2. Hrvatska Liga Centar - muški

Aktualne teme

Re: 2. Hrvatska Liga Centar - muški 2009/2010

PostPostao/la ZrntscheZ » 11 stu 2009

milos je napisao/la:Pomalo bizaran podatak je da su ekipe imale ne samo isti ukupan broj srušenih čunjeva, nego i iste pune i čišćenje, te jednak broj osvojenih setova.

Onda su valjda Medveščakovce pokopale 5 ribica viška...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la Nikola » 11 stu 2009

ingi je napisao/la:
ZrntscheZ je napisao/la:
sasa je napisao/la:i eto stigli smo do trenutka kad se riješava prvenstvo
ponedjeljak u 18:00 u velikoj gorici

ako radnik dobije medveščaka prvenstvo je gotovo

Kaj već?! A uzvrat i ganjanje bolje poen razlike tokom ostalih tekmi?

onda smo mi dobre brojeve na sjeveru izvukli pa da smo neizvjesnost do kraja prolongirali 8-)

ak je to tak, Medveščak više nema šanse, onda na sjeveru više nema neizvjesnosti. oroslavje je sigurno prvo i ide u kvalifikacije, te ulazi u prvu ligu. ne vjerujem da Čakovec ima namjeru imati dva prvoligaša.

Ja nemam navijačkih stavova niti prema Medveščaku niti Radniku i ne vidim na temelju čega se zaključuje da je prvenstvo gotovo. Ukoliko se niti jedna ekipa ne osklizne kod neke od ostalih momčadi u ligi, Medveščaku je dovoljna pobjeda od 5:3 i 13:11 u setovima, što i nije tako teško dostižno. I jedna i druga ekipa su po meni prekvalitetne u odnosu na ostatak lige i mislim da će utakmica u Kranjčevićevoj odlučiti prvaka... :mrgreen:
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la newform1 » 11 stu 2009

Nikola, nije točno! Izvod iz Pravilnika:

7. UTVRĐIVANJE POREDKA
7.1. Plasman momčadi u ligama određuje se na temelju osvojenih bodova.
7.2. Kada dva ili više klubova osvoje isti broj bodova, poredak će se utvrditi po slijedećem
redoslijedu:
- na osnovu većeg broja osvojenih ukupnih poena
- na osnovu većeg broja osvojenih ukupnih setova
- na osnovu većeg broja osvojenih bodova u međusobnim susretima
- na osnovu većeg broja osvojenih poena u međusobnim susretima
- na osnovu većeg broja osvojenih setova u međusobnim susretima
- na osnovu većeg broja srušenih čunjeva u gostima ne računajući međusobne susrete
- odigravanjem majstorice na neutralnoj kuglani po odluci voditelja lige.

Znači, prvo UKUPNO, pa tek onda međusobno.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kuki » 11 stu 2009

zorislaw je napisao/la:izvanredna utakmica i nadasve zanimljiva a jedina mrlja na svemu je što se na kraju nije zaorilo - kad srce kaže da

Zoki, samo za Tebe:
http://www.youtube.com/watch?v=qrezsOJwpFE
kuki
Tek protipkao

PostPostao/la sasa » 12 stu 2009

evo utakmice u većem i preglednijem izdanju, nadam se...

http://img404.imageshack.us/i/medvedi.pdf/
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zjopa » 20 stu 2009

Konačno sam se vratio sa utakmice Radnik-Lokomotiva mada neznam jel još igraju jer uz sve zastoje i probleme sa kuglanom mislio sam da ču ostati do ponoći(više radi "velebitskog") ali prvi set igrača je bio gotov u 20:20 sati.Več dugo nisam gledao takvu utakmicu gdje je trener prvi kao igrač poveo ekipu u pobijedu a onda rutinerski odveo momčad do konačne pobijede.Naročito mi se svidjelo vođenje "Zeme"do pobijede onaj marokanac je mala beba za tebe.Naravno malo se šalim na račun cijele utakmice a oni koji su gledali znat će o čemu pišem.Miloše svaka čast tako se vodi ekipa.Pozdrav pobijednicima.Nadam se da je na kraju bilo 0:8 rezultat?
zjopa
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 20 stu 2009

Ništa čudno za Lokomotivu...

Inače bilo je 20:4 u setovima...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la milos » 20 stu 2009

Hvala 'zjopa'! Nahvali ti mene, još ću se uobraziti. Zemo se stvarno mučio, igrao katastrofalno i gubio 0:2, ali kad vjeruješ, sve je moguće. Nije naodmet da i protivnik odigra malo za tebe, i to je to. Da, dobili smo 8:0 i kao što 'newform' već napisa, bilo je 20:4 u setovima. Aga je imao sjajnih 605, a naš džoker "Uzi" je odigrao odlično, tako da nije bilo dileme oko konačnog rezultata. Prije zadnjih 60 na kuglani nije ostao čak nijedan 'medvečakovac', a koliko ih je bilo, mislio sam da imaju trening ekipe i sastanak predsjedništva na Lokomotivi. Ja sam već stigao kući, jer je nestalo 'Paulanera', pa sam iz solidarnosti popio još samo jedno 'Velebitsko' i tutanj. P.S. 'Lokomotiva' je definitivno neispravna kuglana i ne bi mogla proći niti najosnovniji tehnički pregled, niti zadovoljiti kriterije za odigravanje ligaških utakmica. Još kad suci primjenjuju pravila koja su se mogla primjenjivati prije 30 godina (toliko su otprilike stari automati, a vjerovatno i dosta važećih pravila), onda je slika potpuna.
milos
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la devetka987 » 20 stu 2009

bravo radnikovci. navodno je dragaš stimulirao lokose sa ćevapima i pivom ali nemože se ćevapima protiv kvalitete. :D :D :D
devetka987
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la milos » 20 stu 2009

Istina je da se ustvari njihov predsjednik (moj prijatelj Robert S.) iz petnih žila trudi i između ostaloga stimulira i naše protivnike. Koliko sam čuo, nisu samo čevapi bili u pitanju. Ponikvama i Lokomotivi su obećane nagrade, pa su izgubili po 8:0. Očito je stimuliranje protivnika naša najbolja stimulacija. A tek jeger i margarin?!
milos
Zna gdje su sva slova

PrethodnaSljedeća

Natrag na Kuglanje danas

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.