Sprint

Natjecanja i novosti iz regije
milos
Zna gdje su sva slova

Re: Sprint

Post by milos »

Thx. Znao sam da sam nešto propustio. Doduše, plan je malo preopćenit i ne kaže baš precizne datume, ali tu je. Pošto je još čak desetak dana do početka, sigurno bi bilo prerano objaviti pojedinosti; datume za prijavu, termine kvalifikacija i ostalih rundi, koliko to zadovoljstvo košta, itd. Ne znam zašto se prvenstva Zagreba ili regije Centar ne igraju preko tjedna, pa da barem imamo vikende slobodne, a i mogli bi to igrati kada su prvoligaši u pogonu?
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

ZrntscheZ wrote:Navodno nije bilo zainteresiranih pa se dogovorilo da Sedlar pošalje ljude iz svoje ekipe koji će predstavljati sjever.
Preje****, pa kako će za boga miloga biti zainteresiranih kada nitko ništa nezna. Tko je uopče pokušao organizirati prvenstvo regije???
Tako iduće godine možemo i mi poslat svoje predstavnike i reći da nije bilo zainteresiranih.
Zanima me tko je odgovoran i dužan provoditi natjecanja na razini regije? I zašto se to nije organiziralo???
Dobro, ako su već ovi u mojem županijskom savezu panjevi pa nisu sposobni ništa napraviti zašto se nije pitalo direktno klubove da li ima zainteresiranih za natjecanje.
Kalendar natjecanja je okvirni raspored natjecanja u sezoni (godini) po kojem bi se trebali ravnati voditelji liga i organizatori natjecanja, bar sam ja to tako shvatio...
Luko Del Ponte
sasa
Forumsko piskaralo

Post by sasa »

ZrntscheZ wrote:Navodno nije bilo zainteresiranih pa se dogovorilo da Sedlar pošalje ljude iz svoje ekipe koji će predstavljati sjever.
nije sedlar poslao ljude iz svoje ekipe nego je krapinsko-zagorska županija jedina odigrala sprint u regiji sjever, nikakvo drugo natjecanje na nivou regije nije odigrano i tako su oni prijavljeni

a da je sramota tu u regiji što se tiče organizacije svih natjecanja (osim lige) - e pa sramota je
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

sasa wrote:
nije sedlar poslao ljude iz svoje ekipe nego je krapinsko-zagorska županija jedina odigrala sprint u regiji sjever, nikakvo drugo natjecanje na nivou regije nije odigrano i tako su oni prijavljeni

a da je sramota tu u regiji što se tiče organizacije svih natjecanja (osim lige) - e pa sramota je
Aha, OK. Ovo mi je još i logično. Sve u svemu krivi su županijski savezi što nisu organizirali županijska prvenstva.
Iskreno, sve informacije vezane uz odigravanje sprinta doznajem na ovom forumu. Katastrofa!
Luko Del Ponte
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Location: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post by ZrntscheZ »

sasa wrote:

No, pa to sam i mislil...vi ste odigrali, drugdje se nije, nije bilo ni nekog interesa pa je zato usuglašeno da KS-KZŽ šalje sva 3 predstavnika sjevera
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
sasa
Forumsko piskaralo

Post by sasa »

ZrntscheZ wrote:No, pa to sam i mislil...vi ste odigrali, drugdje se nije, nije bilo ni nekog interesa pa je zato usuglašeno da KS-KZŽ šalje sva 3 predstavnika sjevera
nije li to poštenije nego ono što se dogodilo sa ženskim predstavnicama za sprint sa sjevera? :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Location: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post by ZrntscheZ »

nemam pojma kaj je bilo...nisam u toku
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post by Krunoslav »

sasa wrote:početkom 9. mjeseca napravljen je kalendar natjecanja regije centar - prema kalendaru natjecanja hks

http://www.zg-kuglanje.hr/pdf/RasporedN ... 9_2010.pdf
Kod vas ima neki termin pojedinačnog u sjećnju, dok kod nas na istoku tek 1. i 2. svibanj (to su vjerojatno finale) :?: dok u 1. mjesecu ništa :evil: ;Pardon, evo i mi imamo termine, 30. i 31. 01. a finale 02. 02. o.g. a raspored finala sprinta je na stranicama KSOBŽ.
bulka
Tek protipkao

Post by bulka »

Od svih tih glupih disciplina na svjet. prv. sprint je daleko najgluplja. Tko se samnom ne slaže nije u pravu!!!
gox
Forumsko piskaralo

Post by gox »

i kaj je sad nakraju s tim sprintom u našoj regiji? postoji županija koja je održala sprint? tko če zastupat regiju sjever na državnom ?
Post Reply