Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la newform1 » 11 ruj 2019, 21:23

Krunoslav je napisao/la:
11 ruj 2019, 19:22
Tako sam i mislio, promjena radi promjene, ništa za napredak kuglanja :evil:
Nitko iz saveza ti neće dovest djecu na kuglanu i radit s njima. Ako hoćeš napredak, pobrinite se da djeca uđu na kuglanu (ma kakva ona bila), a ne u kafić. Ovo je kozmetika kao i u svakom sportu, čisto usklađenje s međunarodnim pravilima.

Moky
Tek protipkao

Post Postao/la Moky » 14 ruj 2019, 21:09

Kaj nema komentara rezultata 1. lige ?????

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 15 ruj 2019, 18:20

Rezultati 1.kola sasvim ocekivani. Ali nova stranica saveza je tesko sr...e. Ne razumijem zasto nesto sta je ok samo malo poboljsas ti napravis totalno kontra. Nepregledno i glupo

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 16 ruj 2019, 16:02

Neron je napisao/la:
15 ruj 2019, 18:20
Rezultati 1.kola sasvim ocekivani. Ali nova stranica saveza je tesko sr...e. Ne razumijem zasto nesto sta je ok samo malo poboljsas ti napravis totalno kontra. Nepregledno i glupo
Ne bih se u potpunosti složio, iako do potrebnog dokumenta treba klik više. Treba se naviknuti, svaka promjena zahtijeva vrijeme. Više me zabrinjava što je verzija za mobitele potpuno nepregledna i (meni barem) loše funkcionira. Doduše, možda su tome krive i neke postavke moba... Morat ću se malo više pozabavit s tim.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 16 ruj 2019, 16:51

Kod korištenja mobitela i kazem. A budimo realni da 90 posto ljudi na taj način pristupa internetu. A zivi bili pa vidjeli hoće li se što poboljšati.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 17 ruj 2019, 09:06

Čudno nema nikakvih komentara na objavu na Liovićevim stranicama o novom načinu prijave ekipa. Jeli to našim sucima i predstavnicima ekipa jasno ili ......
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 17 ruj 2019, 12:12

cezar je napisao/la:
17 ruj 2019, 09:06
Čudno nema nikakvih komentara na objavu na Liovićevim stranicama o novom načinu prijave ekipa. Jeli to našim sucima i predstavnicima ekipa jasno ili ......
Ja i dalje tvrdim da česi i slovaci igraju po starom :oops: https://youtu.be/74cbYiFNHKY

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 17 ruj 2019, 12:23

cezar je napisao/la:
Ako hoćeš iskreno, evo: bili smo (ili su, tad još nisam sudio)prije 15 godina robovi zapisnika, zapisničari. Sada kad konačno imamo mogućnosti suditi, sad smo robovi kompjutora. Opet zapisničari. Sinoć smo se malo poigrali na kuglani u Zaprešiću i budući tamo sudim u subotu, mjerit ću vrijeme provedeno na kompjutorima i vrijeme praćenja igre. Rezultat ću odmah dati Jagiću (ako dođe,mada znam da on nije kriv za to). Problem su kuglane koje imaju imena. Jedna od opcija je igranje bez imena... Druga?
Bez obzira na usklađenje sa međunarodnim pravilnikom, mislim da bi se trebalo što prije prebaciti na sustav koji je u kupu: Predaje se svih 6 pozicija istovremeno 15 min prije termina, sa mogućnošću 2 zamjene. I gotovo. Na Funku je moguće pretipkavati što hoćeš, pitanje kak je na ostalim proizvođačima...

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 17 ruj 2019, 12:24

cezar je napisao/la:
Masa forumaša još uvijek ne zna da forum opet radi...

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 17 ruj 2019, 12:30

newform1 je napisao/la:
17 ruj 2019, 12:23
cezar je napisao/la:
Ako hoćeš iskreno, evo: bili smo (ili su, tad još nisam sudio)prije 15 godina robovi zapisnika, zapisničari. Sada kad konačno imamo mogućnosti suditi, sad smo robovi kompjutora. Opet zapisničari. Sinoć smo se malo poigrali na kuglani u Zaprešiću i budući tamo sudim u subotu, mjerit ću vrijeme provedeno na kompjutorima i vrijeme praćenja igre. Rezultat ću odmah dati Jagiću (ako dođe,mada znam da on nije kriv za to). Problem su kuglane koje imaju imena. Jedna od opcija je igranje bez imena... Druga?
Bez obzira na usklađenje sa međunarodnim pravilnikom, mislim da bi se trebalo što prije prebaciti na sustav koji je u kupu: Predaje se svih 6 pozicija istovremeno 15 min prije termina, sa mogućnošću 2 zamjene. I gotovo. Na Funku je moguće pretipkavati što hoćeš, pitanje kak je na ostalim proizvođačima...
Istina kao prošle godine u euro kupu kada je Zaprešić igrao protiv Beograda, pa su u zadnjem bloku igrali Darko Oršić i Benčević :lol:

Odgovorite