Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
Tona
Nevini

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la Tona » 09 svi 2019, 07:54

newform1 je napisao/la:
Tona je napisao/la:Ma sve ovo je jako jadno i žalosno.Za mene su najveći krivci pijuni u izvršnom odboru.Dal ta gospoda imaju izi malo ljudskosti ,dal se barem malo srame zo čega su doveli kuglanje.Da jedan Pavlic mrzitelj Hrvatsje drma sa svime.Pa dokad više ,pa pobogu ljudi recite dosta.Pa zar vam je vaša guza draza od napredovanja kuglanja.Pa čovjek se iživljava nad našim kuglanjem,isimijava i ruga.Sad su otišli toliko daleko da če igrače međusobno posvađati i zaratiti.Koji Kujundžić ,tko je u izvršnom odboru dao glas za njega,tko su ti velikani kuglanja ? SRAMOTA !!!!!! Do kada više,šta stvarno kod nas nema poštenih koji će vodit naš savez onako kako zaslužujemo.Pa nama se cijela europa podsmjehuje ,rugaju nam se.da jedan Pavlic drma našim savezom i sada ugura svoga pulena Kujundžića ,koji gdje god da je koračio nogom je bio potjeran.počevši od kuče,pa po klubovima u HR.a naši pametnjakovići ga prisvojili.tužno i žalosno...Sad muška repka izgleda kao brod koji tone,raspad sistema,zatvaramo oči pred problemom govoreči pustimo neka odigraju.Pa u toj repki nema Marinovića,Mušanića,Bulke , Totića ,Kovača ,i možda još netko.jel znato zašto ? Zato što nisu marijonete i pognule se Mikcu i Pavlicu.Nego upravo se suprostavili za dobrovot kuglanja da se zlo makne iz saveza i postanemo ono šta jesmo.Za razliku od nekih ,kao što vidim Muše se pognuo na nagovor žene i ostavio svoje kolege ,izdao ih.Baš me zanima kako če se to sve razvit,al Muše po meni se prodao.To je Mikcu očito i bio cilj da razbije jaku ekipu koja mu se suprostavila,al nažalost izigrao,ostavio,prodao ih je jedan od važnih faktora.Bit če zanimljivo vidjeti kako če ova ekipa koje je Muše prodao odnosit prema njemu..Al nagovor žene čuda radi.pa se tako i proda,ostavi i izigra ekipa...
Tona, mogu se slagati s većinom napisanog ili ne, u biti nevažno. U Tvom tekstu ima previše toga "navodno" i "čuo sam". Kada bi se napravila neka panel diskusija, iz saveza bi te demantirali dokumentima, a inzistiranje na ovakvim tvrdnjama mogle bi se okvalificirati klevetom. Ja bih volio da ipak ostanemo na nekoj civiliziranoj razini diskusije, jer spuštati se na nivo egomanijakalnog upravljanja savezom mi se ne da, niti je to moja razina komuniciranja, vjerujem i ostalih forumaša. Netko je dao blagoslov za Alena: neki dokument mora izaći van. Kad izađe, možemo dati mišljenje o tim ljudima. Osobno, sebe nikad ne bih doveo u situaciju da odlučujem o ovim stvarima jer bih odavno dao ostavku, ali to je MOJE mišljenje. Možda ljudi u IO imaju bolje informacije pa su spremni podržati takve pizdarije, ali opet moramo znati granicu argumentacije i korektnosti. Jer mi nismo on (oni). Davno sam jednom napisao, jednom su me budale otjerale od kuglanja, ali da drugi put neće. Iako Predsjednik ima visoko mišljenje o sebi i svojim djelima, baza je ta koja će ga podržati (ili neće). Kao i uvijek, ključ je na lokalnoj razini, i sve kreće od predstavnika županijskih saveza. Koga smo izabrali u te saveze i tko su ljudi koji dižu (ili ne dižu) ruke na skupštini. No kako nismo bili spremni podržati referendum koji bi sprečavao manipulacije u izborima u državi, tako očito nismo spremni podržati ni promjene u savezu. Kaže Kuščević da se 40 000 ljudi nije znalo potpisati, a mi dozvoljavamo Kuščevićima da nas vuku za nos. Živjeli!
A sa čime bi me demantirali ? Tko gura Kujundžića u repku. pa i ptice na grani to znaju.tko je morao glasati, i dati odobrenje da Kujundžić bude u repki ako ne IO.Pa savez ima dokument o glasanju ,pa sve ok.al tko su ti u IO koji su imali hrabrosti dati glas za njega ? Zašto savez neiznese javno,isto kao lukodp šta je pokazao papir o glasanju za širi izbor.
Gdje je sad papir ,pa da vidimo koji su to Mikčevi i Pavlica puleni ,koji su hrabro digli ruke za Kujundžića.Pa kompletan IO je od Mikca ,to se zna,kaj ne..Pa svaka odluka koja god bila njemu prođe,pa makar i bila ovako kriva i štetma.Pa sami pišete o Pavlicu tko je i šta je ,sve se to zna.zadnje je ono stiskanje prijestupa na utakmicu.a njegov pulen se skrasio sa njime u Šibeniku i sad tko zna što rade.Volio bi da se jave dalmatinci ,splićani i zadrani da čujemo njihovo mišljenje o Kujundžiću ,sigurno oni mogu puno toga reći pa da se svi uvjerimo kome smo dopustili da igra za našu svetinju.Splićani su jedan dio pokazali što misle o tome ,otkazivanjem ključnih igrača Marinovića i Totića .mada ih je Muše izdao ,al oni su pokazali stav.u IO sjedi Kartelo ,koji je navodno Kujundžića suspendirao te nemože igrati sve u Hr.pa ma zanima kako je taj Kartelo glasao ,i što je iznio IO o Kujundžiću.ako je on šutio onda njemu na dušu.Al ponavljam u IO su svi od Mikca igraći tako da svaka odluka me neiznenađuje jer su to njegovi vojnici,a za mene grobari kuglanja.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 09 svi 2019, 09:44

Ante9 je napisao/la:Po meni nista bolji nisu ni ostali poglavito klubovi koji nikada nisu podupirali rad saveza. Osijek i Zapresic su mogli takoder reci dosta je. Zasto nisu?
Znaći, po vama, probleme u savezu budemo riješavali bojkotom reprezentacije? Super. :roll:
Luko Del Ponte

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 09 svi 2019, 10:10

Bojkotirali ne bojkotirali na isto nam dođe. Nije probem u reprezentaciji ona je samo ogledalo nacina rada saveza odnosno glavnog covjeka i njegovog partnera iz sjene. Dok su ostali klimoglavci tamo samo za diviti se i dizati ruke.
Bili su izbori za predsjednika saveza i sto se napravilo? apsolutno nista. Mikac nazalost ima legitimitet i kako gazda kaze tako ce i biti. A sto ce nakon njega ostati od kuglanja mozemo samo pretpostaviti. Mozemo mi tu piskarati svi zajedno i ja sa vama ali nazalost mi smo ovce i dok ima vune Mikac i Pavlic ce nas sisati. Konkretno nas predsjednik saveza nije pitao niti jedan klub za koga daje glas za predsjednika. Vec je na fantomskoj skupstini zup saveza sam odlucio sto ce. A ovo za Kujundzica i Mušea ste krivo shvatili. Muse ide radi zene a kujudnzic je isto tako u vezi sa reprezentativkom. Oni dva ce biti rezerve i nece igrati ali ce zato spavati na bracnim krevetima te time savezu ustedjeti novce za dvokrevetne sobe a tko zna mozda rtl snima kakav rijaliti pa se nesto i zaradi. No šalu na stranu. Ma . Necu neko vrijeme pisati jer imam zdravstvenih problema i kada citam ovo sve mi je samo gore. Sretno reprezentaciji ma u kojem sastavu bila jer na kraju ti decki su najmanje krivi za ovu situaciju i zelim nam uspjeh radi njih samih.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 09 svi 2019, 14:38

Ante9 je napisao/la:Po meni nista bolji nisu ni ostali poglavito klubovi koji nikada nisu podupirali rad saveza. Osijek i Zapresic su mogli takoder reci dosta je. Zasto nisu?
kada su osijek i zaprešić rekli dosta je onda su svi tvoji dalmatinci skupa sa ličanima i nažalost jednim diletantom iz osijeka upropastili postavljanje funde na čelo saveza . funda je sa klubom napravio nešto što lulić i mikac bez pomoći saveza nisu u stanju dok je zadar propao rušenjem lulića a isto će se desiti mlaki ako se makne mikca
mertojak se sa svima posvađao , i sa osijekom i sa zaprešičem i sada kada imaju interni problem odmah se proziva osijek ili zaprešič kao krivce . pogledaj u svoje dvorište pa onda drži prodike
kada je marinoviću bilo u interesu kuglati za reprezentaciju onda se ljubio i grlio sa mikcem , tako to ispadne kada sa vragom tikve sadiš - o glavu ti se razbijaju!

Tona
Nevini

Post Postao/la Tona » 10 svi 2019, 08:23

julio je napisao/la:
kada su osijek i zaprešić rekli dosta je onda su svi tvoji dalmatinci skupa sa ličanima i nažalost jednim diletantom iz osijeka upropastili postavljanje funde na čelo saveza . funda je sa klubom napravio nešto što lulić i mikac bez pomoći saveza nisu u stanju dok je zadar propao rušenjem lulića a isto će se desiti mlaki ako se makne mikca
mertojak se sa svima posvađao , i sa osijekom i sa zaprešičem i sada kada imaju interni problem odmah se proziva osijek ili zaprešič kao krivce . pogledaj u svoje dvorište pa onda drži prodike
kada je marinoviću bilo u interesu kuglati za reprezentaciju onda se ljubio i grlio sa mikcem , tako to ispadne kada sa vragom tikve sadiš - o glavu ti se razbijaju!
Julio ,
Vračanje na što je bilo mislim da nevodi nikud..To glasanje za predsjednika se zna da je bilo ajme i neznam što sve ne.Koliko me pamet služi ,mislim da je netko iz Fundinog tabora zeznuo sa papirologijom i tu su izgubili siguran glas ,tj.člana u skupštini ,plus još što siguran glas iz vašeg Osijeka mislim vaš Ivančić(kojeg vidim da je još u IO)pričaš nešto a vaš čovjek,vaša županija je izdala Fundu.misleći da ima siguran glas i pobjedu ,a vaša županija ga u presudnom trenutku izigra ,proda i ostavi..eto dva glasa gdje odu.Tako da vračanje na to nevodi nikuda ,ajmo gledat naprijed što možemo zajedno učinit da spriječimo,da promjenimo ,a ne na vračanje na staro tko je i šta je...Kad bi se vračali na staro mogao bih vama izvući Kneževića koji je bio predsjednik HKS-a,a dobro znamo koje je i on malverzacije radio. i sve isto što danas rade ovi , radio je i on sam sa svojom ekipom.A vidim na stranici HKS-a da je taj isti Knežević predsjednik KK.Osijek ?!?!?Sječanje me vrača na suđenje ,gdje je Petrović tužio HKS,a ključnu ulogu na svjedočenju je odigrao Mušanić gdje je svjedočio za Lulića i ekipu(Petrović mi sam osobno rekao jedno 30 puta,da se Mušanić prodao i lažno glasao za njih) Pa onda ćemu vračanje na staro ????? Ajmo naprijed ! Ja sam za to ajmo sad vidit što možemo učinit ,ajmo vidjet gdje smo ,dal možemo što promjenit,dal Funda ili neka druga ,treća osoba može što promjenit.Ajmo gledat naprijed.Mislim da možemo promjenit ,a ne kukati što je prije bilo.vračanje na staro nevodi nikuda..
Kao što sam prije pisao tako i sada kažem.Moje mišljenje da klub sa ovim odbivanjem igrat za repku nema ništa.To su pojedinačne odluke igrača ,tako mislim da klub sa time nema ništa isključivo odluka igrača.kad sretnes ekipu pitaj pa ćemo vidjet dal je odluka kluba ili igrača(jer dva su odbila ,a jedan nije. ,Opet kažem to je moje mišljenje..Netreba nam zla vatra ili svađanja.osobno neznam da se Mertojak posvađao sa ikim,sa nama su ok.sve super i pet.,A i na final four lige prvaka u Zaprešiću sam vidio ekipu mertojaka i ekipu iz Splita da su došli navijat za Zaprešić i navijali su.Tako da ti to nedrži vodu(jedino ako se nešto novo nije dogodilo što neznam)al znam da sam ih osobno vidio i da su navijali za Zaprešić,tako da julio opet ponavaljam.netreba nam to razaranje unutar naših redova,treba se zbit i pokušat nešto ućinit ,a ne stvarat zlu krv i pričat nesitine da se netko posvađao sa nekim ,a onda je vidim drugačije..Kaj se Marinovića tiće ,moje mišljenje da se on nije ni presato grlit sa Mikcem,pa što nije igrao na pojedinačnom kupu u Českoj ,a nije bio ni blizu forme za ići a opet je išao.Nego jednostavno dečki su odlučili neigrat ,kad se u repku gura Kujundžić(a zna se tko je i što je on,i tko ga gura)da sutra nema Kunundžića ja sam siguran da se Marinović vrača u repku i sa Mikcem opet sve po starome.Al ipak Marinovića treba pohvalit,skinut kapu njegovim rezulatatima za repku kako u mlađim kategorijama ,tako je nastavio i u seniorima.Kakav god njegov odnos bio sa Mikcem mislim da je dečko igrao fenomenalno za repku kako ekipno tako i pojedinačno.o odnosu sa Mikcem neprićam..tako da nemoj o tikvama i vragu.

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 10 svi 2019, 09:45

Napišem post,pošaljem,a ono "čorak",nema ga, pojavi se post od Tone...?
Nema veze,da malo ponovimo šta smo željeli napomenuti.Kaže Biščan, ništa još nije gotovo,Liverpool ima šanse,ja vjerujem u njih.Čovjek je imao debeli temelj i pogodio,znači nije bio general poslije bitke.Tako i kod nas treba, reći prije SP-a,a poslije vidjeti da li si bio u pravu ili trajno zašutjeti.
Zatvorimo temu Pavlic, jer to je samo alibi za neka druga pražnjenja, svaki je imao neke mladenačke ludorije,ali ne treba zbog osobnih animoziteta širiti neistine (zastavu Hrvatske gazio je veliki košarkaški Srbin Divac.....),ne može isti biti savjetnik Mikcu , jer je ego Mikca velik kao toranj u Pisi (malo nagnut),ali taj isto kao i Mikac voli samo prva mjesta,pa sve ostale objede ne "puše" !! Treba li posebno napomenuti s kolikim žarom i energijom kći spomenutog Pavlica igra za reprezentaciju, koliko sebe daje na kuglani,pa i puni trofejima vitrine HKS-s.Okanimo se čorava posla!!
Kujundžić...dečko masu puta srušio 660 čunjeva što je za naše tzv sigurne kandidate naučna fantastika. Naravno da bi pripremljeni Mušanić i Bulka došli ko kec na jedanaest,ali koga nema bez njega se može i mora. Marinović i Totić,ako imaju posla,Savez treba riješiti refundaciju,jer novaca u HKS-u ima ko pljeve,morali su ići pod svaku cijenu,ali ako postoji inat ima Disciplinski pravilnik, pa Hrvaica može nastaviti jedriti a Totić igrati nogomet!!
Tona je možda i Mikac,koji "pilom naopak" želi opipati puls nacije,napisao je puno dobrih stvari ali i loših.
Međutim činjenica jest da je Osijek koji se priziva, imao SPUK ali i predsjednika,a HKS je bio u kolapsu, budžet na nuli......također Zaprešić, gdje Funda vodi svoju politiku koja nije kompatibilna Savezu....
Znači idemo: naprijed kockasti, naročito naše heroine,koje su jače nego ikada !! Pokažite da legendarna Štefica nije uzalud živjela kuglanje!!

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 10 svi 2019, 09:48

slažem se tona , mnogi imaju prst u pekmezu ali odgovorio sam na provokaciju podsjetnikom što se događalo jer neki imaju kratko pamčenje

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 10 svi 2019, 09:53

pedro je napisao/la:(zastavu Hrvatske gazio je veliki košarkaški Srbin Divac.....)
nisam vidio da kćer ili sin od divca igra za hrvatsku ili da divac kroji politiku i bira igrače koji moraju igrati za reprezentaciju ili da divac bilo što radi u hrvatskoj
a divac je to napravio prije rata dok je prijatelj od mikca provocirao nakon i za vrijeme rata ali ako su mu to progledali kroz prste ratni veterani u zadru kojima više smeta komentar glavaševića od postupaka tog čovjeka onda je tu svaki komentar suvišan

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 10 svi 2019, 10:02

Je li Disciplinski Pravilnik napisan i usvojen samo za igrače ili možda i za članove IO. Da li ga samo primjeniti na Marinovića i Totića. Možda bi ga trebalo
primjeniti i na one koji blate ugled hrvatske reprezentacije. A takvih sigurno ima.

Pozitivac
Tek protipkao

Post Postao/la Pozitivac » 10 svi 2019, 11:09

Svi klubovi u Hrvatskoj su prijatelji. Neki se druže manje, neki više. Neki zajedno večeraju, neki ne i to je sve legitimno. Nije ni dobro kada dva najveća konkurenta igraju poker na skidanje u privatno vrijeme. Mora postojati neki sportski naboj ali sa međusobnim poštovanjem što ja mislim da Mertojak ima prema Zaprešiću i obrnuto. Mertojak je pokazao karakter i došao bodriti svoje prijatelje isto kao što bi Zaprešić došao bodriti Mertojak da se neko europsko takmičenje održi u Splitu.
Bože moj, sitne provokacije, sitna podmetanja, dizanje tenzija prije derbija je uvijek dobrodošlo jer tu najviše profitiraju navijači i ljubitelji dobrog kuglanja. Samo je potrebno da se ne prijeđe granica koju naprimjer zna prelaziti Pavlic što je gnjusno i odvratno i nimalo u duhu sporta. Takvim ljudima nema mjesta u kuglanju i sportu općenito.
Bojkot je ružna riječ, pričalo se o tome i priča se još i danas. Službeno su Totić i Marinović opravdali izostanak i tu je priči kraj. Ako postoji neka sumnja u bojkot onda moraju odreagirati institucije saveza. Treba izvući maksimum iz ovoga što imamo i treba dati punu podršku dečkima koji su sada u ekipi. Ispali ili prošli dalje u skupiti ništa se bitno neće promijeniti ni u slijedećem ciklusu. Ostati će isti izbornici bez autoriteta i znanja da se ulove u koštac sa muškom ekipom. Tu vidim samo Oršića kao ozbiljnog kandidata za izbornika ili uzeti nekog iz vana.
Što se tiče novog predsjednika, vjerujem da nikada lakše ne bi maknuli Mikca da se sada sjednu sve zainteresirane strane. Ako su Osijek, Split i Zagreb složni onda se Mikca može maknuti bez problema jer bi i ostali bili na strani tih velikih centara. Pogotovo zbog činjenice da Mikac puno toga obećanog nije napravio osim nekih kozmetičkih izmjena koje nisu popularizirale sport, dovele više djece i nije sredio odnos i kvalitetu muške ekipe što je najbitnije. Gura Mlaku na temelju ucjena koje su vezane uz igranje u reprezentaciji i to je to. Hrvatska ima jaku žensku reprezentaciju i imat će je i dok neće biti Mikca, dok će stipendije držati cure uz kuglanje.

Odgovorite