U23 ekipno

Natjecanja i novosti iz HKS-a
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Re: U23 ekipno

Post Postao/la pravda i nepravda »

Predlažem predsjedniku NK HKS-a (ako on radi rasporede natjecanja) ili glavnom tajniku HKS-a da promjene domaćinstvo pojedinačnog prvenstva RH i da umjesto Novske isto se održi u Kutini na novoj kuglani. Mislim da bi to mladi kuglači to voljeli jer ipak novo je novo. Lukodp znam da si aktivan na forumu i da ćeš pročitati ovaj moj prijedlog i da ga proslijediš navedenoj dvojici jer oni navodno, ponavljam navodno, ne čitaju forum.

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

Napokon kada se postigao dogovor za delegiranje i uvelo se reda evo novih ideja. Revolucionarno i pravedno.
Ja predlažem da se sva slijedeća natjecanja odigraju u Kt i to bar narednih 5 godina.
Iako :o , mišljenje o kuglani u Novskoj mi je :roll:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

pravda i nepravda je napisao/la:
12 sij 2020, 20:42
Predlažem predsjedniku NK HKS-a (ako on radi rasporede natjecanja) ili glavnom tajniku HKS-a da promjene domaćinstvo pojedinačnog prvenstva RH i da umjesto Novske isto se održi u Kutini na novoj kuglani. Mislim da bi to mladi kuglači to voljeli jer ipak novo je novo. Lukodp znam da si aktivan na forumu i da ćeš pročitati ovaj moj prijedlog i da ga proslijediš navedenoj dvojici jer oni navodno, ponavljam navodno, ne čitaju forum.
Pretpostavljam da se radi o pojedinačnom za ml. juniore U18. Generalno se slažem s time da bi mladim kuglačima bilo zanimljivije igrati na novoj kuglani. Ali kao što Krcko kaže, domaćinstva za PH se određuju 1-2 godine unaprijed. S razlogom je to tako. Taj vikend se na kuglani u KT igraju 4 prvenstvene utakmice za koje, iskreno, ne znam kada i kako bi se našao novi termin. Nadalje, ni sama kuglana još nije 100% spremna za takvo veće natjecanje. Moglo bi se odigrati, to sigurno, ali ima još nekoliko detalja koji se moraju napraviti i organizirati kako bi takvo natjecanje zbilja bilo na razini (nema trenutno interneta, kao ni kamere za live stream). Zato i imamo trenutno II. kategoriju.
Prvo prvenstvo RH će se igrati u Kutini 18.10. (sprint U18) a do tada sam siguran da će se sve uštimati do razine dostojne za takva natjecanja.
Luko Del Ponte

Odgovorite