 11:40

julio je napisao/la:nije mi jasno zašto se to radilo kada kažu da je sve bilo u redu :lol:
Eto tak, iz fore.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 07 ruj 2018, 13:28

volio bi da iz fore ispadnete jer sada nećete skoro nikoga moći dobiti kod kuće... vani ionako niste ni mogli

arhont
Tek protipkao

Post Postao/la arhont » 07 ruj 2018, 14:28

julio je napisao/la:volio bi da iz fore ispadnete jer sada nećete skoro nikoga moći dobiti kod kuće... vani ionako niste ni mogli
Nemam ti komentara na ovo. Dobro da nisi poželio da neko od nas crkne na kuglani.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 10 ruj 2018, 12:17

arhont je napisao/la:
julio je napisao/la:volio bi da iz fore ispadnete jer sada nećete skoro nikoga moći dobiti kod kuće... vani ionako niste ni mogli
Nemam ti komentara na ovo. Dobro da nisi poželio da neko od nas crkne na kuglani.
to ni najgorem neprijatelju ne bi poželio , to je način na kojem vi funkcionirate jer ti inače ne bi palo na pamet takvo nešto napisati
kada vi postanete sportaši i počnete igrati pošteno a ne kako ste do sada na jedan prljav i sramotan način zbog nesposobnog saveza na neispravnoj kuglani skupljali bodove onda ću i ja imati poštovanja prema vama
vrijeme će pokazati ali s obzirom da igrate na 4 staze , rezultati nove preuređene kuglane su mali što se vidi po utakmici sa zaprešićem jer ništa to bolje ne pada osim što su sada ispravne položnice i samo je pitanje do kada će to trajati

Odgovorite