Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la Krunoslav » 24 kol 2019, 18:57

Kegelmaniac je napisao/la:
13 lip 2019, 12:17
Glupa odluka, meni su taktičke bile super. Desit će se konfuzija za vrijeme igranja, piši pa daj cedulje, sudac odlazi, ako je napeto ne može pratiti utakmicu, trener se ne može dići. Ajme meni koliko nepotrebnih događanja.
Mislim da će većina imati spremne parove prije početka tekme :lol:

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 09 ruj 2019, 13:32

Jučer je završio seminar za suce i predstavnike klubova za takmičarsku sezonu 2019./2020.godinu. Ima dosta klubova čiji predstavnici
nisu nazočili seminaru i tajnik HKS-a je objavio popis po klubovima tko je ispunio a tko nije ovu obvezu. Mene interesira što će biti sa klubovima
koji nisu izvšili obvezu. Da li će im biti zabranjeno igrati ovu sezonu ili slijedi neka novčana kazna. Vidim da tu ima i prvoligaških klubova i da li
će im HKS oprostiti iz njima nekih objektivnih razloga.
Bilo bi dobro da HKS objavi i popis sudaca koji nisu nazočili seminaru da bi klubovi znali tko može a tko ne može suditi slijedeću sezonu.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 09 ruj 2019, 14:39

Glupa odluka, meni su taktičke bile super. Desit će se konfuzija za vrijeme igranja, piši pa daj cedulje, sudac odlazi, ako je napeto ne može pratiti utakmicu, trener se ne može dići. Ajme meni koliko nepotrebnih događanja.
Znači ovo je naša izmišljotina, koliko vidim interliga (Češka i Slovačka) igraju po starom - na početku napišu sve tko gdje igra :evil:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 09 ruj 2019, 14:52

pravda i nepravda je napisao/la:
09 ruj 2019, 13:32
Jučer je završio seminar za suce i predstavnike klubova za takmičarsku sezonu 2019./2020.godinu. Ima dosta klubova čiji predstavnici
nisu nazočili seminaru i tajnik HKS-a je objavio popis po klubovima tko je ispunio a tko nije ovu obvezu. Mene interesira što će biti sa klubovima
koji nisu izvšili obvezu. Da li će im biti zabranjeno igrati ovu sezonu ili slijedi neka novčana kazna. Vidim da tu ima i prvoligaških klubova i da li
će im HKS oprostiti iz njima nekih objektivnih razloga.
Bilo bi dobro da HKS objavi i popis sudaca koji nisu nazočili seminaru da bi klubovi znali tko može a tko ne može suditi slijedeću sezonu.
Po propozicijama postoji mandatna kazna za takve klubove. 3.000kn IV. stupanj, 1.000kn ostali. Popis svih sudaca sa svim informacijama imate na aplikaciji, možda još nije sve 100% ažurirano ali vjerovatno bude prije početka sezone.
Luko Del Ponte

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 09 ruj 2019, 15:00

Krunoslav je napisao/la:
09 ruj 2019, 14:39
Znači ovo je naša izmišljotina, koliko vidim interliga (Češka i Slovačka) igraju po starom - na početku napišu sve tko gdje igra :evil:
Nije naša izmišljotina. Mi smo uskladili naš sportski pravilnik sa međunarodnim, što nam je i obveza kao članici NBC-a.
Luko Del Ponte

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 09 ruj 2019, 15:02

lukodp je napisao/la:
09 ruj 2019, 15:00
Krunoslav je napisao/la:
Nije naša izmišljotina. Mi smo uskladili naš sportski pravilnik sa međunarodnim, što nam je i obveza kao članici NBC-a.
Čekaj Luko, zar Česima i Slovacima nije?

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 09 ruj 2019, 15:13

Krunoslav je napisao/la:
Ja mislim da i Inter liga (češka i Slovačka) igraju prema novim Propozicijama.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 09 ruj 2019, 15:22

https://youtu.be/RKQxm1QcfD8 vidi da odmah pišu svi igrači i na kojim stazama

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 09 ruj 2019, 20:51

Vjerovatno su treneri odmah označili na kojim pozicijama igraju svi igrači i onda ne vidim problem zašto se na semafor ne napišu svi
igrači.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 10 ruj 2019, 08:21

pravda i nepravda je napisao/la:
09 ruj 2019, 20:51
Vjerovatno su treneri odmah označili na kojim pozicijama igraju svi igrači i onda ne vidim problem zašto se na semafor ne napišu svi
igrači.
Pa zar to nije bilo do sada, zar nisu trebali prijavit nakon treće staze slijedeći blok?

Odgovorite