Pomozimo KK Đurđenovac

Natjecanja i novosti iz regije

Pomozimo KK Đurđenovac

PostPostao/la don » 02 srp 2009

Prošlo je eto tek sitan broj godina otkako su ploče 'nastupile' na hrvatskim kuglanama gdje se ujednačavaju
uvjeti za sve kuglače. Brojne generacija darovitih kuglača proizašle su iz nekoliko škola kuglanja
koje su tada (sada ih je u većem broju) brinule o budućnosti kuglanja na našem tlu.
Mnoštvo njih, usuđujem se reći i najveći broj talenata ponikao je u kk đurđenovac!
Nabrojat ću ih samo nekoliko...bulka, šarkezi, bodiš,domnjak, fridl, rončević...danas novi val - pavlović, skupnjak, wolf, trošelj, tomasović...

Ne postoji škola kuglanja koja je dala toliki broj darovitih kuglača, koji su i nastupili za reprezentaciju i igrali utakmice 1.hkl!

Stoga otvaram ovu temu, iz dva razloga:

1. časti, ponosu i zahvalnosti KK Đurđenovac na darovitim kuglačima (zasluga g.Kecelija, poznatog kao i Đoko; te njegovim suradnicima u klubu)
2.APELU HRVATSKOM KUGLAČKOM SAVEZU, SVIM KUGLAČICAMA/KUGLAČIMA, LJUBITELJIMA KUGLANJA I SVIMA ONIMA KOJI SU SPREMNI POMOĆI
DA UČINIMO NEŠTO ZA NAŠ ĐURĐENOVAC, PONAJPRIJE SE TO ODNOSI NA RENOVIRANJE KUGLANE TE NADALJE OPREMANJU KLUBA I IZLASCIMA U
SUSRET OVIM DAROVITIM KUGLAČI(MA/CAMA) U OMOGUĆAVANJU NASTUPA NA PRVENSTVIMA HRVATSKE U OBLIKU FINANCIJSKE ILI NEKE DRUGE
POMOĆI UKOLIKO JE POTREBNO, A OBZIROM NA PROTEKLE GODINE, JEST!

Temu otvaram u nadi za vrijednim predlošcima, idejama i akcijama koje smo u mogućnosti mi 'maleni' (kuglačice i kuglači) inovirati i ostvariti, te uz neizostavnu pomoć HKS-A!
don
Nevini

Re: Pomozimo KK Đurđenovac

PostPostao/la lukodp » 02 srp 2009

Pozdrav klubu iz Đuđenovca!
Mislim da bi HKS trebao sufinancirat obnovu takvih kuglana. Pa makar sa 100 kn, ova odluka o obveznosti ploča je trebala biti prolongirana za godinu dana, ako zbog ničeg onda zbog krize. Gdje da klubovi nađu sponzore? Od gradova se lova može izvuć jedino ak je gradonačelnik član kluba i sl. :cry:
Nego, da vi otvorite i(li) objavite žiro račun pa tko voli kuglanje nek uplati kolko može, ili neki dobrotvorni koncert organizirajte.... 8-)
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la don » 02 srp 2009

Poštovani lukodp, cijenim tvoje razmišljanje i zaključke i sretan sam zbog tvojih riječi.
Iz tvojih usta, u Božje uši!

Nadam se da će se uz nas dvojicu, naći zasigurno još više pristupnika ove ideje o pomoći kk đurđenovac. :)

P.S nisam đurđenovčanin, niti sam u kk đurđenovac, ali sam veliki prijatelj njihovih kuglača i poznanik
đurđenovačkog kuglanja!

Pozdrav lukodp!
don
Nevini

PostPostao/la vezla » 08 srp 2011

????
vezla
Tek protipkao

Natrag na Regija Istok

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.