Pojedinačno prvenstvo Hrvatske

Natjecanja i novosti iz HKS-a
julio
Raspisani lik

Re: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske

Post Postao/la julio »

Pozitivac je napisao/la:Problem sadašnjeg izbornika je da je on prvak Hrvatske i mora biti u reprezentaciji...
što je pjesnik htio reći ? koji sadašnji izbornik je prvak hrvatske i imamo li uopće izbornika trenutno ?

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

julio je napisao/la:
Pozitivac je napisao/la:Problem sadašnjeg izbornika je da je on prvak Hrvatske i mora biti u reprezentaciji...
što je pjesnik htio reći ? koji sadašnji izbornik je prvak hrvatske i imamo li uopće izbornika trenutno ?
Pa izbornici za sve selekcije su ostali valjda isti pošto je natječaj http://www.kuglanje.hr/files/Dokumenti/ ... renere.pdf poništen na sjednici HKS-a održanoj 01. prosinca 2018. godine.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Natječaj je bez veze, sruši ga tko hoće. Nisu naveli datum početka i koliko traje mandat. Napisali su da mogu produljiti mandat bez natječaja...
Očigledno su zadovoljni sadašnjim trenerom muške reprezentacije pa su raspisali natječaj u kojem unaprijed produljuju mandat.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

čestitke košutiću na tituli prvaka , drago mi je zbog tog malog kojeg zbog jezičine ne puštaju u reprezentaciju
isto kao i mušanići prošle godine diploma može poslužiti da si njome obriše guzicu i to sa onom stranom gdje ju je mikac potpisao , ne umanjujem tu osvajanje naslova nego baš suprotno jer kao i prošle godine smatram da prvak mora ići direktno na svjetsko prvenstvo dok se ostali moraju izboriti kroz ogledna natjecanja
znam da će luko stati na stranu svog profesora kao i većina koja ga je birala ali pravda je dostižna pa makar je dugo čekali
nije mi jasno kako će sada neki koji nisu ni došli na ovo prvenstvo imati prednost nad ovom četvoricom iz polufinala

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

julio je napisao/la:
02 sij 2020, 10:27
čestitke košutiću na tituli prvaka , drago mi je zbog tog malog kojeg zbog jezičine ne puštaju u reprezentaciju
isto kao i mušanići prošle godine diploma može poslužiti da si njome obriše guzicu i to sa onom stranom gdje ju je mikac potpisao , ne umanjujem tu osvajanje naslova nego baš suprotno jer kao i prošle godine smatram da prvak mora ići direktno na svjetsko prvenstvo dok se ostali moraju izboriti kroz ogledna natjecanja
znam da će luko stati na stranu svog profesora kao i većina koja ga je birala ali pravda je dostižna pa makar je dugo čekali
nije mi jasno kako će sada neki koji nisu ni došli na ovo prvenstvo imati prednost nad ovom četvoricom iz polufinala
Mislim da pravda još nije "dostignuta" pa ta četvorka nebu vidjela svjetskog prvenstva :evil: :(

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Kako reče Mujo: "Voda teče kako babo reče". Tako će biti dok god je doktor predsjedavajući.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

Krunoslav je napisao/la:
02 sij 2020, 13:11
julio je napisao/la:
02 sij 2020, 10:27
Mislim da pravda još nije "dostignuta" pa ta četvorka nebu vidjela svjetskog prvenstva :evil: :(
a tko će na svjetsko , marinović se nije udostojio doći na pojedinačno kao niti totić i bolanča
vlakevski je bio i on će kao novi hrvat sigurno tamo
tko će još ići ako ne ovi koji su bili u polufinalui finalu ?!

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

julio je napisao/la:
07 sij 2020, 09:16

a tko će na svjetsko , marinović se nije udostojio doći na pojedinačno kao niti totić i bolanča
vlakevski je bio i on će kao novi hrvat sigurno tamo
tko će još ići ako ne ovi koji su bili u polufinalui finalu ?!
Ako ovo doista misliš, vrlo si naivan

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

naravno da mislim jer to bi bilo ispravno ali u hks u transparentnost i ispravnost je nepoznat pojam

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

julio je napisao/la:
09 sij 2020, 10:16
naravno da mislim jer to bi bilo ispravno ali u hks u transparentnost i ispravnost je nepoznat pojam
Da to misle napraviti, prvenstvo sigurno ne bi bilo u ovom terminu.

Odgovorite