Vladimir Šojat (Grmoščica)

Aktualne teme
pdragicevic
Tek protipkao

Re: Vladimir Šojat (Grmoščica)

Post Postao/la pdragicevic » 25 lip 2009, 21:33

Bio je veliki HAJDUKOVAC.Slava mu!

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 25 lip 2009, 21:52

neka počiva u miru
Moje saučešće obitelji
Saša trebalo bi obrisati sve prijašnje postove!

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač » 25 lip 2009, 22:24

moje iskreno saučešće Vladinoj obitelji

newform1
Forumsko piskaralo

Re: Preminuo Vladimir Šojat

Post Postao/la newform1 » 25 lip 2009, 22:35

Sada više ništa nije važno što je bilo. Pridružujem se sućuti obitelji...

Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna » 25 lip 2009, 22:51

Iskrena sućut cijeloj obitelji

ga100n
Tek protipkao

Post Postao/la ga100n » 25 lip 2009, 22:56

Iskrena sućut obitelji g. Šojata

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos » 25 lip 2009, 22:58

Iako sam znao da je imao ozbiljnih zdravstvenih problema, šokirala me je vijest koju sam čuo dvadesetak minuta nakon tragičnog događaja. Umro je naš Šojka. Znam, nije bio voljen i omiljen (k)od svih, nije bio benigan prema svima, ali ako je nekada bio negativan, onda bih rekao da je bio najpozitivniji negativac na svijetu. Meni će zauvijek ostati u sjećanju po nespretnom držanju u krilu moga sina Andreja dok je bio beba, po vožnjama svoga BMW-a po trotoarima i tramvajskim tračnicama, upadanju u škare i kočenjima ("najjači sam u ovakvim situacijama"), po kafiću BMW i neiscrpnim kuglačkim pričama, entuzijazmu, nepresušnoj energiji i ljubavi prema kuglanju,...iako je i sam bio vrhunski kuglač i reprezentativac i po pričama prvi čovjek u svijetu koji je srušio 1000 'drva', nikada sebe nije stavljao u prvi plan, niti to isticao. Iako veliki hajdukovac, ispekao je vola kada je Dinamo postao prvak 1982.godine. Iako zakleti 'grmošćak' i deklarirani neprijatelj Medveščaka, iako često u svađi i nepričanju s kumom Dragašem, u zadnje vrijeme ih je lijepo bilo vidjeti pomirene i zajedno, a Šojka je bio češće u Kranjčevićevoj 2, nego u Ilici 298. Tamo se je i danas bio zaputio. Stalno je bio u pokretu i nemiru, stalno u borbi za neku svoju pravicu, a često u borbi s vjetrenjačama. Taj nemir i borba su ga i odveli u preranu smrt. Vječno će ostati njegovo legendarno "Ti!" s kojom počinje svaku rečenicu, vječno će mi ostati u sjećanju njegovi disleksični biseri tipa 'kolotočina', LLX, švarc, itd. Nikada se neću odviknuti da se Leki, Galji ili Bodišu javim s 'ti!', nikada neću zaboraviti put na turnir u Sandhausen i njegov povik 'Kalstruhe, Kalstruhe!' kada smo mislili da smo zalutali, neću zaboraviti kupovinu odijela i Kappa opreme ekipi Grmoščice,...i mnogo toga još. Falit ćeš nam Vlado. Ipak. Unatoč i usprkos svemu. Laka Ti zemlja i počivao u miru Božjem. Iskreno saučešće supruzi Zdenki, sinu Damiru i kćerki Vlatki.
P.S. Negativnosti se ne moraju brisati, ali neka ostanu za nama. De mortuis nil nisi bonum.
Zadnja izmjena: milos, dana/u 26 lip 2009, 09:32, ukupno mijenjano 1 put.

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 26 lip 2009, 01:19

Iskrena sućut obitelji Šojat od KK"NOVSKA".

zvrk
Tek protipkao

Post Postao/la zvrk » 26 lip 2009, 07:29

Iskrena sućut obitelji Šojat.

Janica
Tek protipkao

Post Postao/la Janica » 26 lip 2009, 08:19

Imao sam osam godina kada me je veliki čovjek s leđa pitao, "Ti, mali gdje si ti naučio kuglati", to je definitivno jedan od trenutaka u mom kuglačkom životu koji nikada neću zaboraviti. Prvi čovjek koji me ikada pitao jel bi promjenio klub također je bio isti veliki čovjek. Meni je Šojat bio cool, imao je svoju briju i nije dao nikome da ga mijenja.

Laka Vam zemlja gospon Vlado!

Odgovorite