Usporedimo proizvođače - Funk, Protec, Vollmer

Predstavite kuglane te pišite o novostima na njima
Tara
Zna gdje su sva slova

Re: Usporedimo proizvođače - Funk, Protec, Vollmer

Post Postao/la Tara » 10 vel 2009, 21:24

igrač leve buže je napisao/la:haha,tara mora da je nadnaravno jaka žena ili superžena kad ima kuglu od 40kmh!!! :lol:
neznam di si to vidila al stvarno lupaš gluposti,a ni ovo ne vjerujem od dama 2 da padne 9 ili od izbijanja čistog 9...al dobro zvuči. :D
A ti si zbilja nesposoban??? Ili ne znas tumacit sta ljudi pisu.... Govorim ti da cure ne mozemo bacat 40 km/h.... :P lol.... a da opet imamo odlicne rezultate.... :P tak da ne zavisi sve od jacine hica!!!!
Ne znam ja tko tu lupa gluposti....

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko » 10 vel 2009, 21:29

barbara fidel!!!:...................sta mislis da ta cura ima kuglu od 40 km/h......??....mislim da bi joj mušanic onda bio dorucak.....hehe.....šala, naravno....

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 10 vel 2009, 21:35

Mesko je napisao/la:barbara fidel!!!:...................sta mislis da ta cura ima kuglu od 40 km/h......??....mislim da bi joj mušanic onda bio dorucak.....hehe.....šala, naravno....
Kak si ti mali znao na koga ciljam??? :D hehe

igrač leve buže
Tek protipkao

Post Postao/la igrač leve buže » 10 vel 2009, 21:37

barbara fidel???neam pojma ko je to...nikad čuo.ja čuo samo da ima neka željka dobra i biba neka...
znači moram pojačat hitac...budem probao čim skupim nofce da si termin platim negdje...

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara » 10 vel 2009, 21:45

igrač leve buže je napisao/la:barbara fidel???neam pojma ko je to...nikad čuo.ja čuo samo da ima neka željka dobra i biba neka...
znači moram pojačat hitac...budem probao čim skupim nofce da si termin platim negdje...
\

Ajde Mesko mu ti objasni ko je nasa Barbi, da ne bi ja imala opet predugacak jezik... :P

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko » 10 vel 2009, 22:33

Tara je napisao/la:
igrač leve buže je napisao/la:barbara fidel???neam pojma ko je to...nikad čuo.ja čuo samo da ima neka željka dobra i biba neka...
\

Ajde Mesko mu ti objasni ko je nasa Barbi, da ne bi ja imala opet predugacak jezik... :P

auuu........to se ne može objasnit......to moraš vidjet da bi mogao skužit....:D
ja ne znam drugačije objasnit......

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 10 vel 2009, 23:35

igrač leve buže je napisao/la:haha,ne neg svoju igru.kad vidim da ima dodatnih čunjeva jednostavno pojačam hitac...zato je kuglanje tak jednostavno... :lol: :lol:
Za igrače poput tebe,da se mene pita,uveo bih dodatno pravilo.Vrlo jednostavno:prije zaleta moraš najaviti loh koji igraš,ukoliko promašiš piše ti se nula.
Vjerojatno bi u tom slučaju imao u 120 hitaca nekih 300-tinjak.
Možda bi tada shvatio da kuglanje nije tak jednostavno kako se čini

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 10 vel 2009, 23:35

Jao, jao, prodana sitna dušo!!!Ma koliko ti možeš nisko past...idi malo tamo na stranice o Petroviću pa ga hvali malo...ili sebe!!!! :D :D :D :D :D

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos » 11 vel 2009, 00:32

Ja mislim da 'igrač leve buže' radi na Siemens-Martinovim visokim pećima. Ukratko, čovjek je ložač i ovaj forum nije shvatio smrtno ozbiljno kao većina diskutanata. Ne treba ga se zbog toga vrijeđati. Meni se njegov humor sviđa, ali očito taj stil apsurda i samoironije nije za svakoga.
P.S. Prijavljujem se da ti uplatim sat vremena treninga za pojačavanje hica. Preporučujem Kranjčevićevu. Jela će sigurno skakati od sreće kada vidi novo lice željno kuglanja. :lol:

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 11 vel 2009, 09:35

Miroslav Kovač je napisao/la:
igrač leve buže je napisao/la:haha,ne neg svoju igru.kad vidim da ima dodatnih čunjeva jednostavno pojačam hitac...zato je kuglanje tak jednostavno... :lol: :lol:
Za igrače poput tebe,da se mene pita,uveo bih dodatno pravilo.Vrlo jednostavno:prije zaleta moraš najaviti loh koji igraš,ukoliko promašiš piše ti se nula.
Vjerojatno bi u tom slučaju imao u 120 hitaca nekih 300-tinjak.
Možda bi tada shvatio da kuglanje nije tak jednostavno kako se čini
ne bi tako drastično pravilo uveo, ali nešto slično svakako...
na početku svakog SETA (da se ne remeti koncentracija unutar igre) da se obavezno najavi loh, a onda unutar seta ako se odlučiš za promjenu to prije izbačaja najaviti..
pošto se svakome desi da koja kugla zaluta, tolerirao bi 3 kugle na 120 hitaca koje su odlutale u kontra stranu...sve iznad toga nek bude 0...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Odgovorite