Sprint

Natjecanja i novosti iz regije
milos
Zna gdje su sva slova

Re: Sprint

Post Postao/la milos » 06 sij 2010, 23:00

Thx. Znao sam da sam nešto propustio. Doduše, plan je malo preopćenit i ne kaže baš precizne datume, ali tu je. Pošto je još čak desetak dana do početka, sigurno bi bilo prerano objaviti pojedinosti; datume za prijavu, termine kvalifikacija i ostalih rundi, koliko to zadovoljstvo košta, itd. Ne znam zašto se prvenstva Zagreba ili regije Centar ne igraju preko tjedna, pa da barem imamo vikende slobodne, a i mogli bi to igrati kada su prvoligaši u pogonu?

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 07 sij 2010, 10:30

ZrntscheZ je napisao/la:Navodno nije bilo zainteresiranih pa se dogovorilo da Sedlar pošalje ljude iz svoje ekipe koji će predstavljati sjever.
Preje****, pa kako će za boga miloga biti zainteresiranih kada nitko ništa nezna. Tko je uopče pokušao organizirati prvenstvo regije???
Tako iduće godine možemo i mi poslat svoje predstavnike i reći da nije bilo zainteresiranih.
Zanima me tko je odgovoran i dužan provoditi natjecanja na razini regije? I zašto se to nije organiziralo???
Dobro, ako su već ovi u mojem županijskom savezu panjevi pa nisu sposobni ništa napraviti zašto se nije pitalo direktno klubove da li ima zainteresiranih za natjecanje.
Kalendar natjecanja je okvirni raspored natjecanja u sezoni (godini) po kojem bi se trebali ravnati voditelji liga i organizatori natjecanja, bar sam ja to tako shvatio...
Luko Del Ponte

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 07 sij 2010, 10:36

ZrntscheZ je napisao/la:Navodno nije bilo zainteresiranih pa se dogovorilo da Sedlar pošalje ljude iz svoje ekipe koji će predstavljati sjever.
nije sedlar poslao ljude iz svoje ekipe nego je krapinsko-zagorska županija jedina odigrala sprint u regiji sjever, nikakvo drugo natjecanje na nivou regije nije odigrano i tako su oni prijavljeni

a da je sramota tu u regiji što se tiče organizacije svih natjecanja (osim lige) - e pa sramota je

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 07 sij 2010, 10:50

sasa je napisao/la:
nije sedlar poslao ljude iz svoje ekipe nego je krapinsko-zagorska županija jedina odigrala sprint u regiji sjever, nikakvo drugo natjecanje na nivou regije nije odigrano i tako su oni prijavljeni

a da je sramota tu u regiji što se tiče organizacije svih natjecanja (osim lige) - e pa sramota je
Aha, OK. Ovo mi je još i logično. Sve u svemu krivi su županijski savezi što nisu organizirali županijska prvenstva.
Iskreno, sve informacije vezane uz odigravanje sprinta doznajem na ovom forumu. Katastrofa!
Luko Del Ponte

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 07 sij 2010, 11:26

sasa je napisao/la:

No, pa to sam i mislil...vi ste odigrali, drugdje se nije, nije bilo ni nekog interesa pa je zato usuglašeno da KS-KZŽ šalje sva 3 predstavnika sjevera
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 07 sij 2010, 11:36

ZrntscheZ je napisao/la:No, pa to sam i mislil...vi ste odigrali, drugdje se nije, nije bilo ni nekog interesa pa je zato usuglašeno da KS-KZŽ šalje sva 3 predstavnika sjevera
nije li to poštenije nego ono što se dogodilo sa ženskim predstavnicama za sprint sa sjevera? :roll:

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 07 sij 2010, 12:06

nemam pojma kaj je bilo...nisam u toku
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 07 sij 2010, 17:47

sasa je napisao/la:početkom 9. mjeseca napravljen je kalendar natjecanja regije centar - prema kalendaru natjecanja hks

http://www.zg-kuglanje.hr/pdf/RasporedN ... 9_2010.pdf
Kod vas ima neki termin pojedinačnog u sjećnju, dok kod nas na istoku tek 1. i 2. svibanj (to su vjerojatno finale) :?: dok u 1. mjesecu ništa :evil: ;Pardon, evo i mi imamo termine, 30. i 31. 01. a finale 02. 02. o.g. a raspored finala sprinta je na stranicama KSOBŽ.

bulka
Tek protipkao

Post Postao/la bulka » 09 sij 2010, 13:54

Od svih tih glupih disciplina na svjet. prv. sprint je daleko najgluplja. Tko se samnom ne slaže nije u pravu!!!

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox » 20 vel 2011, 18:04

i kaj je sad nakraju s tim sprintom u našoj regiji? postoji županija koja je održala sprint? tko če zastupat regiju sjever na državnom ?

Odgovorite