Voditelj lige!

Aktualne teme
Nikola
Raspisani lik

Re: Voditelj lige!

Post Postao/la Nikola » 25 ožu 2009, 12:22

I dalje nema komentara na voditelje regije Istok, Sjever, Jug!? Da li vi imate dobrih ili loših iskustava s njima? Moj dojam je da na Istoku i Sjeveru sve funkcionira dobro, do rezultata je lako doći, dosta su informatizirani,ali rezultate regije Jug možemo pronaći samo na stranicama klubova, od ove godine i na stranici KSOB zupanije. :D

Luka Pezelj
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Luka Pezelj » 25 ožu 2009, 22:25

Gospodin Listeš više nego korektno odrađuje svoju dužnost voditelja liga regije Jug.
Mislim da voditelj lige i nema obvezu informatizirati savez regije ili države iako je gosp. Liović nametnuo visoke standarde, dok svi klubovi regije jug informacije dobivaju pravovremeno.
Pozdrav :D

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 26 ožu 2009, 21:34

E Luka ja bi ih ti bio zahvalan ako staviš na stranicu Mertojaka rezulatate 2.HKL JUG-M zadnja dva kola!Znam da je Vrni prvak ali zanima me da vidim kako se tamo razvila situacija!O Tomi Globanu s obzirom da vodi ujedno ligu u kojoj i ja igram(3.HKL SJEVER ZONA BJELOVAR)nemam nikakvih pritužbi,sigurno da se uvijek može bolje imam pritužbu na klubove što se tiče prijavljivanja rezultata s obzirom da neki klubovi ne znam da li s namjerom ili bez namjere zaborave poslati na e-mail ili faksirati ekipni zapisnik pa bi u tom segmentu možda Tomo trebao biti strožiji.

P.S. Sjetio sam se,možda malo više favorizira klubove iz Bjelovara.... :D :D

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 28 ožu 2009, 15:08

Luka Pezelj je napisao/la:Gospodin Listeš više nego korektno odrađuje svoju dužnost voditelja liga regije Jug.
Mislim da voditelj lige i nema obvezu informatizirati savez regije ili države iako je gosp. Liović nametnuo visoke standarde, dok svi klubovi regije jug informacije dobivaju pravovremeno.
Pozdrav :D
Ali svejedno je jako teško doći do rezultata regije Jug, pa malo suradnje sa ostatkom države ne bi bilo loše... :mrgreen:

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 28 svi 2009, 16:47

Nikola je napisao/la:Svi mi znamo da ne smije suditi,a opet sudi. Nikakve žalbe ne pomažu, a uostalom kome se žaliti?
i proteklog vikenda u rijeci na prvenstvu rh mladih do 12 godina pozdravio nas je sa - glavni sudac nikola majnarić
a pisati žalbu natjecateljskoj komisiji (majnariću) o provedbi natjecanja (o majnariću i rijeci kao domaćinu) koju pročita samo mezak i nasmije joj se zaista nema smisla
no ovdje možemo sve to podijeliti s drugima pa se ipak možda nešto promijeni
možda i gosp lulić to sve pročita pa ipak shvati da smo daleko od bajke koju nam on priča

dakle mjesto radnje rijeka, kuglana mlaka, vrijeme radnje nedjelja
djeca u10 igraju u prvim satnicama
oni igraju s kuglom promjera 14 cm
u kuglovodima na stazama 1-2 stoje 3 vrste kugli (tamnoplave, smeđe i narančaste), na 3-4 je 5 tamnoplavih aramit kugli i na 5-6 su narančaste V kugle (kineske??? - ili kakve već, ko li im je to prodao svaka mu čast, i onom ko je kupio takvu robu isto svaka čast, a možda su samo poklonjene???)
igra se na svih 6 staza, pa kako koje dijete dopadne, dakle ne igraju svi u istim uvjetima - na istim stazama s istim kuglama

slika

i sad 'moje dijete' ne igra baš bajno ali ima 325 na stazama 3-4
igra kao i uvijek, prirodno joj kugla izlazi iz ruke tako da ide s lijeve dame na prvoga
prelazi na 5-6 i ove narančaste ljepotice
prvo mi kaže da su kugle lakše i smije se
pa se obriše ručnikom i pita me da zašto su tako plastične
i onda baci prvu kuglu, ide u lijevu damu i skrene - lijevo u kanal
okrene se i u čudu me pogleda, ja ju smirim i kažem da igramo ozbiljno dalje
baci drugu kuglu ravno na prvoga do pola staze i onda skrene - desno u kanal
okrene se i plače
sljedećih 58 hitaca je kuglala i plakala
imala je još 3-4 puta pogođene seljake, kugla je skretala jednom lijevo, jednom desno

naravno opet ispada da se mi iz zagreba nešto bunimo
mi se uvijek nešto bunimo
ali 'moje dijete' u 10 službenih nastupa ove godine na 7 različitih kuglana ima 1 !!!!!!!!!!!!!!!! promašaj
i u takvim uvjetima u rijeci je 1. za sada sa 614
makar sam očekivao rezultat od 680 na više jer je na treninzima na grmoščici toliko radila u zadnjih par tjedana

a pomoćni sudac na moj prigovor da kugle sigurno nisu ispravne kaže da se dijete umorilo nakon 60 hitaca
3 puta tjedno kugla, 3 puta tjedno pleše, veća je od pola u12 dečkića i ona se umorila, htio sam ga tom narančastom kuglom zveknut...

i drugi roditelji koji su bili tamo s djecom su se čudili
kuglana lagana, djeca na njoj mogu rušit osobne rekorde
a imaju rezultate po 50 čunjeva manje nego inače - svi oni koji su igrali s ljepoticama sa slike

e da i još nešto za kraj
nisam dobio niti jednu kopiju zapisnika
navodno je prvi dan i bilo nešto na sudačkom stolu, al drugi dan niti toliko

otprilike to bi bilo to o organizaciji ovog natjecanja
toliko o brizi o mladima iz hksa
važno je da se održi, a kako koga je to briga

u subotu su djeca na grmoščici
igraju drugi nastup
dođite navijati i dati im podršku
a i kritičari su dobrodošli jer samo tako možemo unaprijediti sva naša natjecanja

p.s. i zaboravio sam spomenuti još
djevojčicama koje sam ja doveo majnarić nije gledao da li imaju važeći liječnički pregled
zanima me što je napisao u sudačko izviješće o tim datumima...

zvrk
Tek protipkao

Post Postao/la zvrk » 29 svi 2009, 07:57

Točno, sve što si napisao je istina i dajem ti podršku.

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 29 svi 2009, 10:00

Da to su škart kugle. Kada prođeš prstima po njoj osjećaš izbočenja kao Himalaja. Znam iz vlastitog iskustva.
Nadam se da će nam zastupnik još ove godine realizirati reklamaciju.
Ali ja te ne razumijem, pa platio si samo 50 kuna kotizacije i još tražiš ispravne kugle, zapisnik, vrhunskog suca i špricanje nakon svakog bloka.
Pa Saša stvarno.... :D :D :D :D :D

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 29 svi 2009, 10:09

arcy je napisao/la:... i špricanje nakon svakog bloka.
špricalo se nakon svakog bloka, kao i uvijek dosad kad sam bio u rijeci...

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 29 svi 2009, 19:28

Znam ja da ekipa u Rijeci vodi brigu o kuglani i na tome im svaka čast.
Sarkazam se odnosio na ponovno uvođenje 50 kuna kotizacije za nastup mladih.
Neznam koju poruku HKS želi poslati klubovima uvođenjem kotizacije za najmlađe koja se NIKADA do sada nije naplaćivala.
Nisam još dobio račun za veterane ali lako se može dogoditi da bude sličnog iznosa. :( ;)

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 30 svi 2009, 23:22

Izgleda tvoja priča realna. Koliko ja znam, Mlaka nije teška kuglana, a baš u toj konkurenciji, U10, cifre su i po 100 čunjeva veće nego u Rijeci...usput, čestitke za odličnu Teinu igru. 88 u pune prosjeku...si siguran da ima samo 10 god.???

Odgovorite