Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
dalmatinac
Nevini

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la dalmatinac » 22 svi 2019, 11:51

Žene nitko ne spominje a zavrijedile su da ih se prve spomene.
Iako igraju u "leru" sve osim uvjerljivog slavlja CRO Teama bi bilo svjetsko čudo i ogroman neuspjeh.
Kod muškaraca medalje će se podijeliti između SRB, HUN, GER i SLO.
Od ove godine igra se za 3. mjesto što znači da će za medalju trebati rušiti 2x 3900 i više.
Treba se nadati i navijati (oni koji mogu) jer nada umire posljednja.
Kada se nakon SP-a skinu navijačke naočale i protrese "Projekt Rokycany 2019" vrlo lako će se vidjeti tko je tko u muškom kuglanju.

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 22 svi 2019, 12:33

"Dalmatinac sam,tu sam rojen ja....." okrečeš pilu na suprotnu stranu. Tko kaže da djevojke koje imaju super jaku ekipu,moraju biti prve. Jedna loša predstava i sve ode u vjetar,jer i druge su jake i nepredvidive. Za sada su zvijezde na našoj strani!!
Muški nisu loši,ali mislim da mogu gurnuti za bar 20% gore.....predviđene taktike sa Slovacima,pa Njemcima su izvanredne,ali Mađari su opaki,teško ćemo ih dobiti,jer niti oni nisu na 100%,Slovence jako teško jer luduju,(Pintarić,Stoklas,mladi),znači pokušati nadmašiti sebe i da se kako netko kaže sve zvijezde poklope.Tu sada fali Marinović,naravno u najboljoj formi,odigrao je puno takvih utakmica,Totić,ne jer nema iskustva ,evntualno Bulka ili Mušanić koji mogu ići do 680.....Dobri su naši, borbeni,to nekada više znači od svega, Manev maestralan,Bolanča sjajan a tek nailazi,Kujundžić pošteno i sa puno želje odrađuje svoj posao,Radoš opravdao, može još,treba gurnuti i Fridla, "Fric" je miran ko "špricer" a može puno. Muše nije za odbaciti, gori u njemu želja za dokazivanjem,
Požegu u svakom slučaju gurati,on je pravi sportaš, može se nositi s protivnikom.....
Želimo sve dobro uz dozu sreće,ali ipak mislim da je peto mjesto najrealnije u ovom momentu,ali i još dosta dugo u budućnosti dok ne stasa neka "luda" generacija!!!!

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 22 svi 2019, 13:15

oprosti ali u ženskom kuglanju više nema jakih nego hrvatska i eventualno njemačka i češka a sve ostalo je jako loše , naše još donekle i mogu pogledat ali ostale u svojim ekipama imaju bar dvije igračice koje se bore za 500
to je teško za gledati kada pogledate najbolje muške ekipe koje gledate sa užitkom
i meni je knedla u grlu kada gledam kujunđiča koji je do jučer ponosno dizao 3 prsta ali to je problem mikca koji je zbog ljubavi prema istoku uspio uzburkati strasti i otvoriti sukobe unutar reprezentacije

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 22 svi 2019, 13:49

Istina, gledanje ženskoga kuglanja, uz malobrojne iznimke, je teška pokora.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 23 svi 2019, 09:31

Žensko kuglanje je lijep sport ali ih je teško za gledati. Nažalost to izgleda sve sporije kao da im kugla ima 15kg i kao da ste vrijeme usporili. Isto kao ženski rukomet, košarka ili nogomet.
Meni lično je važan kao i žensko boćanje tako da ih jedva pratim. Možda pogledam finalnu utakmicu bez obzira tko uđe jer bi to mogla biti zanimljiva utakmica.
Do sada na prvenstvu osim Makedonije i Češke niste imali dobre utakmice, samo dobri kvalitetni nastupi i Srbi koje je uvijek gušt gledati. Danas ne vjerujem da će naši biti ludi i ići glavom kroz zid i napadati Mađare pa ne očekujem neku ludu utakmicu nego uigravanje za Slovence koji mogu lijepo birati jer igraju utakmicu poslije nas. Tek sada sve postaje malo interesantnije.

otrov
Tek protipkao

Post Postao/la otrov » 23 svi 2019, 15:54

Manev jedini pokazao muda,ostali toplo hladno a do medalje se tako ne može... Kujundžić dobar samo ne kuzim sto ga prije nisu zvali u reprezentaciju nego tek sada...

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 23 svi 2019, 17:09

Vidim da pricate o zenskom kuglanju kako je negledljivo i sto ja znam. Naravno ima zalutalih ekipa. Danska i slicno ali i kod muskih se nadje baja koji srusi 420 na svjetskom prvenstvu uz 30 promasaja. A da malo kliknete misem i provjerite rezultate cura pola hrvatske muske repke im nije do jajca a kad smo kod jajca volio bih da neke nase zenske reprezentativke korigiraju spol i nastupe za muske i medalja je u dzepu.

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 23 svi 2019, 17:25

Kao što smo i predvidjeli ,nismo još za Mađare,iako smo bili blizu.....Muše se dokazao kao što rekoh, ne treba ga podcjenjivati zbog osobnog animoziteta,
šteta za Fridla, mislim da je taktička pogreška , jer je Fric trebao biti otraga, nakon već vrućeg početka utakmice,no lako je sada lamentirati!
Uglavnom idu nam Slovenci, vrlo vjerojatno,trebalo bude zapeti bez kiksa,mislim da mi to možemo,Požega u svakom slučaju u vatru...mijenjati na vrijeme ako treba,treba postiči visoku razinu atmosfere,to su sve odlični dečki,treba im velika podrška,na 680 može i luka,branko,alen,.....radoš i drugi luka na 660.....
ništa nije nemoguće,samo doktor mora održati slovo prije meča i nabrijati ih do vrha,da misle samo o sebi ništa o kranjcima!!
Ženski Neron nešto vrlo osjetljiv na slabiji spol,u pravu je da žensko kuglanje nije baš boza,ruše one i muške rezultate,ali ipak ima razlike.
Prave utakmice mogu se gledati,još i kako, ali baš Dansku, BiH, Estoniju.....teško
Ajmo kockast/te

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 23 svi 2019, 18:19

Da vidimo mišljenje forumaša za naš sutrašnji sastav. Da ja sastavljam bilo bi: 1. Manev - Požega 2. Muše - Kujundžić 3. Bolanča - Radoš

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 23 svi 2019, 20:20

pravda i nepravda je napisao/la:Da vidimo mišljenje forumaša za naš sutrašnji sastav. Da ja sastavljam bilo bi: 1. Manev - Požega 2. Muše - Kujundžić 3. Bolanča - Radoš
Vše od toga je pitanje u kakvom su stanju Manevova leđa i Bolanjovo rame...i dokle će izdržati...

Odgovorite