Usporedimo proizvođače - Funk, Protec, Vollmer

Predstavite kuglane te pišite o novostima na njima
Tara
Zna gdje su sva slova

Re: Usporedimo proizvođače - Funk, Protec, Vollmer

Post Postao/la Tara » 08 vel 2009, 12:14

Slazem se sa osobom koja je pre mene napisala post, iako bi bilo dobro znati njeno ime.... :)
Nije problem u kuglanama, vec u glavama pojedinih igraca!!!! Jer da je losa kuglana problem, ne bi na njoj niko mogao nista napraviti, a opet se desi da vrhunski kuglaci, koji znaju zaista kuglati, odigraju predobro!!!! Prvenstveno mislim na Koncar, gde sam bila prisutna kada su Madjari za salu rusili 600 a niko nije mogao ni blizu napravit! Cast izuzecima (Musanic, jer svi drugi su Madjari)!!!!
Osobno vise volim Vollmer... Naime u Sloveniji imamo oko 20tak kuglana sa plocama, i to samo 2 ciste Funk (Kamnik i Trzic, u Mariboru su Vollmerove ploce), i jednu Protec (na kojoj nisam kuglala i necu suditi), a ostalo su Vollmerove kuglane!!! I ne znam odkud podatak da se firma povlaci iz posla, kad je to absolutna laz!!!!!!!!!

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 » 09 vel 2009, 11:45

pa dobro tarice (ili tarane?), nemoj se srditi i tako ostrašćeno polemizirati.
Zadnja izmjena: alan34, dana/u 15 lis 2010, 22:58, ukupno mijenjano 1 put.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 09 vel 2009, 11:59

Funk previše nagrađuje jaki udarac...pri brzini iznad 37 dobiješ uz dobru igru 20-30 čunjeva bonusa i to nelogičnih odbijanaca odostraga.

igrao sam neki dan na Funku i tip kraj mene sa hicem od 38 mi u čišćenje zviznul 3 deve koje veze s kuglanjem nemaju
nakon izbačaja svaki put se hvatal za glavu jer je kugla skoro pa čisto probijala dur, a onda buuuum-trasss-paf...i sve se poruši nekako...koma...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 09 vel 2009, 23:57

alan34 je napisao/la:pa dobro tarice (ili tarane?), nemoj se srditi i tako ostrašćeno polemizirati. to da se vollmer povlači, tj. da se je već povukao iz biznisa pravljenja kuglana, možeš vidjeti na njihovom službenom sajtu. evo ti i 'copy paste' izjave:
News 12/2008
Übergabe Geschäftsbereich
Kegeln und Bowling
Wir freuen uns, Ihnen mitteilen zu können, dass ab dem 01.11.2008 die Firma Ahlborn Kegel- und Bowlingbahnentechnik GmbH
http://www.ahlborn-leipzig.de
sämtliche Aktivitäten der Firma Vollmer im Bereich Kegeln und Bowling übernimmt.

znači, ljudi se raduju da ova firma iz leipziga preuzima sve vollmerove poslove oz oblasti kuglanja i bowlinga. dalje, njihovo je pravo da još samo 2 godine koriste ime vollmer. zato kažem da je šteta za kuglački sport da se jedan takav vrhunski proizvođač povlači iz ovoga posla. znači, absolutno postade apsolutno, a 'laž' istina. šteta.

Ovako.... najpre.... Tarice.... :) sto si mogao skuziti iz ostalih mojih postova gde je pisano u zenskom rodu!!! :P
ovo apsolutno i absolutno.... Budi sretan da ne pisem na kineskom jeziku.... vec se trudim napisat u vasem maternjem... jer da pisem u svom maternjem, malo tko bi skuzio!!!!!!!!!!!!!
Njemacki razumem, te mi prevod izjave nije potreban!!!!
A sto se firme tice.... hmm... o tome bi se jos dalo diskutovati!!!! Al mislim da je pametnije da sutim!!!!

igrač leve buže
Tek protipkao

Post Postao/la igrač leve buže » 10 vel 2009, 00:05

to se ne kaže jaki hici nego kvalitetni hici.ja sam za funk u samo funk jer ja svoju igru baziram na dodatnim čunjevima!!! :D

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 10 vel 2009, 00:07

igrač leve buže je napisao/la:to se ne kaže jaki hici nego kvalitetni hici.ja sam za funk u samo funk jer ja svoju igru baziram na dodatnim čunjevima!!! :D
misliš na svoj rezultat, ne postoji tvoja igra :P

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko » 10 vel 2009, 07:29

ko ima kuglu preko 40 ,a ima imalo igre 600 mu nije problem......(na funku naravno)...

igrač leve buže
Tek protipkao

Post Postao/la igrač leve buže » 10 vel 2009, 11:36

haha,ne neg svoju igru.kad vidim da ima dodatnih čunjeva jednostavno pojačam hitac...zato je kuglanje tak jednostavno... :lol: :lol:

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 10 vel 2009, 11:40

igrač leve buže je napisao/la:haha,ne neg svoju igru.kad vidim da ima dodatnih čunjeva jednostavno pojačam hitac...zato je kuglanje tak jednostavno... :lol: :lol:
Fakat prejednostavno!!!! Pa kako onda nismo svi svetski prvaci???? kad je tak jednostavno????

igrač leve buže
Tek protipkao

Post Postao/la igrač leve buže » 10 vel 2009, 11:46

imaš problema sa pojačavanjem hica... :lol:
promijeni trenera...il je kuglana kriva. :D

Odgovorite