Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
julio
Raspisani lik

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la julio » 05 lip 2019, 11:10

nije mi jasno od kuda svima vama halucinacija da sam ja mušanić :lol:
da nije smiješno bilo bi žalosno
meni je žao da su plitvice propustile povijesnu priliku otići skupa sa djevojkama u završnicu kupa kao drugoligaši a požega će shvatiti i vjerujem da je već shvatio da nije lako biti nostelj kvalitete u klubu i kao takav preuzimati odgovornost i obvezu prema suigračima ali i prema nama kao navijačima , to če ga ojačati i postati će kvalitetniji jer najgore je u takvim trenucima mladom igraču tepati i raditi mu medvjeđu uslugu govoreći pa nije to ništa i bit će bolje
odigrao je loše , loše je odigrao i kolar ali to nije poanta jer je trebalo iskoristiti loš dan i lošu formu mertojaka koji će imati velikih problema sa zadrom pa predviđam finale zadar i osijek ;)
cezar je napisao/la:Pa da i ja priskočim Luki u zaštitu. Taj isti Julio (možda Mušanić) dali se sjeća utakmice sa Mertojakom kada ruši 555 čunjeva i gubi od Grivičića (556) za 1 čunj a utakmicu Osijek gubi za 6 čunjeva. Nitko tada nije napisao ni slova o tome da je Zaprešić tada izgubio naslov prvaka zahvaljujući katastrofalnoj igri Julija (možda Mušanića). I Luka samo naprijed
meni je žao da je osijek izgubio tu utakmicu i katastrofa je da je mario tako odigrao , slažem se ali ne vidim poveznicu između mog komentara izgubljene utakmice plitvica i gubitka naslova zaprešiča . želiš li reći da je mario namjerno pustio mertojaku samo da bi zaprešič izgubio titulu ili što , nisam shvatio komentar cezare ?

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 05 lip 2019, 11:37

julio je napisao/la:nije mi jasno od kuda svima vama halucinacija da sam ja mušanić :lol:
da nije smiješno bilo bi žalosno
meni je žao da su plitvice propustile povijesnu priliku otići skupa sa djevojkama u završnicu kupa kao drugoligaši a požega će shvatiti i vjerujem da je već shvatio da nije lako biti nostelj kvalitete u klubu i kao takav preuzimati odgovornost i obvezu prema suigračima ali i prema nama kao navijačima , to če ga ojačati i postati će kvalitetniji jer najgore je u takvim trenucima mladom igraču tepati i raditi mu medvjeđu uslugu govoreći pa nije to ništa i bit će bolje
odigrao je loše , loše je odigrao i kolar ali to nije poanta jer je trebalo iskoristiti loš dan i lošu formu mertojaka koji će imati velikih problema sa zadrom pa predviđam finale zadar i osijek ;)
cezar je napisao/la:Pa da i ja priskočim Luki u zaštitu. Taj isti Julio (možda Mušanić) dali se sjeća utakmice sa Mertojakom kada ruši 555 čunjeva i gubi od Grivičića (556) za 1 čunj a utakmicu Osijek gubi za 6 čunjeva. Nitko tada nije napisao ni slova o tome da je Zaprešić tada izgubio naslov prvaka zahvaljujući katastrofalnoj igri Julija (možda Mušanića). I Luka samo naprijed
meni je žao da je osijek izgubio tu utakmicu i katastrofa je da je mario tako odigrao , slažem se ali ne vidim poveznicu između mog komentara izgubljene utakmice plitvica i gubitka naslova zaprešiča . želiš li reći da je mario namjerno pustio mertojaku samo da bi zaprešič izgubio titulu ili što , nisam shvatio komentar cezare ?
Ne ne nisam želim reći da je Mario (možda Julio) namjerno pustio ali sam htio reći da tada nitko nije napisao ni slova a ne kao ti da je Luka masakrirao plitvice ispada da je on to napravio namjerno. Niko sretniji od njega ne bi bio sada kada odlazi iz Plitvica da su prošli dalje.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 05 lip 2019, 13:04

Julio. Trebao bi voditi brigu kada pišeš nešto da se držiš istine. Kao tebi je žao da Plitvice kao drugoligaš nisu ušli u završnicu kupa RH. Koliko je meni
poznato KK "Plitvice" su već nekoliko godina prvoligaši (B) a ne drugoligaši.

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer » 06 lip 2019, 12:46

Neznam kakvi su ovo primitivni komentari kad za nekog napišeš da je "masakrirao" ekipu slabijim nastupom, pogotovo kad je riječ o jednom mladom, vrijednom i nadarenom igraču. Šta je vama, jeste normalni kad upotrebljavate takve riječi ?

Dečke iz Plitvica znam dobro i siguran sam da im je najviše žao za ispadanje, a tako i Luki, .... jer nisu uspjeli pobijediti tako velikog protivnika ... no šta sad, ... sve je to sport.
Mali Požega je bio u sezoni najbolji igrač u klubu no "medvjedi" su jedna kompaktna ekipa gdje svatko može odigrati sjajno i obrnuto. Evo mene je Krizmanić ugodno iznenadio, Uzelac i Rapaić nisu ni igrali, no sve u svemu odigrali su u prosjeku sezone, ok malo bolje .. žal ostaje al idemo dalje !!
U svakom slučaju čestitke na igrama u kupu a malom Luki za nastupe na svjetskom ;)

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 lip 2019, 10:35

Split, stream?

gogi_st
Tek protipkao

Post Postao/la gogi_st » 08 lip 2019, 11:46

newform1 je napisao/la:Split, stream?
https://youtu.be/JYbDDKiShV4

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 lip 2019, 12:05

gogi_st je napisao/la:
newform1 je napisao/la:Split, stream?
https://youtu.be/JYbDDKiShV4
Je, vidjeh, hvala!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 lip 2019, 14:51

Čestitke ŽKK Plitvice na senzaciji!
Zato je kup kup i zato ga treba igrati od 1/16 a ne od 1/8. Omogućiti "manjim" klubovima da uhvate velike na spavanju...

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 08 lip 2019, 20:13

Doktora uhvatila vručina i na čas je odlutao,pa završio u Plitvičkim jezerima.
Djevojke iz Plitvica odigrale vrlo lijepu partiju,mala Kolar vrhunski! Bravo cure!
Zašto ne bi bile osvajačice Kupa? Podravka je prvoligaš,ali je sklona podbačajima!

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 08 lip 2019, 20:39

Podravka rijesila Đakovo lagano. Ali sutra protiv motiviranih plitvica ce im biti jako tesko . Mlaka kao da je namjerno igrala ovako lose. Cavlovic udje kao rezerva odigra set napravi 104 sa pet promasaja i bide izmjenjena a u repki je. Cudno u najmanju ruku. Zapresic odigrao trening sa osijekom a sutra ce biti napeto finale. Putnika za nbc vidim u osijeku jer me se zadar nije dojmio ni najmanje.

Odgovorite