Eurokupovi

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Eurokupovi

PostPostao/la newform1 » 10 pro 2018

Navodno je žalba u postupku i valjda zato, da se ne bi nekaj zakompliciralo, nitko ne želi ništa javno objaviti. Držim fige da se žalba usvoji, jer ono što sam čuo kazna je bez logike. To je ipak NBC.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Kegelmaniac » 11 pro 2018

Krunoslav je napisao/la:
cezar je napisao/la:Ma ima puno lipih stvari ali se ne smiju kazat zna se i novčana i vremenska kazna za kuglanu ali ..... :o

Kakve su to "vojne tajne" da se ne smije znati? :?:

Nisu vojne tajne ali u interesu da se Mertojaku ne zakomplicira situacija nije pametno ovdje izlaziti sa takvim neslužbenim informacijama jer samo u Hrvatskoj NBC preko našeg gospodina suca špijunira komentare na forumu. Baš me interesira da li se tako prate forumi i ostale gluparije po društvenim mrežama u ostatku kuglačkkog svijeta.
Da mi ovdje nešto napišemo odmah bi naš vrli šef svih sudaca reagirao.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la pedro » 11 sij 2019

Šef svih sudaca je toliko "dobrog" napravio za HKS i hrvatsko kuglanje da je moguće kažnjavanja Mertojaka,jer on očito ne voli "Dalmoše",a i one koji ne pušu u isti rog s njim. Filipović je sudio? Takvi su i odgovori!
Ima jedna fina poslovica ....."nićija nije dogorila do zore"....pa valjda ima tu nešto.!?
To vrijedi za sve koji misle da su mnogo važne žabe....
pedro
Tek protipkao

PostPostao/la Krunoslav » 11 sij 2019

pedro je napisao/la:Šef svih sudaca je toliko "dobrog" napravio za HKS i hrvatsko kuglanje da je moguće kažnjavanja Mertojaka,jer on očito ne voli "Dalmoše",a i one koji ne pušu u isti rog s njim. Filipović je sudio? Takvi su i odgovori!
Ima jedna fina poslovica ....."nićija nije dogorila do zore"....pa valjda ima tu nešto.!?

Kakve žabe gore???? Pojasni :shock: :o :?
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 11 sij 2019

pedro je napisao/la:Šef svih sudaca je toliko "dobrog" napravio za HKS i hrvatsko kuglanje da je moguće kažnjavanja Mertojaka,jer on očito ne voli "Dalmoše",a i one koji ne pušu u isti rog s njim. Filipović je sudio? Takvi su i odgovori!

Ovo je LUD - ZBUNJEN - NENORMALAN
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Nikola » 11 sij 2019

Da, ja sam sudio! Slobodno pitaj sto te zanima, mozda i razumijem sto si htio sa ovim postom postici?
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Pozitivac » 25 ožu 2019

Poželimo sreći i prolazak u finale curama iz Rijeke i dečkima iz Zaprešića.
Danas je bio duži intervju sa Fundom iz Zaprešića kod Gotlina ali nikakvih aktivnosti od strane HKS-a po pitanju završnice lige prvaka nema. Kao da se igra svaki dan u Hrvatskoj, ni A ni B. Još više me čudi jer i Mlaka igra među 4.
Baš su specijalci ovi u HKS-u... ne znaju iskoristiti ni ovakve situacije u svoju korist.
Pozitivac
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 25 ožu 2019

Pozitivac je napisao/la:Poželimo sreći i prolazak u finale curama iz Rijeke i dečkima iz Zaprešića.
Danas je bio duži intervju sa Fundom iz Zaprešića kod Gotlina ali nikakvih aktivnosti od strane HKS-a po pitanju završnice lige prvaka nema. Kao da se igra svaki dan u Hrvatskoj, ni A ni B. Još više me čudi jer i Mlaka igra među 4.
Baš su specijalci ovi u HKS-u... ne znaju iskoristiti ni ovakve situacije u svoju korist.

Već sam napisao da se Mikac na finalu Svjetskog kupa ponašao kao da se to njega ne tiče, kao da je došao iz Zanzibara odigrati taj kup u Hrvatsku. Vjerojatno ni sada neće biti bitno drugačije.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la perovz » 25 ožu 2019

Zato jer se radi o Zaprešiću. Da je Rijeka dobila završnicu Lige prvaka onda bi možda bila druga priča. Ali kaj vi zapravo i očekujete od njih da naprave? Krajnji domet je stavljanje najave na stranice... a nema ni toga...
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la Nikola » 25 ožu 2019

Final four Lige prvaka se ne dobiva. Kupuje se i cijena mu je 5000€. Organizacija momcadskih pokala se dobiva ukoliko imate odgovarajucu kuglanu..
Nikola
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.