Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la lukodp » 15 lis 2019, 12:27

Nikola je napisao/la:
15 lis 2019, 11:58
lukodp je napisao/la:
15 lis 2019, 11:20
Krunoslav je napisao/la:
15 lis 2019, 09:15
Pišemo o igračima kako trebaju izgledat, a sudac? Zar više ne mora imat majicu s natpisom SUDAC? Može i u nekoj crvenoj majici, onako bez veze?
Ako na crvenoj piše Pauly onda može :lol:
Nikola, no offense ;) .
Za medjunarodna natjecanja, ali mi svi imamo i po 3-4 majice na kojima ne pise Paully, ali s prednje strane pise refferee i sve ostalo sto treba pisati...
Aha... viš to nisam znao... Već mi dugo nije sudio međunarodni ...
Kruno, zašto ne bi bili ako im pravilnik to dopušta. Ne vidim zašto forsirate ovu temu više...
Luko Del Ponte

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 15 lis 2019, 12:52

Orsone, ako sam dobro skuzio kroz postove, ti vodis web Ivanove kuglacke stranice..

kako to da ove sezone nema nikakvih rezultata.. ?!
inace najbolja stranica za statistiku igraca..

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 15 lis 2019, 13:25

Nemam dostupne podatke zato što se više ne upisuju u moju aplikaciju, već se sve radi preko weba. Nakon 24 godine rada, aplikacija ide u zasluženu mirovinu i ja sam radi toga sretan. 8-) Imao sam ideju napraviti web sa svim mogućim i nemogućim ligaškim statističkim podatcima od sezone 1996./1997., ali mi je za Mezakove ere rada za čavle splasnuo entuzijazam pa se nije realiziralo. Ali tko zna, možda to ipak realiziram, vjerujem da bi bilo zanimljivo i posjećeno.

Pozitivac
Tek protipkao

Post Postao/la Pozitivac » 16 lis 2019, 09:50

Orson je napisao/la:
15 lis 2019, 13:25
Nemam dostupne podatke zato što se više ne upisuju u moju aplikaciju, već se sve radi preko weba. Nakon 24 godine rada, aplikacija ide u zasluženu mirovinu i ja sam radi toga sretan. 8-) Imao sam ideju napraviti web sa svim mogućim i nemogućim ligaškim statističkim podatcima od sezone 1996./1997., ali mi je za Mezakove ere rada za čavle splasnuo entuzijazam pa se nije realiziralo. Ali tko zna, možda to ipak realiziram, vjerujem da bi bilo zanimljivo i posjećeno.
Šteta, volio bih kada bi savez imao sluha i platio IT "paušalca" koji bi napravio statistiku i posložio arhivu (konkretno tebe). Osim što bi bilo informativnog karaktera ti podatci mogli bi biti korisni trenerima i svima koji malo dublje prate kuglanje ali i svim onim igračima koji dnevno kliknu 10x da bi vidjeli sebe što više na nekoj od ljestvica :lol:

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 16 lis 2019, 11:22

Nova postava u Savezu ispravila je prema meni sve "grijehe" prošlih vremena tako da je trenutna suradnja jako dobra i ja sam uvijek na raspolaganju za konzultacije. Baš sam neki dan napisao kratki pregled potrebnog softvera/hardvera za prijenose preko YouTubea jer će se ići na propisivanje i ujednačavanje kvalitete; tko god treba pomoć oko toga slobodno me može kontaktirati. Meni svakako odgovara da je operativu oko nove aplikacije preuzeo netko drugi jer nakon tolikih godina dođe do zamora materijala, a i ja nisam više nadobudni studoš koji stalno vreba priliku kako uloviti koju kunu sa strane.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 16 lis 2019, 14:09

Orson je napisao/la:
15 lis 2019, 13:25
Da li je ikako moguće doći do tih podataka? Sve prije 2010.g. mi je uglavnom na papiru ... a i ako trebaš neku pomoć (znam da ne, ;) ali ...) oko realizacije takvog weba javi... I ja vjerujem da bi bilo zanimljivo i posjećeno.
Vezano uz to, nadam se da ćemo i kroz ovu novu aplikaciju imati mogučnost neke malo "dublje" statistike, barem na zahtjev ako već ne bude u javnom dijelu.
Isto tako, drago mi je da se ide na standardizaciju live streama i tu se vidi da savez uspješno radi "outsourcing" za sve ono što ne može (ne zna) sam odraditi. Još da se taj novi web malo prilagodi smartphonu ... :mrgreen:
Luko Del Ponte

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 16 lis 2019, 15:13

dali to znaci da sad samo HKS moze objavljivat recimo podatke vezano za igraca lige ?

pokusavao sam naci trenutni poredak za 1b ligu ali nigdje ne mogu naci..
mislim ne mogu naci ni za jednu ligu.. :lol: :lol:

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 16 lis 2019, 16:05

Naravno da još ne možeš naći rezultate jer za igrača lige trebaju svi odigrati bare jednu gostujuću utakmicu.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 16 lis 2019, 17:16

Cezare, nisam razumio bas tvoj komentar.. pa odigrana su 4 kola u 1b ligi.. nemoguce da klubovi nisu igrali ni jednu gostujucu utakmicu..
Ili nisam dobro razumio sto zelis reci?

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 16 lis 2019, 17:35

patak je napisao/la:
16 lis 2019, 15:13
dali to znaci da sad samo HKS moze objavljivat recimo podatke vezano za igraca lige ?

pokusavao sam naci trenutni poredak za 1b ligu ali nigdje ne mogu naci..
mislim ne mogu naci ni za jednu ligu.. :lol: :lol:
https://www.kuglanje.hr/pregled/kuglacke-lige/92

Odgovorite