Prvenstvo svijeta u Njemačkoj!

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Prvenstvo svijeta u Njemačkoj!

PostPostao/la zorislaw » 20 svi 2009

Suđenje izuzetno problematično
Matko dobio žuti u drugih 30 i to mu je potpuno razbilo igru
u drugom paru Dimitrovski je bacao po pet bosi za redom a sve po pola metra
zorislaw
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zorislaw » 20 svi 2009

protiv igrača se ne smije ništa prigovoriti sve je u granici normale a šo se struke tiče to je već za dublju analizu
zorislaw
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la sasa » 20 svi 2009

zorislaw je napisao/la:protiv igrača se ne smije ništa prigovoriti sve je u granici normale a šo se struke tiče to je već za dublju analizu

3720 ne zaslužuje drugi krug... ma tko kriv bio...
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kazem » 20 svi 2009

Mario definitivno razočarenje na prvenstvu naravno poslije Petrovića.Zašto Šarkezi nije igrao kad ga je već vodio i digao mu igru za svjetsko,nadali smo se da će eksplodirati ako zaigra kako je rekao izbornik.Opet će se vaditi i sve zagladiti sa medaljama djece i eventualno žena.Mislim da se izbornik mora sam opaliti nogom u dupe i otići, ali ne zbog neuspjeha seniora već zbog nedosljednosti kako moraju samo mladi biti ti koji će nositi igru a ne nikako starci(preko 40 god.).Mišljena sam da bi i trebalo... gosp.Luliću kako bi izvadili Željka jer ovo je bilo evidentno koliko mu se uvukao.Dečkima svaka čast na borbi a izvjestiteljima uživo ljepi pozdrav.Miloše i Zorislav nemoj te da bude previše piva na rastanku.
kazem
Tek protipkao

PostPostao/la ŠALABAJZER » 20 svi 2009

za lsijeceće svjetsko. .. selektor Dragaš. . a igraju Bare i plačenici...
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la OS187DC » 20 svi 2009

Čestitke igračima večina njih je dala i više nego se od njih očekivalo.
Amo krenuti od početka od večeras praviti ekipu za sljedeće prvenstvo. Ne prolaze imena mora se stvarati ekipni duh ekipe, ne može se nabacati igrače bez reda i pravila u sastav i onda očekivati čuda. Dolazi do prevelikih opterečenja pojedinaca i treba ih na to pripremati kroz naredne dvije godine. Neka i ekipa izgleda sa ovakim igračima i za dvije godine i neka se ništa ne promijeni ali treba onda stvarati klimu da je rezultat ekipe svetinja a ne rezultat pojedinca. Treba ipak stavljati igrače na njihove prirodne pozicije i onda će oni moći ponavljati rezultate koji su njima kao dobar dan. Ne želim nabrajati rezultate i pojedinačne učinke igrača jer ne treba mi ljutnja kolega na mene ali svaki sada zbraja sebi gdje je mogao naći više i što je najgore od svega taj dugački put do kuće i razmišljaš o porazu ( mada vjerujem ima pojedinaca koji zbrajaju gdje su drugi mogli naći više a ne oni sami ). I ja sam gubio i osjećao srdžbu ali niste vi suigrači krivi niti mrvicu.
Krivicu snosi stručni stožer koji nije znao opet složiti ekipu a da se prođe skupina i to mi nitko ne može osporiti jer očigledno je da Petrović i stožer nije u stanju pozložiti niti brojeve na digitronu po redu a ne kuglačku ekipu. Žalostan sam i krivo mi je što muška reprezentacija nije u ekipnom dijelu uspijela osigurati sviranje himne, jer samo se pobjednici pamte.
Sva sreća pa postoji Danska i Švedska koji su odigrali za zadnje mijesto ali kako rezultati napreduju nije isključeno da i Hrvatska za koju godinu razigrava sa nekom Danskom u povijesnom meču.

Da stručni stožeru sada prosipam žuč ali sa pravom jer tupim i tvrdim dugi niz godina da nemate pojma o kuglanju i niste u stanju osvojiti niti radničke sportske igre i to je moje pravo koje mi ne možete oduzet . Kažem vam uzmite šest najboljih svijetskih kuglača sa ovog svijetskog prvenstva i sa tom ekipom i tim igračima u mome kvartu ne bi bili ustanju osvojiti niti turnir u beli a ne pobijediti kuglačku utakmicu.

Vrijeme je da podnesete ostavke svi vi Faceđonovi
Pozdrav iz Osijeka.
OS187DC
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la pdragicevic » 20 svi 2009

Pa bela je teška igra,lakše je kuglat nego igrat na žireve i bundeve.
pdragicevic
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 20 svi 2009

Sama površna analiza reultata govori da stručni stožer - pojma nema. Umjesto da svakom utakmicom rastemo, mi smo padali. A osnovna zadaća stožera nije programirati trčanja po brdima, nego pripremiti momčad da u najvažnijem trenutku bude najbolja. Protiv Srbije - 3812, Bosne - 3796 i Makedonije - 3725. Da je bilo obrnuto - prošli bi...
Da.. zbog kojih kretena smo se mi ono odrekli Fučkara?
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la el'bolanjo » 21 svi 2009

Koliko god bi ja htio, kao i vi, vidjeti sadašnju garnituru "stručnog" dijela reprezentacije na izlaznim vratima, mislim da ne možemo svu krivicu neuspjeha na ovom prvenstvu (onog muškog dijela...cure još igraju da podsjetim) svalit na njih. Iz prvenstva u prvenstvo najistaknutiji igrači nam podbacuju u najbitnijim trenucima...sad možemo pričat o nestručnoj fizičkoj pripremi, koje je vjerojatno i bilo...ali RUKA SE STISLA najboljima i to je to...Stanko Čota za čiji smo nastup tako navijali ovdje na forumu, u prvoj utakmici odigrao 598, kroz ligu igra preko 620 prosjek u gostima, ali kako kažu naši "emigranti", igrao je u grču, i što sad tu mogu Petrović ili Šarac. Drugu tekmu je trebalo dobit, jer je riječ o manje kvalitetnoj reprezentaciji i to su dečki odradili. I onda, kako je M.Liović na svojoj stranici napisao, došao je dan D. I što se dogodi...Bogdanović 617, Mušanić 617, Bulka 604 i Juričević 610, a osporavani Uzelac daje nadu u srednjem paru za preokret, EEEJ pa to je kuglana di je Nika Cvitković srušila 652 ,šta je bila bolje pripremljena, kvalitetnija je od ovih nabrojanih, NE, samo je iskoristila ponuđenu priliku...6. neću spominjat jer tako se ne odnosi prema reprezentaciji koliko god se ti neslagao s ljudima koji je vode. Drugim reprezentacijama najbolji igrači cvatu na velikim natjecanjima...možda bolja fizička i psihološka priprema, al da su baš svi toliko stručniji od naših, teško...

Čudno mi je malo jer ispada da branim stručni stožer...krivi su i oni, ali i igrači, a možda i mi koji smo putem foruma vršili pritisak...pokušajmo promjeniti sadašnje stanje u repki i savezu, al ponajviše trebali bi se okrenut svojoj igri i svojem kuglanju u novoj sezoni. Pozdrav repki i forumašima, odoh radit neki k...c na ovom poslu.
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la newform1 » 21 svi 2009

Luka, za "stručnu" ili "nestručnu" tjelesnu pripremu ne krivim stožer!!! To je trebalo biti obavljeno u klubovima! Prije i tijekom sezone. To se ni ne može u takvom mikrociklusu složiti u tri tjedna. Može biti, a čini se, i bilo je, kontraproduktivno. Sad mogu opet pisati o inicijalnim stanjima i programiranju, ali neću. Idem rađe za uspješnima...za Lekom, on je najuspješniji u hranjenju i ja sad idem jest... :x
newform1
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.